Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пір’я до чого сняться?

Сонник пір'я до чого сняться?

Пір’я тлумачення сонника

Пір’я спливають у підсвідомості самими приємними образами, які несуть ніжність, легкість і приємне мрійливий настрій. Пір’їнка є також символом свободи і безтурботності. Кожному хотілося хоча б раз повалятися в пухнастих пір’ї і доторкнутися до їх м’якості. Для того щоб зрозуміти, до чого сняться пір’я саме вам, варто згадати деталі сновидіння і заглянути в сонник. Пір’я в ньому часто мають тільки позитивне значення.

Пташине пір’я

Бачити світлі голубині пір’ячко у сні — до приємним і швидким новин, якщо ж пір’я були брудні або мали темний відтінок, то новини будуть не дуже хорошими.

Сон жінки про барвистих пір’я павича — попередження про необхідність терміново зайнятися своєю зовнішністю, щоб досягти очікуваного результату в суспільстві чоловіків або на роботі. Перо страуса має таке ж значення: пора відправитися в салон краси або зайнятися зайвою вагою, якщо такий є.

А ось чоловікам такий сюжет обіцяє успіх і удачу, супутніх у всіх починаннях. Нова біла смуга не за горами.

Чорний ворон або його чорні пір’я сняться до великим пошаною серед оточуючих, їх поваги, говорять про мудрість сновидця.

До чого сняться совині пір’я? Відповідь залежить від їх кольору. Білосніжне пір’я — це раптове прозріння і новий погляд на вирішення проблеми. Легкий і правильний шлях знайдеться сам собою,— вважає сонник. Сіре оперення у сні говорить про те, що геніальна ідея відвідає близького друга.

Орлине перо — один із самих добрих знаків. Такий сон обіцяє швидке виконання бажання і говорить про те, що всі мрії можуть здійснитися.

Дії з пір’ям

Летять з неба пір’я папуги сонник тлумачить залежно від нюансів, але якщо їх не було, то можна очікувати найцікавіше пригода або подорож. Якщо наснилося ловити їх, збираючи в кишені — попереду фінансова стабільність або надбавка до зарплати. Для людей творчих професій пір’я папуги обіцяють нове джерело натхнення та визнання.

Займатися купівлею або продажем пташиного пір’я — до великого успіху у всіх починаннях, які стосуються бізнесу. Такий сон сигналізує про настання прекрасного часу для початку власної справи, якому судилося процвітати і приносити непоганий прибуток. Але варто поквапитися, так як сприятливий період може скоро закінчитися.

Якщо приснилося, що з подушки вилітає пух, то варто акуратніше поводитися зі словами, щоб не посваритися з чоловіком або дружиною. Поклали пір’ячко назад? Можливо, конфлікту вдасться уникнути.

Прикрашати волосся пір’ям павича — до великої популярності серед чоловіків.

Обскубувати птицю — до успіху в торгівлі, але це актуально лише у разі, якщо пера легко виходять. Якщо доводиться прикладати великі зусилля, тобто небезпеку попастися на вудку шахраїв або аферистів.

Забарвлення та символіка

Пір’я білого кольору сонник вважає щирим і світлим символом, особливо якщо вони належать лебедю. Такий сон пророкує успішне взаємодія в суспільстві і любов.

Пір’я чорного кольору, якщо вони не воронячі, символізують втрату здоров’я і всілякі втрати.

Яскраві пір’я в грезе несуть радість і розваги, свята і все, що пов’язано з веселим проведенням часу.

Червоні пір’я є символом любові і пристрасті. Сон з їх участю обіцяє вирішення всіх серцевих проблем. Для сімейних людей це новий романтичний виток у відносинах і приємний сюрприз, для самотніх — довгоочікуване набуття справжньої любові.

Пір’я зеленого і синього кольорів являють собою родинні зв’язки. Якщо пір’я в сні багато, то зв’язок з родичами і родом дуже сильна, її треба цінувати, підтримувати та оберігати.

Жовте пір’їнка — сонячний і світлий знак, що говорить про те, що все йде так, як треба.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: