Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник надгробок до чого сниться?

Сонник надгробок до чого сниться?

Надгробок тлумачення сонника

Надгробок у сні – явище не рідкісне, і не дивно цікавість, з якою сплячий намагається зрозуміти, до чого сниться тощо. Не варто лякатися завчасно, заспокоює сонник, бачення це далеко не завжди обіцяє горе і біди. Найчастіше воно натякає на те, що не слід турбуватися даремно. Але, якщо побачили могильний камінь з іменем знайомого вам людини, цілком може статися, що він опиниться в біді.

Чиїм було надгробок?

Побачили в сні своє власне надгробок? Уважніше придивіться до нього. Якщо могила виглядала покинутою, наяву вам самотньо і сумно. Доглянута ж говорить про те, що про вас є кому подбати. Більш того, ці люди скоро порадують радісною подією.

На думку сонника Лонго, дуже погано бачити уві сні зруйновану могилу. Таке бачення обіцяє лише ганьба і фінансовий крах. Приснилося, що застали разорителей за розграбуванням поховання? Ваша нервова система порядком виснажена, каже тлумач. Приведіть його в порядок, інакше велика ймовірність зриву.

А до чого сниться надгробок, на якому написано ваше ім’я? Універсальний сонник заспокоює – не впадайте в паніку, такий сон говорить лише про раптової зустрічі людини, з яким давно не бачилися або передрікає дивне, але радісна подія.

Ваше надгробок у сні випромінювало сяйво? Скоро отримаєте звістку, здатну втішити.

А що говорить про таке бачення сонник Міллера? Ті, хто побачив у сні гарне і дороге надгробок з власним іменем, в реальності турбується почому дарма. Особливо це стосується побоювань з приводу власного самопочуття. Не переживайте, заспокоює тлумач, з вами і вашим здоров’ям все добре.

Що ви робили?

А до чого сниться цілувати могильний хрест? У сонника Міллера є пояснення і такого бачення. Якщо вас долають погані передчуття, вони, швидше за все, збудуться. Але якщо стойко перенесете випали на частку труднощі, це неодмінно буде винагороджена.

Існує і ще одне тлумачення того, до чого може снитися тощо. На думку Французького сонника, темній смузі у вашому житті скоро прийде кінець, справи підуть в гору, а матеріальний питання не стоятиме так гостро.

Побачили сон, у якому довелося встановлювати пам’ятник на могилі знайомого вам людини? Він ось-ось зіткнуться з неприємностями, а вас чекає чималий успіх, пов’язаний з кар’єрою.

Але це далеко не єдине значення того, до чого може снитися надгробок з ім’ям живе. Може статися й так, що ваш знайомий знаходиться в небезпеці. Велика ймовірність, що йому потрібна допомога. Постарайтеся її надати.

А от якщо ви самі пишете на надгробку ім’я знайомого, значить, ваших з ним стосунків у реальному житті скоро прийде кінець.

Поширені тлумачення

Натрапили в сні на братську могилу, і серед рядків з іменами полеглих знайшли своє? За вашою спиною хтось буде розпускати брудні плітки, попереджає Густав Міллер. Ви можете стати жертвою і чиїхось інтриг.

А що говорить про надгробку сонник Мандрівника? На його думку, якщо побачили такий сон, наяву ви відчуваєте співчуття про можливості, які втратили. Сумно вам і тому, що не цінували те, що маєте.

Побачили простий дерев’яний хрест без імені? Ви занадто прив’язані до минулого, і не бажаєте його відпускати. Придивіться до себе – подібна ситуація давно вас обтяжує. Може бути, прийшла пора її змінити?

Читаєте рядки, вибиті на надгробку? Як обіцяє сонник Нострадамуса, скоро заведете нових друзів.

А якщо в нічних мареннях коротає час в оточенні могил, і при цьому насолодитися тишею і спокоєм, і в реальному житті зможете втекти від метушливих буднів і розслабитися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: