Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пиво до чого сниться?

Сонник пиво до чого сниться?

Пиво тлумачення сонника

Пиво є дуже давнім трунком, а його традиційні рецепти можна знайти практично в будь-якому куточку планети. Хмільний напій давно увійшов у повсякденний життєвий уклад безлічі людей і, як правило, асоціюється з веселощами і відпочинком. Цілюще властивості пива відомі з давніх пір, звичайно, якщо споживати його в невеликих кількостях, і не страждаючи алкогольною залежністю. У випадку, коли людина схильний до зловживання спиртним, вирішує піти в зав’язку, пиво може снитися фізіологічних і психологічних причин. Було б чудово, щоб пиво залишилося в минулому і стало відлунням старовини і фольклору, але реалії нашого світу, на жаль, не так близькі до ідеалу. Щоб зрозуміти, до чого сниться пиво, варто пригадати деталі і заглянути в тлумач.

Смак напою

Зі сну на прилавку пляшки з пивом сняться до вимушеної розлуки з коханими.

За сонником пиво світлих сортів розцінюється як провісник радісних і приємних новин.

Сонник Міллера впевнений, що про фінансові зміни на краще говорить сон, у якому ви бачили пиво в пляшці із затемненого скла.

Налите в пивний келих пиво пророкує безтурботне проведення часу в колі сім’ї та друзів.

Прохолодний ель сниться до довгоочікуваної зустрічі з людьми, зв’язок з якими була перервана, а також до нових і цікавих знайомств.

Гіркота пива у сні говорить про гіркої любові в реальному житті, розчарування в партнері.

За Східним соннику виявити, що пиво безалкогольне, значить, виявитися обдуреним ким-то, ставши жертвою шахрая або афериста.

Розпивати напій

Про швидке отримання запрошення на свято говорить сон, у якому довелося розпивати спиртне з пляшок.

Прикластися до стаканчика біля стійки бару, значить, опинитися розчарованим у виборі професії, знаходиться в творчій кризі, бути незадоволеним заробітною платою і що витрачається на роботу часом.

А ось про благополучній зміну місця роботи, на думку Весняного сонника, каже сон, де людина купує пиво в магазині.

Якщо купуєте пиво не ви самі, а хтось інший, то незабаром доведеться попросити близьких про допомогу. Якого характеру потрібна допомога, сонник не уточнює.

Розпивати хмільний напій в приємній компанії знайомих — до великої ймовірності отримати на роботі відпустку і вирушити в захоплюючу подорож.

Спілкуватися з власним босом за пляшкою-інший — до серйозних інтриг з боку колег. Причина тому — заздрість.

Закуска

Якщо наснилося пиво, распиваемое з закускою — можна чекати біди,— вважає сонник. Тлумачення актуально, якщо закушували раками або креветками.

Місячний сонник попереджає про небезпеку харчового отруєння тих, кому приснилося закушувати напій сиром.

Для любителів активного відпочинку сон, в якому вони хрумтять горішками до пива, віщує вкрай екстремальне дозвілля в самому недалекому майбутньому.

Мати під рукою чіпси або солоні крекери — до спокійного, безтурботного вечора у колі друзів і без особливих подій.

Якщо в сновидінні під час урочистостей є величезний асортимент закуски, виходить, у реальному житті ви дещо втратили орієнтир, пріоритети. Пора поставити головну мету, не розпорошуючись на другорядні.

Неприємності через пива

Облитися уві сні пивом, як не дивно — до великої удачі.

А ось вилити пиво на сусіда — до необхідності попросити про допомогу в найближчі дні.

Опинитися в сновидінні настільки п’яним, що розлити напій по чашках виявиться неможливим — до дуже серйозних і швидким змінам, які повністю змінять життя сновидця. Хороші зміни або будуть погані, цілком залежить від того, кому сниться сон.

Пролити пиво на стіл або навмисне вилити його залишки, значить, страждати від невпевненості в своїх силах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: