Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник миша вкусила до чого сниться?

Сонник миша вкусила до чого сниться?

Миша вкусила тлумачення сонника

Поширена думка про те, що миша, це не завжди однозначний символ уві сні. А якщо вона ще й примудрилася в сновидінні вкусити людину, то йому в реальності доведеться витримати серйозні випробування, перенести суворі тяготи, пережити біди. Але не все так просто з того, що в залежності від розвитку пригрезившегося сюжету і його подробиць, сонники пропонують різні інтерпретації з приводу того: до чого сниться мишачий укус.

Навіть дрібниці мають значення!

Вранці часто непросто згадати все сновидіння, в пам’яті — лише його фрагменти, деталі. Але і вони допоможуть розшифрувати нічний послання, тим більше, що сонники, як раз і є чимало коментарів, пов’язаних саме з найменшими подробицями.

Міллер попереджає

У соннику Густава Міллера мишачий укус — поганий знак. Так, якщо це сталося в сновидінні жінки, то їй треба уважніше придивитися до коханого, який, на думку американського психолога, не зберігає вірність, обманює її.

А якщо уві сні миша вкусила чоловіка за сідницю, той сновидець може позбутися своєї посади через підступи підступного колеги.

Крилаті тварини

Над сплячим нависла небезпека, ось до чого сниться, що напала і поранила летюча миша. Якщо вона вкусила за руку, то можна втратити щось цінне. А в разі коли вдалося відмахнутися або літаючий гризун пошкодив ногу варто утриматися найближчим часом від подорожей, відряджень та інших поїздок.

Цікаво і повчально для жінок і дівчат тлумачення, про те, що летюча миша вкусила за попу. Не виключено, що сновидця повірила солодким промовам шанувальника, і забула про все, але в підсумку, попереджає сонник, така легковажність може закінчитися вельми плачевно.

Представникам сильної статі теж варто звернути увагу на нічне бачення, в якому хитрий кожан, спочатку націлився на ногу, здійснив маневр і поранив ногу. Такий сюжет підказує, що спритний колега не просто зуміє підсидіти сплячого, але і зганьбити його перед начальством і колегами.

Примарилось, що цапнув мишеня, за яким доглядаєте, як за домашнім вихованцем? Це ознака того, що хтось з домочадців затаїв на вас образу. Якщо до крові був поранений палець, то в реальності ви занадто грубі і різання з кимось з родичів.

Обійшлося без «крововтрати»? Тоді подумайте, чи не образили ви випадково когось із товаришів? Можливо, що навіть не помітили, як різання і були несправедливі по відношенню до найкращому другові, натякає сонник.

У будь-якому випадку, прокинувшись від сновидіння, в якому фігурував розлючений ручної мишеня, задумайтеся над тим: кого з близьких ви могли ненароком образити і поспішіть вибачитися, дає пораду сонник Білого Мага.

Мешканці полів і засіків

Дивно, якщо в сновидінні житель мегаполісу або промислового містечка бачить в нічний грезе, що його кусає полівка. Але, тим не менш, у Нострадамуса знайдеться пояснення: до чого сниться подібна поведінка гризуна, що мешкає в полях і на елеваторах. Виявляється, агресивно налаштована польова миша попереджає про те, що сновидець занадто марнотратний, і його витрати перевищують доходи, а це вірний шлях до розорення, банкрутства.

Цікаво, що й інші сонники, так чи інакше, пов’язують напад полівки на людину в нічних фантазіях, з прийдешніми матеріальними проблемами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: