Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник павич до чого сниться?

Сонник павич до чого сниться?

Павич тлумачення сонника

У багатьох народів світу павич вважається вдалим знаком, птахом щастя і предметом загальної любові. Зображення цієї красивої птахи прикрашають склепіння храмів, вона є предметом гордості для любителів екзотики, прикрашаючи своїм виглядом їх сірі будні. В деяких джерелах пернатий красень представлений як пташка гамаюн, а інші ж вважають його звичайним представником загону курячих. Суперечності відбилися і сонники. Щоб зрозуміти, до чого сниться павич, варто розглянути всі думки.

Езотеричний сонник вважає павлина символом оманливою краси. Згідно йому, варто остерігатися порожніх людей, чия зовнішність – їх єдина зброя.

Те, до чого сниться павич, пояснюють Зигмунд Фрейд і його сонник: чоловікові приснився птах говорить про те, що він переоцінює свої можливості в інтимній сфері, а партнерки явно не в захваті від близькості з ним.

Павиний хвіст

Якщо уві сні птах опинилася в красивому казковому образі з різнобарвним розправленим хвостом, сонники впевнені – ви спіймали удачу за хвіст. Варто відзначити, що це більше стосується фінансового везіння, саме час купити лотерейний квиток.

До чого сниться павич за Мусульманським соннику? До брехні або зради. Нечистими на руку можуть бути як колега по роботі, так і людина, вхожий в будинок, друг сім’ї.

Не найприємніше тлумачення дають Міллер і його сонник, де павич віщує занадто контрастні зміни в житті, які можуть підірвати емоційний і навіть психічний стан людини.

Сонник Хассе багато в чому згоден з попередніми трактуваннями. Побачений павич означає схильність сновидця «розпускати хвіст» перед людьми, намагаючись здаватися краще, ніж він є насправді.

Поведінка екзотичної пташки

Летить павич – знак, що другу половинку не задовольняє матеріальне становище і статус у суспільстві, вважає сонник. Павич в даній інтерпретації означає швидке розставання.

Психолог і вчений Густав Міллер вважав крик павича в грезе застереженням від легковажної влюбливості, яка послужить приводом для великих розчарувань і сліз.

Побачений танцюючий павич – хороший знак. Попереду добробут і радість.

За Ісламським соннику мертвий або просто лежить павич пророкує чоловікам зміну місця роботи, а жінкам – догляд за дитиною або чоловіком у зв’язку з хворобою.

Взаємодія з павичем

Годувати уві сні павича – до заслуженої поваги людини, чиє увагу було раніше недоступне. Чоловіка помітить вподобана дівчина, а дівчину – чоловік.

Їхати верхи на птахо – до великим і важливим змінам. Тепер ваше життя заграє новими фарбами, буде сповнена цікавих подій, подорожей, емоцій. Однак, без інтриг не обійдеться, вважає сонник.

Білий павич

Побачений павич-альбінос є одним з найбільш неприємних снів для жінки — це знак підступності і зради. Ймовірно, що її чоловік виконує свої обов’язки чоловіка в двох сім’ях.

Білі пір’я говорять про те, що за спиною сновидця плетуться інтриги і розпускаються неприємні плітки. Тут, швидше за все, мова йде про заздрісних колег, які мають намір зайняти ваше місце, або неготові змиритися з чужим успіхом.

За іншими джерелами білий павич у сні говорить про постійній критиці з боку оточуючих людей сновидця, але вони не такі погані, як про них думає.

Як би там не було, перш ніж засмучуватися з приводу сновидіння, варто звернутися до Місячним календарем і зрозуміти, наскільки ймовірно, що сон віщий.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: