Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ніч до чого сниться?

Сонник ніч до чого сниться?

Ніч тлумачення сонника

На думку сонника, темна пора, яку довелося побачити у сні є символом жіночого начала. Вона несе в собі щось таємне і незрозуміле, каже тлумач. Розглядаючи, до чого сниться ніч, не слід забувати і про інші сторони такого. Наприклад, напередодні світанку, жага змін і нових відкриттів.

Часто, пояснюючи сни, в яких довелося побачити ніч, сонники кажуть про те, що всі старі справи вдасться успішно завершити і насолоджуватися відпочинком. Але іноді такі сни пов’язані з неоднозначністю, одвічним протистоянням добра і зла. Яскраве світло Місяця, мерехтіння зірок і світанок, який ось-ось змінить нічну імлу, говорить про те, що сплячий вибрав правильний шлях і ось-ось досягне задуманого. Залишилося лише докласти трохи зусиль.

Отже, вам приснилося нічний час доби? Постарайтеся запам’ятати якомога більше деталей. Якою була темрява? Вона лякала вас? А, може бути, надихала? Змушувала хвилюватися і тремтіти? Ці аспекти допоможуть розтлумачити сюжет як можна точніше.

Приснилася ніч, залита місячним світлом? Такий сюжет побачити дуже добре. Рішення всіх проблем прийде само собою, обіцяє тлумач.

Чим ви займалися?

До чого може снитися нічна прогулянка? На думку сонника, життя готує тому, хто спить непрості випробування. Може бути, партнери по бізнесу вирішать перевірити, чого ви стоїте насправді, спровокувавши ситуацію, з якої доведеться вибиратися самотужки.

Приснилося купання в нічний час доби? Сучасний сонник попереджає – нестандартні і несподівані рішення не завжди гарні. Вони можуть дати не тільки результати, які приголомшать, але і виявитися вельми ризикованими. Кілька разів подумайте, перш ніж надійти тим або іншим чином.

Побачили сон, в якому вночі довелося не купатися, а цілеспрямовано плисти? В реальному житті ви людина дуже рішучий, пояснює сонник, і на шляху до досягнення мети не боїтеся бути засудженим суспільством.

А до чого сниться кудись вирушити вночі в автомобілі? На думку сонника, ви з головою поринули в повсякденну суєту, і майже зовсім забули про себе і про те, що для вас насправді важливо. Може бути, настав час змінити ситуацію і зайнятися собою?

Як свідчить сонник Ванги, тим, хто йде вночі додому, в реальності доведеться жорстоко розчаруватися. Слід бути готовим до того, що справа, на яку ви поклали достатньо сил, часу і грошей, виявиться «мильною бульбашкою» і не принесе бажаних результатів.

До чого може снитися в темний час доби брести по дорозі? Якийсь час намагайтеся триматися осторонь від будь-яких починань – зараз не найкращий для цього період. Будь-який новий проект або не завершиться з ряду причин, або принесе зовсім не ті результати, яких ви очікували.

У нічних мареннях довелося бігти в темряві? Виконати задумане вдасться, пояснює сонник, але на це доведеться покласти чимало сил і часу. До завершення проекту ви будете неабияк виснаженим, але, як обіцяє сонник, його реалізація обіцяє славу і величезний успіх.

Бачите сон, у якому довелося літати в непроглядній пітьмі? Висока ймовірність, що наяву ви часто дієте навмання, не прораховуючи можливих варіантів і не думаючи про наслідки. У першу чергу це стосується справ на любовному фронті, каже сонник.

Природні прояви

До чого може снитися нічний ліс? Наслідуйте раді тлумача і згадайте – як ви себе почували? Якщо в ньому було по-справжньому страшно, в реальності близька людина змусить добряче похвилюватися, поставивши багато невирішених проблем.

Те, до чого може приснитися нічний дощ, змушує сновидця запитати себе – а може бути, його життя надто одноманітна, як і ця сіра водяна завіса?

Побачили дивне явище – Сонце серед нічного неба? Прислухайтеся до поради сонника Ванги і без особливих роздумів беріться за найскладніші справи – все, за що б ви не взялися, вдасться з легкістю. Постарайтеся не упустити цей момент, адже ще раз такого подарунка долі можна і не дочекатися.

До чого сниться нічне море? Подібне бачення слід трактувати майже дослівно – подібний сюжет обіцяє любовну пригоду. Сплячого чекає незабутнє побачення і море романтичних почуттів.

У нічному небі побачили веселку? Дуже скоро хтось дасть вельми розумну пораду, який буде здатний вирішити поточні проблеми.

В нічну пору хтось стукає до вас у вікно? Не лякайтеся, пояснює сонник. Подібне означає, що прийшла пора нових звершень і знань, які таким чином дають про себе знати.

Уві сні побачили свою першу шлюбну ніч? У вашому житті настають зміни, причому досить значні, що говорить сонник. Але ось що вони в неї принесуть – погане або хороше, поки залишається тільки гадати.

А до чого може приснитися кладовищі, занурене в темряву? Ваші відносини вже не ті що раніше. Постарайтеся згадати, що відбувалося на кладовищі. Це буде підказкою охолодження відносин.

На думку сонника Міллера, ніч, яка змушувала відчувати страх і безнадію, обіцяє обернутися труднощами в реальному житті. Приснилося, що ніч була готова ось-ось змінитися світанком? І наяву проблеми скоро залишаться у минулому.

Є у такого і ще одне тлумачення – він обіцяє чималу небезпеку, яка може підстерігати за рогом. Щоб не допустити в життя погане, слід проявити граничну уважність. Ну а впоратися з непростою ситуацією допоможуть холодна голова, витримка і тверезий розрахунок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: