Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник миші до чого сняться?

Сонник миші до чого сняться?

Миші тлумачення сонника

Деякі дами дуже лякливо і гидливо відносяться до дрібним гризунам наяву, і тому вважають, що миші уві сні явно принесуть неприємності. Але все не так однозначно. До чого тварина з’являється в наших снах, часто символізує частину нашого власного характеру, а також події, пов’язані з нашими рідними і близькими.

Якщо візьмемо стародавній сонник і подивимося тлумачення миші уві сні, то дізнаємося, що бачити гризунів означає, як позитивні зміни в долі, так і деякі проблеми.

До чого сняться миші? Перше, про що треба задуматися, це розмір. Вони малі, значить, є якийсь питання, здавалося б, невеликий, але саме на нього варто звернути увагу.

Якщо ви тікаєте від мишей, це сигнал того, що оточуючі люди, що не відносяться до вас з належною повагою. Ви дозволяєте їм зневажати вами, завантажувати зайвою роботою.

Думка Міллера

На думку сонника Міллера, миші уві сні означають близьких нам людей, які живуть разом з нами, і про які ми піклуємося. По-цьому, що відбувається з мишами, ті ж події, в реальності проектуються на наших рідних. Якщо вони веселі, жваві і радісні, то наші рідні теж будуть в доброму здоров’ї і настрої. Але якщо приснилися миші хворими, слабкими, то в реальності можлива хвороба або неприємність з ким-небудь з домочадців.

До чого сняться пацюки і миші? Відомо, що наяву щури славляться своєю незвичайною кмітливістю і розумом. Миші теж досить розумні. Тільки щури – вороги, а миші – друзі і близькі.

Мова йде в першу чергу про інтуїції, винахідливості і спритності. Тому сонник радить застосувати всі сили по максимуму. Саме ці якості, а не фізичну силу, вам радить використовувати побачена уві сні миша чи пацюк, для вирішення якоїсь важливої задачі.

Мертві миші

Мертва миша уві сні вказує на те, що ви чимось даремно нехтували або ігнорували свої обов’язки занадто довго. Але марно! Може бути з-за власної зайвої самовпевненості, втратили близьку зв’язок і взаєморозуміння з рідними і тепер важко це виправити.

А ось спіймана спритна мишка в руках, – відмінний сон, пророкує, що всі перешкоди залишилися позаду. Ви – переможець. Вас чекає або підвищення по кар’єрних сходах, або приємні звістки будинку.

Види гризунів

До чого сняться миші маленькі сірі? – це майбутня низка дрібних непередбачених справ або проблем. Якщо впораєтеся з ними, то отримаєте нагороду, про яку не замислювалися і не мріяли. Головне, про що попереджає сонник – не відкладати справи на потім!

Кажани – провісники деяких проблем зі здоров’ям. Але якщо уві сні вдалося вбити або зловити «літуна» — велика удача – небудь вдалося зруйнувати підступи небезпечного ворога, або хвороба, що мучив вас, дуже скоро пройде.

Що кажуть сонники. Згідно з народним повір’ям, якщо жінці наснився миші, то вона незабаром завагітніє. Жоден сонник не передбачає подібного розвитку подій, але якщо мрієте стати мамою, то вірте існує приймете, і можливо дуже скоро заповітна думка матеріалізується. Так до чого сняться миші? Це не дуже хороший знак, що пророкує сонник Ванги.

Якщо уві сні тварина, не побоюючись, майже наблизилося до вас, то незабаром можливо підвищаться ціни на найнеобхідніші продукти, побутові дрібниці. Цікаво, до чого може сниться миша в ніч на вівторок. Виявляється, у вас є секрет від самого близької людини. Поділіться ви з ним найпотаємнішим, або збережіть таємницю, залежить від вас і обставин. Подумайте, перед тим, як вирушати в одкровення.

Якщо уві сні бачите сплячих гризунів, то сонник Ванги заспокоює надмірно турботливих мам, — діти в повній безпеці і не відчувають проблем у спілкуванні з однолітками, легко вживаються у будь-якому колективі.

Сонник Лоффа обіцяє тому, хто помітив у нічних мареннях гризунів, крадуть у вас їжу, швидке викриття знаходиться поруч лицеміра. Хтось, спритно маскуючись, поширює плітки, брудні чутки про сновидце. Настав час дізнатися, хто цей злопыхатель.

Приблизно також тлумачить: до чого сняться миші, провісник Квіток. Це ознака того, що поруч зі сплячим, знаходиться таємний ворог, плетущий інтриги, расстраивающий плани. Потрібно бути обережніше у вчинках і висловлюваннях, якщо уві сні спостерігали за гризунами, — таку пораду дає сонник Менегетті. Справа в тому, що як раз після такого сну вірогідні незручні ситуації. Ваша поведінка має бути бездоганним, інакше під загрозою опиниться репутація, становище в суспільстві.

З психологічної точки зору доктора Фрейда, пригрезившиеся гризуни, це незадоволеність сновидця своїм партнером, що склалися в сім’ї відносинами. Підсвідомо людина намагається знайти вихід, не роблячи поки рішучих дій, або вовтузиться, як люблять це робити гризуни.

Миша, як вказує сонник Хассе, це — ворог. Якщо в сновидінні ви не просто побачили її, але і зловили, і навіть вбили, то можете сподіватися на те, що саме так і станеться насправді. Недоброзичливці, конкуренти зрозуміють, що ви сильніше і припинять боротьбу.

Застереження, ось до чого сниться жива щур, за версією Лонго. Провидець рекомендує в спілкуванні з різними людьми аналізувати свої відчуття. Відчуваєте безпричинну незручність, дискомфорт? Знайте, ця персона не любить вас. Постарайтеся припинити всі стосунки з такою обличчям.

Колір шести і розмір

Тлумачення снів багато в чому залежить від кольору вовни. До чого, наприклад, сняться темні, чорні миші? Звірята такого забарвлення віщують низку дрібних проблем. Ви з ними, безумовно, впораєтеся, але витратите багато часу, зусиль. Сіра мишка присниться людині, вкрай невпевненому в своїх силах. Він занадто самокритично ставиться до себе, а тому нещасний. Треба припинити це самобичування і полюбити себе!

Руда мишка ототожнюється з особливо підступної особистістю, яка знаходиться поруч зі сплячим. Сонник підказує, що цей друг або родич, використовує при першій можливості всі ваші слабкості. Отже, будьте гранично акуратні, уважні, не давайте щедрих обіцянок.

Привидевшийся гризун солідних розмірів за сонником, відображає в підсвідомості страхи перед конкурентами, суперникам в реальності. Чим більша тварина, тим жахливіше відчуваєте страх. В принципі, будь-який з них не варто, як кажуть і виїденого яйця.

Один крихітний мишеня, як йдеться в соннику, теж показує, як ви відчуваєте себе насправді перед обличчям домочадців. Малесенький гризун явно навіть не збентежить вас, не змусить змінити рішення. До того ж ви настільки впевнені в собі, що віддаєте перевагу діяти, покладаючись виключно на свої сили, без помічників і союзників.

До чого сниться дохла миша? Сонник застерігає від матеріальних втрат та інших фінансових проблем. Понівечений звірятко, — ще більш сумне бачення, сенс якого в тому, що хтось навів на сновидця псування, наврочив його.

Молоду жінку, заприметившей поки спала, маленьку щурика, сонник попереджає про що з’явилися недругів. Їй необхідно бути більш делікатною, не вплутуватися у сварки, і проявити жіночу хитрість. Таким чином, вона зуміє запобігти підступи людини, налаштованого проти неї.

На ваші тендітні плечі буде покладено гігантська кількість додаткових зобов’язань. Цих завдань, доручень ніяк не уникнути, ось до чого сниться миша, в капкані. Ще більш безрадісна картина малюється в реальності.

Якщо ви бачите ще й мишенят з матусею. Означає це те, що, незважаючи на зусилля наклепників їм не вдасться зганьбити вас. Близькі і вірні товариші не повірять цій брехні і допоможуть вам подолати цей складний період життя.

Ловити, ганяти гризунів

Сірі розбійники вільно переміщаються по дому і безперешкодно їдять продукти? Подібне бачення говорить про те, що у вас життя йде своєю чергою. Мир в сім’ї, цікава та прибуткова робота.

Нічні мрії про те, як ви стежите за гризуном в мишоловці, це підказка про те, що заздрісники активізувалися і готують пастки для вас. Зберетеся, доведеться несолодко. Але ви знаєте про підготовлювані підступи, так, що все буде добре!

Переживання напередодні, можуть трансформуватися в сплячому стані сюжет про те, як ви тиснете гризунів. Можливо ви просто виснажені морально і фізично вашими суперниками, що готові буквально знищити їх. І зовсім забули про увагу до своїх близьких.

Радійте, якщо довелося ловити мишей. Бігаючи за ними уві сні, ви можете починати втілення в життя самих амбітних планів. Будь-яке починання в бізнесі принесе прибуток. Такий же сюжет обіцяє панночці візит батьків її хлопця, які завітають з тим, щоб посватати молодих.

До чого сниться миша, що попалася в капкан, поставлений вами? В даному випадку ви маєте право покладатися на свою кмітливість, кмітливість, досвід. В житті все складеться саме так, як хотілося б вам.

Врахуйте, що сон про те, що ви руками примудрилися схопити втікача мишеняти, навпаки, негативне пророцтво. Вам доведеться червоніти від сорому, опинившись в нелепейшем положенні. Так що, прокинувшись, постарайтеся бути втричі предусмотрительней звичайного, щоб не виявитися об’єктом насмішок і знущань.

Сонник заспокоїть, якщо ви пам’ятаєте, як сплячу свідомість транслювало втеча мишачої зграї. По пробудженню все складається, так як ви навіть не мріяли: противники самоусуваються, даючи вам можливість стати лідером у певній сфері. Просто чудово. Коли ви примудрилися уві сні ще й з’їсти звірятко. Так. Це здається жахливим, але ж це фантасмагорія. А її значення для вас просто чудово: відразу з вашого шляху зникнуть всі конкуренти, злостивці, ненависники.

До чого сняться миші, яких ви підгодовуєте? Цей сюжет випадає перед реальною ситуацією, в якій буде потрібна підтримка товаришів. Сонник нагадує про те, як важливо підтримувати дружні зв’язки.

Спляча дівчина, з жахом прокидається від страшної картини: миша в ліжку! Тоді їй треба знати, що прийдешній день готує чимало неприємних сюрпризів. Але їй не треба ускладнювати і перебільшувати їх значення, інакше буде тільки гірше.

До чого сниться, як миша кусає вас? Сім’я і відносини родичами не будуть давати вам спокою, як тільки прокинетеся. Просто ціла серія дрібних проблем, сутичок почнеться після такої сонної картини. Таке ж бачення для незаміжньої жінки, пророкує їй конфлікт з партнером, нареченим. Його дратує поведінка подруги. Він готовий жорстко помститися їй за це. Укус гризуна сниться ще й перед тим, як родичі спробують обдурити, зрадити вас. Та й друзі поведуть себе не кращим чином, лицемірно висловлюючись за вашою спиною.

Кішки і мишки

Будучи в обіймах Морфея ви стежите за тим, як ваша кішка відважно б’ється з щурами? Чудово, сонник дає вам надію на отримання солідного прибутку. Коли кіт знищує непрошених гостей у сірої вовни з хвостами, тоді спробуйте перелічити їх. Чим більше жертв у Барсика, тим вагоміше прибуток.

До чого сняться миші, тікають від кішки? Інтерпретувати ці сни, можна самостійно, розуміючи, що між цими двома групами тварин існує непримиренна ворожнеча. При цьому миші – ваші соратники, зберігають спокій і благополуччя в домі, а кішки – уособлюють ваших ворогів в реальному житті.

Тому, якщо у сні кіт приніс щура як здобич, наяву ви зможете позбутися від переслідувачів, конкурентів, і зажити щасливо, в достатку і світі. А до чого сниться миша, яку кіт з’їв? Тлумачення сонника, припускає, що хтось жорстко обійдеться з вашою родиною.

Якщо спійману живу і спритну мишку кішка демонструє вам, то ви скоро зрозумієте, що з’явилася можливість вирішити долю лиходіїв, довгий час чинивших вам перепони. Як діяти в цьому випадку, проявити жорсткість або великодушність? Вирішувати тільки вам.

Коли гризуна з’їдає чужа кішка, то обставини наяву складуться так, що недруги зазнають фіаско без вашої волі та участі. Вам пощастило, або вищі сили вирішили справу на вашу користь.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: