Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник няньчити дитину до чого сниться?

Сонник няньчити дитину до чого сниться?

Няньчити дитину тлумачення сонника

Якщо побачили сон, у якому довелося заколисувати малюка, незабаром вас чекають хвилювання і турботи. А до чого сниться такий сюжет? Відповідь підкаже сонник.

Проявіть терпіння

Якщо під час сну нянчите грудного малюка, дуже скоро опинитеся залучені в проект, до якого доведеться докласти масу зусиль. Але будьте терплячі – всі труднощі окупляться сторицею, і ви отримаєте не тільки прибуток, але і успіх.

Дитина на ваших руках ніяк не вколисувалася, а лише плакав голосніше? Такий сон тлумачиться зворотним чином вам вдасться все, що задумали.

Не чекайте допомоги

Няньчили дитини, який весело вам посміхався? Атмосфера в родині покращиться, а причиною сварок виявляться лише незначні дрібниці.

Укачиваете дівчинку? Вдало вийдете заміж, каже сонник. А якщо приснився хлопчик, до поставленим цілям доведеться йти самостійно – ніхто не зможе надати допомогу.

Фінансове питання

До чого може приснитися няньчити хлопчика? Дитина захлинався сльозами, і заспокоїти його не вдавалося? Можливі грошові труднощі, пояснює сонник. Якийсь час намагайтеся стежити за своїми витратами.

У вашому сні заколисати малюка все ж вдалося? Робота, яка вам належить, буде не тільки важкої і клопіткою, але і принесе дуже невеликий дохід.

Якщо сниться, що намагаєтеся розвеселити немовляти, але ні як не виходить, готуйтеся до невдалого періоду. Він торкнеться не тільки особисте життя, але і кар’єри. Але якщо хлопчик у вашому сні був трохи старше, наяву вдасться багато чого досягти завдяки наполегливій праці та віри у свої сили.

Тільки хороше

До чого може снитися няньчити дівчинку? На думку сонника, вас чекає велика удача і щасливий життєвий період. Подібний сон бачить чоловік? В реальності він зустрінеться з друзями, яких не бачив довгий час. Жінці ж такий сюжет говорить про клопоти, які доставлять члени сім’ї або родичі.

Сонник Густава Міллера

У Міллера є своє тлумачення цього сновидіння. Так, жінка, баюкающая уві сні відразу кілька дітей, виявиться жорстоко ошукали людиною, якій довіряє у всьому.

Якщо дитина був зовсім крихітним, шлях до досягнення мети буде усіяний численними перешкодами. Подолати складності допоможе лише важка праця, терпіння і посидючість.

Намагаєтеся заспокоїти раскапризничавшегося малюка? Незабаром відчуєте на собі удар долі, яка таким чином вирішить перевірити вас на стійкість.

Уві сні вколисували дитини, який голосно плакав? На думку сонника, ваші проблеми зовсім не так величезні, якими ви звикли вважати.

Спостерігаєте, як заколисує малюка хтось інший? Будете неабияк чимось задоволені.

Пам’ятайте про деталі

Бачите сон, у якому на руках ваш власний дитина? Доведеться похвилюватися через знайомих людей.

Взагалі, якщо приснилися ваші рідні син або дочка, постарайтеся пригадати, як вони виглядали. Сонник підкаже, як тлумачити те або інше значення.

Будьте терплячі

До чого сниться няньчити дитину, якого ви ніколи раніше не бачили? Те, що відбувається навколо, приводить вас в таку ступінь збудження, яка не дає подивитися на проблему тверезим поглядом.

Сниться, як заспокоюєте чужу дитину? Незабаром відчуєте, наскільки ви безпорадні.

Є у такого сну і ще одне тлумачення – вашою доброю натурою скористаються для своєї вигоди, попереджає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: