Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник носки до чого сняться?

Сонник носки до чого сняться?

Шкарпетки тлумачення сонника

До чого можуть снитися шкарпетки? Тлумачення, як і у багатьох випадках буде залежати від деталей приснившегося. Якими вони були? Цілими або рваними? Чоловічими, жіночими, а, може бути, дитячими? Ви купували їх, приміряли, дарували? Саме ці моменти розкриють справжнє значення сну. Потрібно лише звернутися до сонником.

Якими були шкарпетки?

Побачили уві сні шкарпетки, суцільно вкриті дірами? Наяву ви незадоволені собою, але нікому не даєте цього помітити. На думку сонника, ви занадто вимогливі до себе.

Якщо приснилися шкарпетки білого кольору, це говорить про те, що ваші наміри чисті. Ви людина щира, але не забувайте про те, що в усьому слід дотримуватися міри, навіть в альтруїзмі. В іншому випадку, ви ризикуєте стати жертвою не занадто порядних особистостей.

А до чого можуть наснитися шкарпетки вовняні? Сонник пояснює – ви хочете оточити своє життя комфортом і достатком, і нагадує: якщо захотіти по-справжньому, а також наполегливо працювати, можна багато чого досягти. До того ж, вірогідність сприятливого результату дуже висока.

Сон, у якому ви збираєтеся надягати брудні шкарпетки, попереджає про прийдешні труднощі. Не думайте, що противники слабкіше вас і легко здадуться. Щоб узяти гору, доведеться докласти чимало зусиль.

А ось якщо уві сні довелося купувати шкарпетки, ви людина, яка не зупиняється, досягнувши мети. Ви прагнете будь-яку справу приводити до стану ідеалу, і не любите сидіти, склавши руки. Багато рівняються на вас, обнадіює сонник, продовжуйте в тому ж дусі.

Приснилися шкарпетки абсолютно нові? На думку сонника, життя скоро зміниться в кращу сторону. Ви не тільки піднесеться в очах друзів і знайомих, але і знайдете покровителя, який не тільки буде підтримувати вас у всьому, але і зможе виручити фінансово.

Зі сну чоловічі шкарпетки говорять про те, що пора пакувати валізи. Вас чекає поїздка по роботі або коротка відрядження. Але під час подорожі ви будете зайняті не тільки справами по службі, обіцяє сонник, відмінно відпочити теж вдасться.

До чого сниться, якщо ви розгулюєте в шкарпетках без взуття? Будьте обережні – задумані плани, про яких ви нікого не ставили до відома, цілком можуть стати надбанням громадськості. Доведеться докласти зусиль, щоб цього не сталося.

Уві сні наділи на себе діряві шкарпетки? В реальності ви часто стаєте на горло власній пісні. Такий сон говорить про те, що вам потрібно прислухатися до себе, зрозуміти, чого хочеться саме вам, а потім діяти, виходячи з власних прагнень і бажань.

Ще кілька тлумачень

До чого може приснитися прання шкарпеток? Якщо шкарпетки були ваші, пояснює сонник, що ви людина самодостатня. А ось якщо довелося прати шкарпетки чужі, висока ймовірність зустріти людину, яка стане набагато більшим, ніж просто друг.

Під час сну застали себе за в’язанням шкарпеток? На вас звалиться робота, яка виявиться дуже нудною і нудною. Але не кидайте її, радить сонник – результат мук вас приємно здивує і порадує.

До чого може снитися, якщо шкарпетки вам дарують? На думку сонника, ви у всьому довіряєте друзям і близьким людям і розраховуєте на їх підтримку. Крім того, самі готові надати їм допомогу на першу вимогу.

Уві сні на ваших ногах красувалися різні шкарпетки? Як пояснює сонник, в даний момент ви чим-то розгублені, і ніяк не можете прийняти вірне рішення.

Збираєтеся купувати шкарпетки? Сонник вважає, що вам не вистачає людей, які поділяють ваші погляди. Ті, хто вас оточує, чомусь не влаштовують, що змушує шукати нових друзів, колег і партнерів, з якими вдасться в подальшому вести справи.

Дрібні деталі

Прислухайтеся до соннику і постарайтеся згадати, як виглядали зі сну шкарпетки.

Тлумачення Міллера

Густав Міллер жив у ті часи, коли шкарпетки ще не були повсякденною річчю. Його сонник ще використовує й інше поняття – онучі. Вони багато років тому служили відмінною альтернативної шкарпеткам. Якщо подібний сон бачив військовий, найближчим часом його чекали важкі тренування.

Побачили сон, в якому довелося надягати шкарпетки? На думку тлумача, ви сповнені впевненості і енергії, здатна згорнути гори. Сонник заохочує подібний настрій, але попереджає – починаючи нові справи або проекти, не роби нічого на гарячу голову.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: