Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник піч до чого сниться?

Сонник піч до чого сниться?

Піч тлумачення сонника

Незмінним атрибутом російських народних казок є піч. Зараз зустріти цей предмет старовини можна, мабуть, лише у найвіддаленіших куточках країни, в глухих вимираючих селах. Можливо тому поява печі уві сні сприймається дещо дивно, а щоб зрозуміти, до чого сниться піч, варто пригадати деталі сновидіння і заглянути в сонник. Піч буде інтерпретуватися в залежності від того, який саме був сюжет, що приснилося з нею робити і як використовувати.

Традиційна пічка в інтер’єрі

Еротичний сонник піч вважає символом придбання нового сексуального партнера, відносини з яким будуть яскравими і насиченими інтимними експериментами. Таке позитивне тлумачення актуально, якщо ви бачили, що палає в печі вогонь. Коли ж його не було, то зустріч не зайде далі дружби.

Міллер записав інше тлумачення в свій сонник. Піч, червона від спека — вміння жінки підтримувати домашнє вогнище, затишок і надихати чоловіка на подвиги. Якщо такий сон приснився чоловікові, можна очікувати велику удачу в будь-яких починаннях. Попіл ж уособлює тугу і самотність.

З Української соннику бачити піч зруйновану — у хаті буде покійник. Якщо піч виглядає нормально, то обійдеться лише деякими проблемами.

Час народження

До чого сниться піч, залежить і від пори року, в яке народився сновидець.

Народженим влітку сонник рекомендує запастися терпінням і приготуватися до важкої праці, з допомогою якого все-таки вдасться досягти заповітної мрії.

Якщо ви святкуєте свій день народження восени, то піч представляє дуже хороший знак, який знаменує початок білої смуги в житті і небачену удачу. Зараз настає період відкриттів і нових ідей, можливостей і перспектив. Варто скористатися моментом для початку власного бізнесу, надходження в інститут або переведення на більш високооплачувану посаду.

Зимовим іменинникам та народженим навесні варто розглянути інші тлумачення, так як про них, на жаль, трактувань немає.

За іншим сонникам

До чого сниться піч, яку приснилося топити або розпалювати? До пристрасним почуттям,— вважають Медея і її сонник. Піч в цьому випадку символізує загострену чуттєвість і жіночність.

До чого сниться піч по соннику міс Хассе? До великої удачі і прихильності долі по відношенню до вас.

Велесов сонник вважає, що піч є символом домашнього вогнища і затишку, а бачити її уві сні жінці — до візиту хороших гостей і приємного проведення часу. А ось чоловікам такий мотив передбачає ніч кохання з коханою жінкою.

Вдивлятися в палаюче полум’я всередині печі — до серйозних поліпшень у відносинах з родиною і близькими. Особливо це стосується подружжя. Такий сон обіцяє, що налагодяться не тільки спілкування і побут, але і сексуальне життя пари.

Готувати в печі

До чого сниться пекти млинці і готувати різні страви, залежить від конкретного найменування продуктів. І в цілому не має значення, за допомогою чого довелося готувати страву, будь то духовка або мікрохвильова піч.

Смажити млинці — до приходу гостей. Підказки можна знайти всередині сну, наприклад, яким було тісто. Якщо воно вийшло рівномірним і правильної консистенції, то візит друзів буде приємним. А ось грудочки в тесті говорять про непрошених гостей, спілкування з якими не принесе ніякої радості.

До чого сниться пекти хліб— відноситься до сфери благополуччя сім’ї. Здавна хліб був символом багатства і достатку, тому сон, у якому ви власноруч печете пишний смачний хліб говорить про бажання поліпшити своє життя і життя близьких за допомогою чесної праці. З таким підходом все обов’язково вийде.

Сонник пекти булочки трактує залежно від статі сновидця. Уві сні чоловіка — це провісник отримання прибутку з несподіваної сторони, а чим більше було наповнювачів і добавок у випічці, тим більші гроші звалиться з неба. Дівчатам сонник також пророкує одержання фінансів, проте, на відміну від чоловіків, для цього доведеться добряче попотіти. Про приблизну суму виплат можна судити за зовнішнім виглядом булок. Чим вони були смачніше і пишніше, тим більше грошей очікується.

До чого сниться піч паску? Смуток і велике горе, яке не тільки завдасть величезного удару по душі сплячого, але й поставить під сумнів його подальші плани. Але таке сумне тлумачення змінюється, якщо ви прикрасили паска різнокольоровими посипками, додали родзинки або цукати, словом, зробили його смачним і красивим. Це буде означати, що хоч і трапилася біда, в перспективі можна отримати величезну вигоду з цієї події.

Якщо дівчина пече пиріжки уві сні, то, швидше за все, вона схильна до флірту заради власної розваги. Сонник рекомендує побоюватися таких дій найближчим часом, так як не кожна людина це зрозуміє і оцінить.

Для чоловіків сюжет, де він пече пироги, говорить про те, що він рухається у правильну сторону, обравши ідеальний шлях для цього.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: