Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник п’явки до чого сняться?

Сонник п'явки до чого сняться?

П’явки тлумачення сонника

П’явки носять уві сні негативний тавро, вони служать індикаторами ставлення оточуючих до сновидінню і вплив особисто на нього власних звичок. Щоб вірно визначити значення сну, потрібно пригадати всі деталі сновидіння, емоції, сюжет. Тільки повна картина допоможе вам дізнатися, до чого сняться п’явки. Хочеться відразу попередити: не треба додумувати щось самим, якщо не згадали, значить, не так вже й важливо. Не панікуйте, ознайомтеся з усіма варіаціями тлумачень.

Психологи не можуть прийти до єдиної думки, до чого сняться п’явки. Одні стверджують, що п’явки — суто негативні персонажі снів, інші — повну протилежність.

Не ризикуйте даремно

За сонником Хассе п’явки є поганими провісниками у разі, якщо ви хотіли найближчим часом взяти кредит або боргове зобов’язання. Після такого сну є ризик бути обдуреним, зважте все ще раз, чи варто здійснювати великі угоди, які значно вплинуть на ваше життя. Якщо ж паразити уві сні жирні і величезні – вас чекають великі фінансові втрати. Спираючись на думку Хассе, краще відмовтеся, щоб не погіршувати стан справ.

Багато залежить від частини тіла, на якій сиділа п’явка. Побачили в сні на руці – тимчасове ускладнення особистісних стосунків з близьким товаришем. Але ви в силах все змінити, якщо не піддастеся емоціям. На нозі – до важкого стану справ, яке неминуче. Щоб безболісно перенести тяготи життя, необхідно взяти себе в руки і не пускати все на самоплив. Тільки ваші сила та витримка допоможуть у вирішенні конфронтації.

До чого сниться від’єднати від себе п’явку? Вас чекають труднощі, але ви з легкістю їх подолаєте. Тільки не забувайте, будь ласка, що ці труднощі, хоч і невеликі, але будуть. Вирішуйте їх відразу ж шляхом діалогу, не давайте волі емоціям. В іншому випадку сонник пророкує нелегкий період в житті з проблемами складніше попередніх.

П’явки уві сні

Для жінок п’явка у сні означає швидку вагітність, якщо вона була в планах на найближче майбутнє. Якщо не збиралися зачати дитину, то сміливо ігноруйте сон. За сонником зі сну п’явки чоловікові говорять про сильне небажання мати дітей. Як відомо, вся увага жінка віддає дитині, і не кожен чоловік здатний це перенести, але все таки потрібно постаратися, так як діти – квіти життя!

Проблеми зі здоров’ям близьких — ось до чого сниться п’явка, якщо в сновидінні її використовують у лікарських цілях. Повідомте про вашому сні дорогим вам людям, варто перестрахуватися, адже зі здоров’ям не жартують. Порадьте їм пройти медичне обстеження.

Безліч величезних слизьких повзаючих п’явок навколо вас уві сні знаменують небезпека. Сновидець втомився морально і фізично, протиставляючи себе суспільству, борючись з його вадами, не бажаючи їм піддаватися.

Якщо наснилося поїдання личинок, то, не дивлячись на їх зовнішню неприємну оболонку, сонник провіщає поліпшення здоров’я. Досить дивно, чи не правда? Всі ми знаємо, що п’явок використовують у медичних цілях, не для прийому всередину, звичайно ж, але факт залишається фактом. Відкиньте забобони, з вами все буде добре!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: