Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сеча до чого сниться?

Сонник сеча до чого сниться?

Сеча тлумачення сонника

Якими дивними і незбагненними на перший погляд бувають сновидіння. Здавалося б дивне нічне бачення, що запам’яталося тим, що в ньому ви бачили… сечу. Як зрозуміти: до чого приснилося таке?

Тлумачення надзвичайно різноманітні. Одні обіцяють сновидінню всілякі блага, інші попереджають про негативні впливи ззовні. Проаналізувавши всі можливі пророцтва виберіть те, що найбільш близький вам, і здалося вам схожим саме на те, що ви спостерігали поки перебували у владі Морфея.

У туалетній кімнаті

У соннику Гришиній так пояснюється: до чого сниться сеча. Виявляється це відображення темною, потаємним боку сновидця. І якщо він справляє природну потребу в невстановленому місці, то він картаємо пристрастями, і не може знайти заспокоєння. А ось у сні зробити те ж саме, але в туалеті, не так погано, принаймні, сонник обіцяє, що людина зуміє приборкати демонів, які терзають його душу, заспокоїться і буде жити у гармонії з самим собою.

Є ще одне позитивне тлумачення — багато сечі під час сну це прикмета прийдешніх радощів, щасливих моментів.

На думку Фрейда, процес полегшення «по-маленькому» уві сні може ототожнюватися з бажанням сновидця позбутися від чогось зайвого. І варіанти можуть бути різними. Так один сновидець витягнути з будинку зайвий мотлох, а інший, після такого бачення, зважитися змінити місце роботи або взагалі область застосування своїх талантів і навичок. У Фрейда є підказка — сплячий зможе без праці і з тріумфом здійснити плани.

Нетрадиційна медицина

Якщо привиділося, що п’єте сечу, то сонник, прогнозує порожні турботи. Ви можете докласти максимум зусиль, старанності, терпіння, але домогтися бажаного поки навряд чи вдасться. Але якщо ви з сонного сюжетом занедужали, і вирішили випробувати цілющу силу уринотерапии, то проживете наяву довгі роки в повному здоров’ї.

Тривожні сигнали

Смердюча котяча сеча в сновидінні застерігає про неминучі клопоти і проблеми. А ще сонник не виключає того, що активізувалися конкуренти і противники, до цього часу приховували свої недобрі плани під лицемірними масками.

Втім, у Езопа є пророцтво про те, що сплячий зуміє подолати всі перепони і його не зупинять підлі підступи недругів. Але в той же час провісник рекомендує бути напоготові і не розслаблятися.

Сон, у якому ви бачите дитячу сечу може вказувати на те, що в реальності ви занадто мало уваги приділяєте дітям. Ваші чада страждають від нестачі батьківської ласки, добрих порад, настанов. А ще такий сюжет може передувати розвитку захворювання — енурезу. Але цю неприємність можна вилікувати, якщо вчасно звернутися до лікаря фахівця.

Про здоров’я та везіння

До чого примарилось, що ви облиті сечею? По соннику ви повинні прислухатися до свого організму. Тим більше, що для здорової людини, це може бути першою ознакою потихеньку, безсимптомно прогресуючого захворювання. А ось для того, хто зліг в ліжко, це хороший сигнал, підказуючий, що недуга відступає.

У соннику Гришиній сказано, що чоловік, обмочивший в нічних мареннях своє взуття, прокинувшись відчує, що Фортуна явно не благоволить до нього. Принаймні, у сновидця все почне валиться з рук майже відразу після пробудження.

Підозрілий запашок

Навіть уві сні ви змогли відчути неприємний характерний запах урини? Тоді Сучасний сонник наставляє: будьте вкрай уважні і обережні, спілкуючись з малознайомими персонажами. Серед них можуть бути авантюристи і шахраї.

Інші цікаві версії

Кров у сновидіннях, завжди нагадує про родинні, тобто кровних зв’язках. І якщо приснилася сеча з кривавими фрагментами, частками, то в реальності у вас є привід для занепокоєння за самопочуття когось із членів сім’ї. Приблизно так само інтерпретується і сновидіння про сечі, взятої для аналізу і упакованої в баночку з зазначенням імені відомого вам людини. Так, у нього насправді буде привід звернутися до лікаря, але діагноз не буде страшним або безнадійним.

Залитий смердючою рідиною підлогу в громадській вбиральні, за твердженням Езопа, пророкує сновидінню поліпшення матеріального становища.

Тлумачення Міллера

А ось тлумач Міллер не настільки оптимістичний, пояснюючи таку картину. Він вважає, що сновидець поки не в кращій формі, і йому краще поки не приступати до реалізації важливих планів, не приймати відповідальних рішень.

Можливі скандали і сварки, якщо уві сні ви мочилися в громадському, багатолюдному місці. Зараз будь-яка складність, помилка можуть вибити з колії, позбавити впевненості і бажання довести справу до кінця, змусити панікувати. Не потрібно поспішати, дуже скоро темна смуга зміниться білої, і все піде як по маслу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: