Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник м’ясо свинини до чого сниться?

Сонник м'ясо свинини до чого сниться?

М’ясо свинини тлумачення сонника

Не роками, не десятиліттями, а століттями мудрі люди аналізували сновидіння і записували свої спостереження. Таким чином, складені найкращі сонники, які можуть передбачити події або попередити про негативні зміни, бідах.

Так, у ряді збірників нічних видінь, сказано, що м’ясо свинини в сні — ознака деяких захворювань, що протікають поки без явних симптомів у сплячого. До чого ще може приснитися цей популярний продукт?

По крихтах, фрагментам

Прикро якщо зранку неможливо відновити в пам’яті сновидіння, найяскравіші фрагменти якого, між тим, кружляють в голові сновидця. Бо йому так хочеться розшифрувати загадкове нічне бачення.

Як бути якщо не згадати всього сюжету? Не біда, досить тих самих збережених пам’яттю деталей, втішає сонник. Так, наприклад, якщо примарилось, що ви їли сиру поросятину, є привід для занепокоєння про самопочуття. Можливе загострення хронічних хвороб та інші недуги.

Уві сні довелося їсти м’ясо з кров’ю? Тоді ризикуєте в реальності посваритися з одним із самих близьких родичів — з чоловіком.

Якщо поки спали, стояли біля плити, і готували щось із свинини, то прокинувшись, всі свої сили та енергію кинете на вирішення якихось важливих проблем. Всі задуми вдасться втілити, мріям судилося збутися, ось до чого привиділося, що продаєте або разделываете свинячі туші.

«Рецепт» від Міллера

Один з найбільш авторитетних тлумачів снів американець Густав Міллер вважав, що м’ясо свинини, смачно приготоване, обіцяє завершення справ, зникнення складнощів, проблем. Проте, є одне важливе уточнення: коли уві сні ви покуштували сирого мяса, то бережіться, це передрікає дрібні скандали і неприємності в реальності.

В крамниці м’ясника

У соннику під авторством пастора Лоффа, є пояснення до сюжету про те, що ви купуєте свинину. Якщо в нічному видінні вибираєте продукт для того, щоб приготувати щось для себе, то, на жаль, плани і задумки наяву не здійсняться.

А от якщо в дрімоті набували свинячі субпродукти (вуха, хвости, кістки, ноги) для собаки, значить, по пробудженню проявите найкращі людські якості — доброту, чуйність, безкорисливість. Іншими словами, кому-то надасте допомогу, підтримку.

Спали і спостерігали за тим, як різник обробляє свинячу тушу? На жаль, сонник пророкує невдачі і втрати. Втім, якщо м’ясо було свіжим, чистим, без крові, то сновидець зуміє насправді укласти угоду на вигідних умовах. Але врахуйте, все вийде тільки в тому випадку, якщо до пори до часу збережіть свої наміри в таємниці.

Приснився свинина була свіжою, але все ж виглядала неапетитно? Прогноз подій такий: сновидець надасть родичу допомога, але сам при цьому постраждає або зазнає збитків.

Ще раз про здоров’я

У Циганському соннику знайдеться коментар для того, хто уві сні їв сиру свинину. Виявляється, таке бачення застерігає про те, що сплячий може захворіти якийсь заразною хворобою. А дивний сонний сюжет про те, що людина прикладає м’ясні шматки до свого тіла, підказує, що хвороба вразить шкірні покриви, і знадобиться допомога лікаря дерматолога.

А ось консультація психіатра не буде зайвою для того, хто в нічний фантазії схопив величезний, сирої свинячий окіст, і вонзившись в нього зубами, жадібно їсть, ковтає м’ясо. Така поведінка уві сні, відображає душевний стан сновидця, який протягом тривалого періоду змушений був збирати негативні емоції, пригнічувати агресію. Напруга зашкалює, але спробуйте не зірватися. Краще візьміть відпустку за свій рахунок і трохи відпочиньте, розслабтеся, побудьте на самоті, рекомендує сонник.

Подробиці нічної трапези

Зварили свиняче м’ясо і їсте його уві сні? Тоді незрозуміло, чому ви в стані неспання не хочете відповідати за свої вчинки і контролювати власні дії? Така позиція не додасть авторитету, а навпаки, збільшить погану славу, буде перешкодою для побудови кар’єри, дружби.

Перед тим, як випробувати вареної свинини в нічний грезе, ви остудили її? Це свідчить про те, що ви особистість рішуча, проте, не втрачає самовладання.

У Місячному соннику є цікаве тлумачення до сюжету про те, що дегустіруете свинину. Якщо вам в реальності належить зробити складний вибір, то пригадайте, який був на смак продукт? Якщо сподобався, то можете діяти сміливо і поодинці. А ось якщо здався жорстким і мало їстівним, то без підтримки друзів, рідних або однодумців не обійтися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: