Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник печера до чого сниться?

Сонник печера до чого сниться?

Печера тлумачення сонника

Деякі сонники порівнюють печеру з будинком і відносять такі сни до внутрішнього стану сновидця, емоційному тлу, переживань і думок. Відповідно, чим затишніше і тепліше печера виявилася, тим у більшій гармонії знаходиться сплячий. Печеру можна назвати найдавнішим предком сучасного будинку, а в контексті сновидіння печера відноситься до глибинних переживань. Для того щоб зрозуміти, до чого сниться печера, важливо звертати увагу на деталі сну, компанію, в якій ви перебували, було в ній тепло або холодно.

Гірський грот

Сонник Міллера печеру розцінює залежно від її особливостей. Якщо вона виступала в якості житла, була теплою і світлою, це говорить про потребу в домашньому затишку. Якщо ж ви не відчували приємних відчуттів від перебування в печері, а відчули паніку через замкнутого простору, то таку мрію сонник трактує як небезпека, замкнутість в собі і невпевненість у власних силах.

Заблукати в печері і намагатися знайти вихід з неї — мати проблеми у спілкуванні через замкнутості. Ймовірно, страх бути відкинутим і незрозумілим переважає над раціональним мисленням і сильно заважає нормально і продуктивно взаємодіяти в соціумі. Сонник рекомендує зайнятися роботою над собою, щоб в майбутньому значно полегшити собі життя.

Сонник Фрейда вважає, що ті, кому сниться підземелля, в силу духовних переконань або схильності до особливим енергетичним практикам відмовляються від плотських утіх. Такі сни можуть снитися тим, хто планує відправитися в монастир чи паломництво для набуття сили духу. А от спостерігати в сні чудову печеру з різноманітними склепіннями і дивовижною рослинністю – до вдалого заміжжя, яке принесе багато приємних моментів.

Льодові склепіння і вода в печері

Якщо в підземному палаці виявилася вода, то це швидше відноситься до фінансової сфери, ніж особистісної. Сонник Міллера вважає, що бачити джерело всередині, значить, незабаром отримати великі гроші у спадок або ж виграти. Стояча вода говорить про те, що ви не поспішайте витрачати отримані гроші. А нуртує річка в печері або водоспад, навпаки, говорять про схильність до тринькання без думок про майбутнє.

До чого сниться плавати в печері в супроводі другої половинки? До довгим і щасливим відносинам. Зроблений вибір виявиться абсолютно вірним, і ви ні на мить не пошкодуєте про нього.

Холодна обмерзла печера часто сниться до вимушеної розлуки або розставання з коханою людиною. Це призведе до довгого самотності, сльозам і терзаниям.

За сонником перебувати в крижаній печері — відчувати наступ захворювання.

Дивовижна печера, яка виглядає як у фантастичному фільмі, говорить про загострюється здатності ясно мислити і створювати приголомшливо геніальні ідеї.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: