Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник під’їзд до чого сниться?

Сонник під'їзд до чого сниться?

Під’їзд тлумачення сонника

Під’їзд у сні є символом неоднозначним і може іноді мати абсолютно протилежні значення. На думку сонника на питання, до чого сниться під’їзд, існує таке тлумачення: сон приносить неприємності, провали, але також служить обіцянкою майбутнього успіху і благополуччя.

До невизначеності

Як правило, під’їзд будинку віщує завершення одного життєвого етапу і початок нового. Іншими словами, в дійсності вас чекають якісь значні події. До чого сниться цей епізод? Сонник вважає, що майбутнє поки невизначено.

А ось парадне ганок найчастіше символізує пошук нового шляху і розгубленість, що мучать сплячого.

До зміни ідеалів

До чого сниться, як козирок над під’їздом покосився? Подібний сюжет уві сні слід вважати попередженням. На думку сонника деякі ваші починання в дійсності обернуться проблемами різного характеру.

У разі, якщо дівчині привидівся уві сні темний під’їзд, то, швидше за все, в реальності якийсь чоловік почне надавати їй знаки уваги. Однак він буде вельми небезпечним для неї. Сонник попереджає, що темний під’їзд свідчить про те, що сплячий в житті йде по невірному шляху. Йому слід більше дбати про духовну сторону питання.

До чого приснилося, ніби вас охопив страх у темному під’їзді? Насправді чекає справу, яка виявиться важким і небезпечним. Постарайтеся від нього і зовсім відмовитися.

На щастя

Наснилося, ніби ви прийшли в чужий під’їзд, піднялися сходами і підходите до конкретної квартирі? Сонник впевнений: попереду вас чекає щасливе життя і любов.

Довелося підніматися в квартиру, немов повертаючись звідки? Насправді ви благополучно завершити якусь справу і досягнете поставлених цілей.

До труднощів

Приснилася кришка труни, що стоїть біля входу у ваш будинок? Наяву вам не уникнути великих грошових втрат. Також подібний сон може попереджати про великі неприємності на службі.

Похоронний вінок, поселився в тому ж місці, віщує проблеми, які сильно вас засмутять, але не матимуть нічого спільного з похоронною процесією.

Думаєте, до чого може снитися темрява в під’їзді? Якщо ви блукаєте і не можете знайти вихід, значить, наяву для вас наступлять важкі часи.

Інші тлумачення

Якщо привидівся уві сні колишній під’їзд в брудному і занедбаному стані, значить, у дійсності ви не зможете уникнути проблем. Але якщо він виглядав пристойно, то ви цілком можете розраховувати на щастя і благополуччя.

Ліфт у сні також інтерпретується по-різному. Так, якщо ви рухалися вгору, значить, попереду вас чекає тільки хороше. Рух вниз попереджає про можливі невдачі.

У разі, якщо уві сні вам довелося побувати в брудному і засміченому ліфті, то насправді для вас все складеться не дуже добре. Світлий і чистий — обіцяє сприятливий період.

Ваші дії

Постарайтеся згадати, що саме ви робили в під’їзді. Від цього залежить основне тлумачення сну. Якщо вам довелося

У разі, якщо мили підлоги і сходові прольоти в під’їзді, то напевно незабаром вас чекає кар’єрний ріст. Побачили, що займаються ремонтом будівельники? У вашій родині настане розлад.

Думка Міллера

Побачили уві сні сусідів по під’їзду? Насправді від важливих справ вас будуть відволікати сварки і плітки. А якщо сусіди були сердиті, то скандалів з оточуючими людьми вам не уникнути.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: