Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сходи до чого сниться?

Сонник сходи до чого сниться?

Безперечно, кожна людина у житті стикався зі ступенями, як з маленькою кількістю, так і з довгими прольотами. Якщо ви бачили уві сні сходи, то важливим фактором є, куди вона веде. Якщо ви піднімалися – то відповідно, що і ваші справи будуть рухатися в тому ж напрямку.

Чим вище ви забралися уві сні, тим сприятливіші будуть складатися реальні обставини. Неперевершено, якщо висота була захмарною. Цей знак не значить, що пора на небеса — навпаки, є символом чудового майбутнього і всі ваші зусилля будуть вами ж, втілені в життя.

Вгору або вниз

Сучасний сонник, сходи, що ведуть вгору, бачить як низку сприятливих обставин і подій, які зіграють на руку. Слов’яни ж вважають, що сходи до успіхів, а спуск з неї – до недостижению поставлених цілей. Змінити ситуацію може тільки праця, і, причому нелегкий.

Допоможе дізнатися, також, до чого сниться сходи сонник Міллера. Він стверджує, що положення в ділових колах буде йти стрімко вгору. Падати на шляху – обіцяє відчай і зусилля, які належного результату не принесуть.

Побачити в сні поламані сходи — до розчарування, які будуть стосуватися роботи та кар’єрного зростання. Якщо при сходженні ви відчули запаморочення – то навколишні обставини будуть прийняті вами неспокійно. Ви відчуєте себе впевнено на новій посаді, але не поспішайте вередувати і керувати всім, щоб не нашкодити собі.

Мотузкова конструкція

Мотузкова драбинка у сні означає, що ви самі будуєте собі шлях, як в особистих відносинах, так і в професійній сфері. Якщо вчасно зарекомендувати себе і проявити кращі якості, то ні з чим складним ви не зіткнетеся. Побачити, що її скинули з вікна, передвіщає вам труднощі, для вирішення яких зусиль докладати не доведеться.

До чого може з’являтися уві сні мотузкові сходи? Якщо ви уві сні карабкаетесь по ній вгору, то наяву ви зможете досягти висот в професійному плані. Однак більшого успіху ви зможете досягти в особистому житті.

Рухатися вгору

Сходи уві сні — сюжет, безумовно, символічний і вельми інтригуючий. Куди вона веде і що з собою несе в реальність для сплячого. При цьому для тлумачення сну часто абсолютно неважливо, якої вона форми і з чого зроблена. Важливо те, куди і як ви з нею рухаєтеся. Пригадайте все в деталях і зрозумієте, до чого може снитися подібна конструкція.

Приснилося, як ви піднімаєтеся по ній нагору? Можете бути спокійні. Ваші справи насправді точно складеться краще, ніж можна було мріяти. І чим вище буде сходи, що ви бачили уві сні, тим вражаюче буде ваш ріст у всіх відносинах. Якщо ж вона йде в небеса, значить все, про що ви мрієте, обов’язково збудеться.

З передрікання Сучасного сонника, піднятися вгору по щаблях, — це обіцянка удачі, щастя і благополуччя. Слов’яни також вважають, що сходи приносить в повсякденність сновидця удачу. Однак якщо в нічних мареннях вам довелося по ній спускатися, то ніщо не буде даватися просто. Щоб домогтися поставлених цілей доведеться докласти чимало зусиль.

Йти вниз

Довелося спускатися по драбині або іншої аналогічної конструкції? Такий бачення передвіщає, що незабаром ваш авторитет суттєво зменшитися в очах оточуючих і відбудеться це з вашої вини. Постарайтеся стримати своє апетити, адже замахнувшись на багато, ви можете залишитися ні з чим.

Впасти зі сходів в сновидінні також вельми несприятливий знак і означає, що в житті у вас багато заздрісників, що хочуть вас вапна.

За Універсального тлумачення сонника, спуск по сходах віщує тому, хто спить низку невдач і неприємностей. При цьому це торкнеться як особистого життя, так і професійної.

Зламана конструкція

Побачили в сні, як сходи падає прямо на вас? На думку Сучасного сонника, наяву вам не уникнути зради. Хтось із вашого оточення відповість на ваше добро злом. При цьому, чим більше буде падаюча конструкція, тим сильніше буде удар для вас.

Сонник Езопа вважає, що якщо сходова конструкція руйнується прямо під вами немов картковий будиночок, то наяву всі ваші проекти і плани чекає повний крах. Довелося уві сні її лагодити? Це ще не означає, що всі у вашій дійсності налагодиться. Адже відновити в одну мить, все, що будувалося роками не так вже й легко.

Сонник Шереминской вважає завалену сходи символом довгого і важкого шляху, що вам доведеться пройти в майбутньому. Але у випадку, якщо у сні ви зможете знайти вихід, то й наяву у вас все складеться належним чином.

Бігти по сходах

Довелося бігти по сходах уві сні, побоюючись переслідування? На думку сонників, цей сон є дуже несприятливим знаком. В реальному житті вас оточать з усіх боків плітки і пересуди. Слід більш дбайливо ставитися до власної репутації. В іншому випадку ви її запятнаете назавжди.

Сонник Міллера і Лоффа

Міллер вважає, що якщо уві сні ви побачили сходи, значить, наяву зможете домогтися загальної поваги. Якщо ж вона була привабливою і навіть розкішної, то вас почнуть навіть почитати.

Сонник Лоффа вважає, що сходи у сні є символом прагнення до того, що ще недоступне для сплячого.

Сонник Гришиній вважає, що якщо в нічних мареннях вам необхідна сходи як ніколи, значить, в реальності ви не володієте достатніми засобами, щоб вирішити всі свої проблеми. Іноді слід приборкати власні амбіції.

Інші тлумачення сну

Побачили широку і красиві сходи? Наяву на вас звалиться неждана багатство. Присіли відпочити на сходинки? Будете йти до своїх цілей довго і планомірно.

Жіночий сонник вважає, що велика кількість сходових конструкцій уві сні попереджають. Вам слід трохи відпочити в житті.

Бачите стежку з сходинок у сні, що слідують один за одним? Доведеться докласти зусиль, щоб не опинитися «на дні» в реальності.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: