Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник плавати до чого сниться?

Сонник плавати до чого сниться?

Для вірного трактування сну, в якому сновидінню довелося плавати у воді, важливо враховувати не тільки сам факт плавання, але і безліч інших деталей. Від ставлення режиму до цього процесу тлумачення може змінюватися. Деяким приносить неймовірне задоволення поплавати в морі чи озері, інші ж взагалі не вміють плавати або відчувають панічний страх при думці про майбутнє заході в воду. Здавна вважається, що темна і брудна вода у сні є ознакою не самих приємних змін в житті. Чиста і прозора вода служить символом удачі у всіх починаннях. Варто відзначити і послідовність образів в сновидінні, емоції, а також положення Місяця в ніч сновидіння і інші моменти. Як правило, плавання у воді є добрим знаком, який зачіпає всі життєві сфери і обіцяє довголіття, хороші відносини в родині і багатство. Але різні сонники трактують такі сни по-різному.

Плавати у воді

Плавати у сні в самоті, значить, сновидець потрапив у пастку рутини, однак якщо він пливе сміливо і впевнено, то такого ж результату можна очікувати від реальних подій. Якщо ж сплячий побоюється плисти або робить це не так як хотів би — до негараздів і розчарувань.

Плисти удвох з коханою людиною в сновидінні — до швидкої розлуки або розриву відносин зовсім.

Купатися в басейні — до майбутнього вибору між двома дорогими людьми. Якщо цей вибір не зробити вчасно, то сновидець може залишитися ні з чим, в житті повній самотності і туги. Не варто затягувати з болісним вибором, а зробивши його, не повертатися до минулого.

Плавати у величезному і нескінченному морі — знак, що передвіщає великі життєві зміни. Якщо море уві сні веде себе спокійно, а вода прозора — до швидкого виконання бажань і радості, шторм або хвилі — до різних труднощів, які потрібно подолати сновидінню.

Якщо тому, хто спить довелося поплавати в океані, варто згадати деякі деталі, які будуть впливати на значення. Штиль говорить про хороші зміни в житті або зміцнення позицій; невеликі хвилі — до перемоги над суперниками або недоброзичливцями; неспокійний і темний океан попереджає про перешкоди і випробування.

Плисти на кораблі — неоднозначний символ, з одного боку, він віщує швидке виконання бажання, з іншого — попереджає про небезпечні події. Якщо такий сон приснився нежонатому людині, це говорить про швидкої зустрічі з судженим, а для сімейної людини — до зміцнення та поліпшення взаємин з дружиною або чоловіком.

Якщо наснилося плавати в човні з кимось із знайомих наяву, значить, у вас багато спільних інтересів. Можливо, варто придивитися уважніше до людини в реальному житті, адже він може виявитися ідеальним для створення сім’ї, повної розуміння та радісного проведення часу.

Плавати з чистого озера — до швидких гостям або веселої зустрічі з хорошими друзями. Перепливати озеро — до успішного вирішення проблеми і досягнення поставленої мети. Згадайте, що побачили на протилежному березі — це підказка майбутніх змін.

Сплячий перебуває в одухотвореному пориві з-за любові, якщо уві сні плаває в річці.

Плавати у сні з дельфіном — знак міцної дружби та підтримки з боку друзів. Для самотніх жінок такий сон говорить про швидку можливості вийти заміж.

Якщо сновидінню довелося поплавати з рибами — в його житті з’явиться щось нове і у великій кількості, можливо, нова компанія або приємна зміна обстановки. Це символ життя, повної цікавого і нового.

Слово Міллеру

Скептикам і людям, які не звикли довіряти забобонам і неперевіреними фактами, буде цікаво дізнатися думку відомого американського психолога Густава Міллера. На його думку сни, в яких тому, хто спить довелося плавати, мають такі значення.

Плавати в морі — до швидкого отримання спадщини і радості. Якщо сновидець відчуває позитивні емоції — до успіхів і добробуту, якщо ж навпаки: плавання тривожно або сплячий тоне, то значення буде протилежним.

Якщо дівчина плаває у сні з подругою — це хороший знак, що обіцяє швидку велику любов.

Сон, плавати в якому довелося під водою, говорить про внутрішнє бажання сховатися від існуючих проблем і стати для них непомітним.

Плавати в чистій воді — до набуття щастя або до одужання для хворого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: