Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник персики до чого сняться?

Сонник персики до чого сняться?

Персики тлумачення сонника

Коли сняться персики

Як правило, персики викликають приємні спогади про літо. Соковиті і ароматні фрукти мало кого залишать байдужим, і це відбивається в підсвідомості. Солодкі дари природи зазвичай сняться до позитивних змін у житті, відновлення та іншим радощам. Але щоб зрозуміти, до чого сняться персики, важливо пригадати деталі сновидіння, смак і аромат, зовнішній вигляд фруктів і власні дії.

За сонником персики — благоприятнейший символ для кожного. Тим, хто проводить багато часу в городі, такий сюжет передвіщає багатий урожай, здоровий сад. Для моряків персики є ознакою гарного плавання і спокійного моря. Закоханих чекає швидка весілля, а одиноких — зустріч з чудовим і доброю людиною.

Їсти персики — застереження від занадто емоційного поведінки. Не варто так сильно проявляти свої радість і щастя на людях, так як це може спричинити за собою смуток і розчарування.

Відчувати приємний аромат від дозрілого фрукта — знак, що обіцяє цікаве життя, зміни на краще, благополуччя. Тим, у кого важка робота, нарешті запропонують більш гарне місце або надбавку до зарплати. Відносини в суспільстві будуть більш легкими і приємними, а соціальний статус, між тим, скоро підніметься.

До чого сниться збирати персики, залежить від їх кількості. Чим більше зібрали — тим більше приємних радощів і несподіванок буде на шляху найближчим часом.

Бачити солодкий фрукт — до важливого дорученням з боку начальства, виконання якого істотно підніме вас в очах керівництва, стане приводом для істотної надбавки до заробітної плати.

Рум’яні абрикоси або персики також можуть говорити про те, що виконання бажання зовсім близько.

Зривати персики з дерева, це означає, вміти радіти дрібницям, що дуже важливо. Адже щастя неможливо купити або досягти за рахунок інших. За сонником персики в даному контексті — це схвалення стилю поведінки сновидця.

Підприємництво

Бачити сухофрукти з персиків — програти в боротьбі за першість конкурентам. Не варто переживати, адже будь-який досвід корисний. Краще зосередитися на виявленні несумлінних співробітників, провалів у роботі компанії і усунути неполадки.

Їсти персики уві сні бізнесменам — не зовсім хороший знак. Це говорить про те, що заплановане справа не принесе прибутку, на яку ви розраховували, і може зовсім прогоріти.

До чого сняться персики, які ви купуєте? Розгадка буде залежати від їх зовнішнього вигляду. Великі, стиглі та ароматні — до великого прибутку, фінансової незалежності, хорошому добробуту. Зараз настає час, в яке вдасться реалізувати самі ризиковані задуми і отримати з цього гарний прибуток.

Бачити персики, що ростуть на дереві, значить, поступово добиватися бажаного в бізнесі. Можливо, не все йде так швидко, як хотілося б, але сонник рекомендує не поспішати і продовжувати працювати в тому ж ритмі, адже тільки спокій дасть потрібні результати.

Любов

Якщо дівчина спостерігає в сні за незнайомцем, що збирає персики, — до швидкого заміжжя.

Соковитий і красивий квітучий лотос, що росте на дереві, за деякими сонникам є символом спокуси. Варто гарненько оцінити наслідки, якщо вам все-таки захочеться йому піддатися. Для чоловіків такий сон передвіщає зустріч з гарячою і сексуальною жінкою, від чар якої буде важко встояти, навіть якщо є дружина.

Відкусити від шматочок персика — до розлуки, яка буде недовгою і зможе зміцнити і налагодити любовні відносини.

Здоров’я

Про наступаючу хвороби або погіршення здоров’я говорить сон, в якому наснилися недозрілі зелені персики. Хвороба може скосити не тільки самого сновидца, але і когось з її рідних.

Зіпсовані або гнилі персики можуть свідчити про серйозний моральний перенапруженні. Настав час відпочити.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: