Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мотузка до чого сниться?

Сонник мотузка до чого сниться?

Мотузка тлумачення сонника

Сонник по-різному трактує мрію, в якій фігурувала мотузка. Як правило, це символ прихильності. Крім того, тонка може вказувати на життєві горизонти. Але досить багато залежить від обставин, при яких ви її побачили.

По Міллеру

Психолог, коли з’явилася мотузка уві сні, передбачає спілкування з іноземцями, можливо укладення договору з іноземними партнерами.

Для людей, які ховаються, даний предмет побуту означає, що їх скоро знайдуть.

А якщо втратили річ, Міллер обіцяє повернення вкраденого.

Сонник часів року

Уві сні перебиралися за допомогою мотузки через перешкоду і зірвалися в прірву — до різкої зміни звичного способу життя. Провидці попереджають: хоча ви прагнете досягти мети, в реальності зіткнетеся з проблемами і засмученнями. Сонник каже, що шанс реабілітуватися після поразки є, якщо ви повірите в себе і подвоїти зусилля.

Натягувати білизняну мотузку, значить, наяву зуміти виконати складне і важке завдання,— говорить Річний сонник. Можливо, приятелі і товариші по службі, з якими ви раніше спілкувалися мало, підтримають вас.

Трактування Жіночого сонника

Привиділася довга мотузка — до довголіття. Але це не означає, що життя буде виключно радісним і безтурботним. Жіночий сонник рекомендує не ризикувати даремно здоров’ям і приймати рішення, грунтуючись на фактах, а не швидкоплинні бажання.

До чого сниться обірвалася в руках мотузка? Вам загрожує серйозна небезпека, можливо, з летальним результатом. Особливо актуальна греза, якщо обрив стався несподівано.

У баченні в’яжете вузли — наяву в оточенні багато зайвих, непотрібних людей. Змінити коло спілкування і зможете уникнути лиха.

Розплутували петлі — сонник пророкує, що вдасться звільнитися від вимотуючих взаємин.

Виявили петлю у себе на шиї — готуйтеся до великих неприємностей. Можливі проблеми на роботі і в сім’ї. Подумайте, де ви ризикуєте, і постарайтеся підстрахуватися, підготуйте шляхи відходу.

Колір

Зверніть увагу на колір шпагату уві сні.

Чорна білизняна мотузка не обіцяє нічого доброго, особливо якщо побачили її на шиї. Персонажу, на якому була чорна зашморг, доведеться докласти багато зусиль, щоб не випасти із соціального життя. Сонник пророкує: під впливом постійного стресу людина може поринути в зневіру.

Біла білизняна мотузка — в реальності блага посиплються немов з рогу достатку. У цей період усі дії приведуть до успіху. Ви зможете виконати давню мрію, домовитися з недругом, відправитися в цікаву подорож. Міс Хассе переконана, що білий колір віщує виключно позитивні події.

До чого сниться білизняна мотузка зелена? Приготуйтеся до сюрпризів. Ви дізнаєтеся багато нового і цікавого, захоплення накриє з головою. Не бійтеся відкрито виявляти емоції і ділитися радістю з оточуючими. Мандрівник радить насолоджуватися ситуацією, не загадуючи, що буде далі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: