Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник намисто до чого сниться?

Сонник намисто до чого сниться?

Намисто тлумачення сонника

Якщо жінка бачить уві сні красиве, розкішне намисто, то по пробудженню їй гарантовані приємні враження, позитивні емоції. Але іноді тлумачення бачення про нагрудну прикрасу може бути іншим. Яким? Це підкаже сонник.

Шана, повага

Високе положення в суспільстві, шану і повагу ось до чого приснилося, що носите намисто. Ще це і символ багатства, благополуччя, успіху.

Якщо кольє уві сні шию прикрашало іншого персонажа, і сплячий одночасно відчув якесь занепокоєння, то згідно сонником, це ознака ревнощів, заздрості. І сновидінню потрібно зживати в собі такі риси, бути впевненіше, більш незалежним.

Жіночі секрети

До чого жінці приснилося, що на ній одягнене намисто? За всіма ознаками у сплячої не буде відбою від шанувальників. Але сонник попереджає, що вірити всім кавалерам не варто. Багато з них нещирі, не налаштовані на серйозні стосунки.

Отримавши в сновидінні прикрасу в подарунок, спляча, може бути впевнена у відданості і любові свого чоловіка. Але якщо в нічний грезе дама бачить, що самостійно одягає намисто на себе, то в реальності вона готова повністю і добровільно у всьому підкоряється партнеру. Однак будьте обачнішими, рекомендує сонник, таке «самопожертва» дуже небезпечно, якщо чоловік не поважає і не любить, а просто маніпулює почуттями закоханої жінки.

Доля панянки, якої в нічний грезе подарували прикраса, складеться на рідкість вдало. Вона вийде заміж за гідного людини, буде щаслива, що жила в достатку.

Що відбувалося в нічному видінні?

Нехороша ознака втрата намиста уві сні. Це, згідно сонником, передрікає розставання з коханим, самотність. Знайти прикраса у сновидінні, навпаки, дуже добре. Це передвістя гармонійного, міцного союзу з коханою людиною. Нескладно зрозуміти: до чого приснилося, що кольє було вкрадено. Якщо ви зробили цей проступок, то не намагайтеся побудувати своє щастя на нещасті інших, наставляє сонник.

А от купувати ювелірний виріб у нічний грезе до приємним, довгоочікуваним новин по пробудженню. Якщо довелося в сплячому стані зламати прикраса з золота, то не виключено, що насправді ваше поведінку не можна назвати коректним і бездоганним.

Коли в опівнічну бачення розсипалися порвавшиеся намисто, то наяву не виключені збитки, втрати через необачність, дурість. Особливо якщо прикраса було перловим. Тоді з-за власної недалекоглядності доведеться плакати.

Матеріал вироби

При тлумаченні сновидіння про прикраси, велике значення надається матеріалу виробу. Так якщо це було кольє з діамантами, надіте на шию, сонник пророкує розчарування в обранцеві, любовні страждання.

Цікаве вигідну пропозицію, ось до чого сниться намисто з напівкоштовних самоцвітів. А якщо подібне ювелірний виріб приснилося юній дівчині, то вона дуже скоро зустріне свого принца і піде з ним під вінець. Можна навіть дізнатися, наскільки забезпеченим буде її обранець. Якщо привиділося простенька металева біжутерія, то наречений виявиться небагатим, скромним. А ось виріб із золота або з дорогоцінними каменями віщує зустріч із заможним кандидатом в чоловіки.

Якщо наснилося намисто складалося переважно з червоних самоцвітів, то в реальності сновидець опиниться в незручній ситуації, і буде «горіти» від сорому. Блакитні камені-це символ вірності, толерантності, поблажливості, духовності. Відмінна прикмета в сновидінні — бірюза, пророча втілення давньої мрії.

І печаль і радість

Неоднозначна трактування сновидінь, в яких фігурує перли. Намисто з нього означає удачу в комерції, суспільної, публічної діяльності. Але якщо наснилося перлове прикраса зламано, розірвано, то не уникнути печалі, туги, сліз.

Інтуїція допоможе вам

Незважаючи на те, що сонники складалися століттями, і в них весь досвід спостережень аналізу сновидінь, в кожному окремому випадку необхідно враховувати ряд особистих обставин, відчуттів.

Хочете дізнатися, до чого приснилося намисто? Прочитайте найбільш підходить вашому баченню передбачення сонника, але потім подумайте, як воно може бути застосовано конкретно до вашої ситуації. Часто кольє, надіте на шию, символізує обмеження або зобов’язання, які добровільно взяв, взяв сплячий.

Коли прикраса виглядає вишукано, дорого, і ви милуєтеся їм у сні, тоді й наяву у вас відмінно складається особисте і суспільне життя. А ось якщо пригрезившееся намисто здалося занадто важким, викликало дискомфорт, то і в цьому ви не дуже задоволені долею.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: