Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник печиво до чого сниться?

Сонник печиво до чого сниться?

Печиво тлумачення сонника

Найчастіше жінкам, що дотримуються дієти, сняться сни, в яких вони зриваються на чомусь солодкому і вживають випічку у величезній кількості. Так само відбувається і з курцями, алкоголіками і наркоманами, що встали на шлях оздоровлення та боротьби із згубною залежністю. Такі випадки ми розглядати не будемо, а ось до чого сниться печиво для простих людей, не виснажують себе обмеженням в харчуванні — зовсім інша справа.

За сонником, якщо печива дуже багато, вважається передвісником набуття безмежної популярності у протилежної статі, романтичні пригоди, а може бути і зустріч зі справжньою любов’ю.

Про схильності сновидця робити з мухи слона говорить сон, в якому він спостерігає за трапезою інших, не маючи можливості самому поласувати апетитним печивом.

До чого сниться печиво, до якого все ж вдалося добрати і з’їсти? До повністю контрольованої життя володаря такого сну. Ніщо не може вибити грунт з-під ніг і змусити засумніватися у своїх силах.

За Східним соннику їсти солодке печиво — до солодкої і безтурботного життя в колі сім’ї, а також добрі відносини з друзями і родичами.

Купівля ласощі

Купувати в магазині печиво без пакету, значить, не мати жодних перешкод на шляху до досягнення мети, а упаковка символізує перешкоди і всілякі неприємності. Якщо вам все ж вдалося безперешкодно відкрити коробку з печивом, то і від життя можна очікувати того ж.

Вибирати печиво на прилавку, щоб його купити, значить, отримати заслужену повагу і вдячність за добрі діла і допомогу, надану близьким раніше.

Сонник печиво разом з цукерками вважає сигналом швидкого отримання різного роду досвіду і безцінних знань, які допоможуть самостійно підняти рівень життя і стануть в нагоді в майбутньому.

Сонник Міллера

Для дівчат бачити себе готує печиво — до впевненості у правильності вибору молодої людини, який виявиться вірним і мужнім.

До чого сниться печиво, яке довелося купувати в магазині? До запрошення на веселий захід у компанії хороших друзів.

Сонник несмачне або зіпсоване печиво вважає свідченням того, що в реальності вас можуть обдурити уявні друзі. Найближчим часом варто акуратніше ставитися до сумнівних авантюр і фінансової допомоги, особливо в борг.

Особливості печива

Шоколадне печиво зазвичай сниться тим, хто не звик відмовляти собі в миттєвих задоволеннях і схильний жити сьогоднішнім днем на шкоду власному здоров’ю та репутації.

До чого сниться печиво в шоколадній глазурі, яке самі спекли? Ви дуже влюбливі і боїтеся розлучитися з рожевими окулярами.

Уплітати вівсяне печиво у сні, означає, занадто багато сил і часу приділяти проблемам інших, відсуваючи на другий план власні інтереси. Мабуть, настав час зайнятися власним життям і вирішити накопичені проблеми.

Печиво з родзинками в сновидінні попереджає про небезпеку зробити фатальну помилку, наслідки якої довго будуть псувати життя.

На столі

Про зростаюче соціальний статус і повагу говорить сон, у якому ви пекли частування для гостей.

Їсти на святі солоне печиво замість солодкого, значить, кардинально поміняти найближчим часом вектор дій, будуючи нові плани.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: