Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пісок до чого сниться?

Сонник пісок до чого сниться?

Пісок тлумачення сонника

Пісок є дуже серйозним і глибоким символом, несучим філософську думку про нікчемність людського життя у масштабах Всесвіту та незворотності часу для кожної істоти. Такі сни можуть бути викликані духовними пошуками, особливим складом розуму, потребою в спокої, споглядання, аналізі. Сонники сходяться на думці, що пісок сниться тим, хто хоче побути наодинці в оточенні власних роздумів. Щоб зрозуміти, до чого сниться пісок, варто також пригадати деталі та образи.

Гуляти по піску

Йти на самоті по розпеченому піску згідно Сучасному соннику — до великих втрат і печалі. В майбутньому це сильно вплине на життя, а можливо, похитне здоров’я, не кажучи вже про стабільність емоційного фону.

Отримувати задоволення від відокремленій прогулянки по приємному м’якому пісочку — до різних придбань, приємних емоцій та хорошого проведення часу в колі близьких.

Лежати на піску

Сонник Мандрівника вважає, що засмагати, лежачи на піску — до міцного здоров’я, для якого доведеться докласти деякі зусилля. Якщо ви відкладали поїздку в гори або туристичний похід, то прийшов час, щоб здійснити задумане.

Якщо поки що немає можливості відлучитися на деякий час, варто виділити хоча б день для відвідування масажного кабінету, салону краси або провести процедури по догляду за обличчям і тілом. Небажано упускати такий чудовий шанс привести тіло і душу в порядок, адже ніхто не знає, коли ще ви зможете дозволити собі розслабитися і подарувати здоров’ю кілька годин свого часу.

Розсипати пісок

За сонником пісок, яким ви стали посипати крижану доріжку в грезе, трактується як виступ у ролі миротворця в конфлікті двох близьких людей або хороших друзів. В майбутньому ваша авторитетна думка зможе примирити знайомих і допомогти їм уникнути подальших конфліктів.

До чого сниться пісок по соннику Гришиній? Трактування залежить від дій з ним. Розсипати його навколо себе — не навмисно обманювати очікування оточуючих. Швидше за все, цього не буде злого умислу, а причиною такої ситуації стане банальне нерозуміння.

Застрягти в ньому

Загрузнути в піску у сні — до проблем сімейного характеру. Це може бути і хвороба родича, і холодок у подружніх стосунках. За сонником пісок в цьому випадку тлумачиться як усілякі неприємності.

Сонник Шереминской вважає, що якщо приснилося, ніби ви лежите закопане в пісок, значить, не за горами отримання непоганих грошей, зароблених за допомогою власних сильних сторін характеру, наполегливості і працелюбності. Також це може бути виграш у лотерею або отримання великого спадщини.

Намоклі піщинки

Мокрий пісок — до багатства,— вважає сонник. Пісок, який ви чіпаєте уві сні, говорить про те, що гроші будуть зароблені чесно і заслужено.

Гуляти по мокрому піску без взуття, значить, скоро настане ситуація, коли ви не зможете відмовитися від хабара всупереч моралі і власним принципам.

Бачити намоклий піщаний пляж — до випадковим, але не дуже великих грошей.

Сонник Езопа вважає, що майструвати уві сні піщаний замок — до впевненого кроку в бік накопичення великого капіталу, правильному підходу до збагачення.

Ще кілька тлумачень

Виявитися в сні в пустелі, в якій відсутній будь-що, крім розпеченого піску — до несподіваних неприємностей і зруйнованим планами. Якщо справи зараз йдуть не дуже добре, то варто набратися сил і приготуватися до того, що ця чорна смуга буде затьмарювати життя ще якийсь час.

Грати в пісочниці, згідно соннику Странніков, до великої удачі та усіляким придбань. Бачити — до знайомства з цікавою людиною.

За Іудейським соннику бачити пісок у сні — до новин і, звичайно ж, прибутку і багатства.

Килини Сонник вважає, що пісок у сні сниться до гостей.

Зоряний сонник тлумачить пісок як знак великої мудрості і далекоглядності сновидця.

Психоаналітичний сонник застерігає тих, кому приснився пісок, про проблеми з грошима і здоров’ям.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: