Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник піщана буря до чого сниться?

Сонник піщана буря до чого сниться?

Піщана буря тлумачення сонника

Пісок, як відомо, є глибоким символом, що несе мудрість, філософію і спробу проаналізувати світ, дивлячись на нього з боку. Пісок також уособлює вічність і відбувається поза часом. А ось піщана буря представляється сонники зовсім інакше, підказуючи, на яку сферу земного буття варто звернути увагу для покращення якості життя. Тому не варто панікувати, якщо приснився такий сон, а сонники допоможуть розібратися в чому справа.

Коротко про суть

Стати очевидцем піщаної бурі, але не опинитися під її руйнівним впливом, отже, успішно уникнути небезпеки в майбутньому.

Потрапити в піщану бурю — наяву взяти участь в деяких подіях, які, швидше за все, будуть неприємними.

Рятувати товариша від стихії в сні — у реальності належить зіграти роль рятувальника або миротворця в конфлікті двох дорогих людей.

Якщо наснилося отримати травму через бурі в пустелі, то можна очікувати неприємних пліток про себе серед недоброзичливців. Варто подбати про репутацію і не давати приводу для непотрібних розмов за спиною.

Якщо уві сні бачите, як буря поступово стихає, то і в житті незабаром настане сприятливий період, далекий від небезпек і неприємностей.

По соннику Міллера

Американський психолог теж пов’язував появу у сні піщаної бурі зі сферою спілкування. На його думку бачити розбурхану стихію — до неприємного і важкої розмови в родині. Отримати травму в боротьбі з природою, значить, стати об’єктом пліток або, що ще гірше, насмішок.

Опинитися в піщаній пастці, але залишитися цілим і неушкодженим — до успішного подолання будь-яких труднощів. Неприємності не матимуть негативних наслідків для планів і діяльності.

Стати очевидцем

Спостерігати в сні, як на вас насувається піщана буря — попередження про те, що не варто влазити в чужі справи, а приділяти достатньо уваги своїм власним. Попереду може чекати суперечка знайомих людей, в якій краще не брати і дотримуватися нейтралітету.

Місячний, Жіночий і Східний сонники одноголосно вважають, що спостерігати за піщаною бурею з боку, але бути при цьому в безпеці, отже, успішно уникати будь-яких проблем і небезпек на своєму шляху ще протягом довгого часу.

Бачити, як вирує піщана буря з висоти, згідно соннику Цвєткова — хороший знак. Він віщує сновидінню просте рішення проблеми, яка виявиться не настільки суттєвою і важливою, як здавалося до цього.

Бути в центрі подій

Сонник міс Хассе рекомендує тим, хто уві сні опинився в самому епіцентрі вируючої стихії, розібратися зі своїми амурними справами і зробити вибір між декількома потенційними партнерами. Значення посилюється, якщо при цьому пісок потрапляє в очі і рот.

Опинитися в заручниках у піщаної бурі, але не страждати від літаючого навколо піску, значить, бути під заступництвом впливових людей, що досі дозволяло виходити з води сухим. Однак варто розуміти, що не завжди везіння і розташування буде на вашій стороні.

Порятунок

Сонник Лоффа вважає, що тим, кому вдалося врятуватися від піщаної бурі, незабаром чекають зміни на краще і початок білої смуги.

Йде буря по соннику Нострадамуса — до перемоги над неприємностями і процвітання.

Допомагати людині під час піщаної бурі, значить, допомагати і підтримувати одного в реальному житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: