Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник носять на руках до чого сниться?

Сонник носять на руках до чого сниться?

Носять на руках тлумачення сонника

Уві сні довелося носити на руках дитину або кохану дівчину? На думку сонника, вам незабаром доведеться вибір між задоволенням і зобов’язанням. Можливо, балансувати між цими поняттями і вдасться, але виявиться це дуже непросто. А щоб точно дізнатися, до чого сниться подібне, потрібно згадати якомога більше подробиць сну.

Тлумачення Міллера

До чого може снитися дитина, що сидить на ваших руках? Якщо він був здоровий і веселий, збудеться все, що ви задумали. А ось малюк засмучений, пояснює сонник Міллера, віщує численні проблеми.

Постарайтеся згадати стать дитини. Носили хлопчика? Пора почати робити щось своїми руками. Дівчинка ж говорить про те, що потрібно подбати про близьких людей.

Іноді подібне сниться тим, хто хоче стати батьком, але боїться яке зазнає відповідальності. Вам на руки дають чужу дитину? Незабаром хтось візьме на вас частину своїх турбот і обов’язків.

Розмовляє дитина на ваших колінах символізує невелику справу, яке незабаром принесе чималий прибуток.

Найцінніше

До чого може приснитися обійняти другу половинку? Наяву будете дуже цікаву поїздку, пояснює сонник. Є шанс отримати грошову винагороду, але також існує ймовірність і все втратити. Тому будьте уважні.

Тримайте на руках жінку дуже чималої ваги? Задумайтеся, чи не дружина заправляє всім у родині? А, може бути, вами помыкают на службі? Прислухайтеся до поради сонника, і розбірливо ставитися до свого оточення.

Силачі

Що означає сон, в якому чоловік сам носить важкі речі? Слід згадати деталі сну. Якщо подібна робота обумовлена відсутністю вибору, в реальності сплячий може розраховувати на допомогу друзів і близьких. Ну а якщо він з жадібності вирішив заощадити на носильщике, наяву доведеться з головою зануритися в турботи.

Жінці сниться, як чоловік носить у будинок тільки що куплену меблі? Можлива покупка будинку або квартири, але зовсім не обов’язково, що подібне вкладення грошей виявиться вдалим. За порадою сонника проявіть граничну уважність, кілька разів перевірте документи на угоду, і як слід подумайте – а чи потрібно воно вам прямо зараз?

Бачите сон, в якому віддаєте розпорядження команді вантажників? Найближчим часом постарайтеся не приймати необдуманих рішень. Захоплююча справа може показати себе зовсім з іншого боку, і виявитися не тільки безглуздим, але і небезпечним.

Теплі обійми

До чого жінці може снитися, якщо чоловік бере її на руки? На думку сонника, потай спляча бажає випробувати колишню пристрасть, або внести розмаїтість у сексуальне близькість.

Це зовсім не єдине, до чого сниться бути укладеною в обійми. Представник сильної статі взяв вас на руки або захоплює в повільний танець? Незабаром поринете у незабутню романтичну пригоду.

Закохані, і уві сні хлопець тримає вас на руках? Дуже може бути, обнадіює сонник, на ваш палець незабаром одягнуть обручка. Якщо ж ви ще не знайшли того єдиного і бачите подібний сон, такий сюжет є таємним бажанням.

Чоловік, який носить жінку на руках, говорить про те, що відносини в родині перейдуть на новий рівень довіри та взаєморозуміння. Посприяє цьому подія, яка виявиться важливим для обох подружжя і ось-ось прийде в життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: