Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пекти хліб до чого сниться?

Сонник пекти хліб до чого сниться?

Пекти хліб тлумачення сонника

Хліб – всьому голова в цьому світі. Так прийнято вважати, і цьому є своє пояснення. Він став символом домашнього затишку, сімейного достатку і добробуту. Тому людям завжди буде цікаво дізнатися, до чого сниться пекти хліб. Що треба чекати після таких нічних сновидінь докладно розповість нам сонник. Хліб може приснитися в різних проявах. Розглянемо всі варіанти детальніше.

Пшеничний або житній хліб

Сни, в яких сновидець займається випічкою житніх хлібин, стають уособленням скромного буття людини, який не прагне наяву за надмірностями і яка задовольняється самим необхідним. Значення сновидіння впритул пов’язане з днем народження сплячого: якщо він народжений між травнем і серпнем, то після сну про житньому хлібі у нього погіршиться самопочуття; коли день народження сновидця випадає на період з вересня по грудень, то сни про випічці житніх булок можуть означати фінансові проблеми.

Те, до чого сниться пекти хліб із пшеничного борошна, має протилежне значення. Багатство і процвітання обіцяють такі сюжети. Коли сниться пшеничний коровай, то сновидець досягне міцного достатку наяву, а невеликі булочні вироби з білого борошна означають виконання усіх матеріальних бажань людини.

Міллер про випічці

У своїх тлумаченнях снів про випічці Міллер зіставляє два антиподи: черствий і м’який хліб. Якщо сновидець тримає в руці сухар в сновидінні, то в реальності буде пожинати плоди свого недобросовісного праці. Побачити в сні багато черствих краєчок – наяву випробувати нужду і різного роду негаразди. М’яка свіжоспечена булка в нічних мареннях, навпаки, стане ознакою швидких матеріальних благ.

Фрейд і Ванга про хліб

Докладно розкривала суть подібних сновидінь провидиця Ванга. Ось що говорить її сонник: хліб піч і потім нарізати його на скибки – уособлення смуги перешкод у житті сновидца. Тільки гідно подолавши її, людина отримає заслужене заспокоєння душі і достаток.

Фрейд такі сни асоціював з сексуальним життям чоловіка. Він пояснював, що до чого сниться пекти хліб і нарізати його, таким чином: якщо буханець розділили навпіл уві сні, то статевий акт буде повноцінним, але коли батон розрізаний на дрібні шматки, то наяву процес не принесе справжнього задоволення партнерці.

До чого сниться пекти хліб, а потім розламувати його — сімейним людям треба буде остерігатися сварок і різного роду розладів. Інше пояснення дає цього сюжету Езотеричний сонник: хліб, розламаний на шматки уві сні — це необхідність повертати борги.

Хлібні крихти в сні передвіщають погіршення матеріального становища. Зачерствевший батон уособлює думки сплячої людини заволодіти чужим майном.

Часто людям сняться сюжети, в яких вони їдять тільки що спечений хліб. У таких випадках Ванга пояснювала, що варто чекати легкої прибутку і удачі. Фрейд пророкував після таких сновидінь зустріч з оптимістичною людиною.

Взагалі то, до чого сниться пекти хліб, буде мати виключно позитивні тлумачення, якщо його відразу поставити на чолі столу. Спостерігати за свіжою випічкою в снах – це відмінні ознаки! Наприклад:

Якщо жінці присниться, як вона пече і їсть на самоті хліб, то наяву її чекає розчарування в улюбленому чоловікові.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: