Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник півень до чого сниться?

Сонник півень до чого сниться?

Півень тлумачення сонника

Ця домашня пташка має задерикуватий характер, а півнячі бої здавна розважали людей в самих різних куточках планети. Щоб зрозуміти, до чого сниться півень, варто пригадати деталі сновидіння і заглянути в сонник. Півень в ньому найчастіше означатиме речі близькі до сварок і суперечок, як того і вимагає образ пернатого задираки. Але є і інші тлумачення.

Клюющий зерно півник сниться до доброго фінансового стану, отримання непоганого прибутку, достатку.

Якщо на сновидця напав півень і клюнув, варто подбати про своїй пам’яті, так як висока ймовірність забути щось по-справжньому важливе. Можна скористатися нагадуванням на телефоні або завести щоденник.

Для ділових людей сон, в якому їх півень клює, віщує проблеми на роботі із-за неуважності. Якщо швидко не зосередитися на завданні, можна зірвати важливу угоду або помилково пропустити зустріч.

Курка і півень

До чого сниться півень разом з куркою? До сімейних сцен і конфліктів на ґрунті легковажності одного з подружжя. Варто уважніше ставитися до коханої людини.

Сучасний сонник рекомендує звернути увагу на поведінку півня з курми, щоб виявити існуючі в сім’ї проблеми. А якщо приснилося, що птахи зайняті розмноженням, то незабаром, здавалося б, несерйозні стосунки переростуть у справжнє почуття,— вважає сонник. Півень і курка, на його думку, символізують пару.

Агресивна птах

Якщо уві сні ви стали свідком нападу півня на увійшов у двір людини, то не варто довіряти кому попало,— вважає сонник Гришиній. Всі обіцянки виявляться порожніми словами, а надії будуть зруйновані. Для людей, що знаходяться в парі, такий сон може передвіщати поява суперника або недоброзичливця, який зможе негативно вплинути на стосунки подружжя.

За сонником Езопа агресивний півень, який намагається когось клюнути — до неприємностей і великим конфлікту, безпосередню участь у якому візьме сам сновидець. Щоб не допустити такого розвитку подій, потрібно володіти вмінням переконання опонента і намагатися вирішувати спір дипломатичним шляхом.

Колір пір’їнок

Білосніжний півень символізує серйозного суперника, який згодом стане другом.

Чорний півень, по соннику Мандрівника, уособлює ворога, з яким судилося сильно посваритися. Недоброзичливець буде всіма способами намагатися вибити ґрунт у вас з-під ніг, розпускаючи брудні плітки і висвітлюючи не самі приємні подробиці особистого життя. Попереду підступи та інтриги.

Червоний колір — колір пристрасті,— стверджує сонник. Півень червоного кольору уві сні з’являється перед серйозною сутичкою з людиною протилежної статі, що стане згодом причиною, по якій до нього з’являться сильні почуття. Часто справа може скінчитися відносинами і навіть весіллям.

Мертвий півень

Сучасний сонник вважає, що побачений мертвий півень сигналізує про необхідність зробити перерву у важкій роботі, так як відсутність відпочинку провокує захворювання.

Вбити півня у сні — до успіху у всіх починаннях, вирішення проблем. Молодій людині такий сон обіцяє зустріч цікавою дівчиною, уваги якої все-таки вдасться досягти.

Сонник Міллера

До чого сниться півень по соннику Міллера? До поваги і шани в суспільстві. Однак психолог рекомендує не зазнаватися і вести себе скромно. Високий статус часто призводить до того, що людина стає зарозумілим, а таких людей рідко люблять і поважають.

Запекла бійка двох пернатих — до великого конфлікту в реальному житті, уникнути якого навряд чи вдасться, адже він виявиться змушеним. Варто підготуватися морально.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: