Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сережки до чого сняться?

Сонник сережки до чого сняться?

До чого сняться сережки

Сережки на вухах жінки давно стали звичним фактом. Часто ми навіть не звертаємо уваги на цей аксесуар, однак до чого сняться сережки?

Якщо уві сні ви безповоротно втратили свою прикрасу, стережіться пограбування в дійсності. Стежте за своїм майном, особливо в місцях великого скупчення народу і в громадському транспорті.

Для чоловіка сонник сережки у сні трактує можливим виникненням проблем з коханою дівчиною. Ймовірно зникнення пристрасті у стосунках, поява звички до людини. Для того щоб не допустити розриву на цьому етапі, сновидінню слід докласти максимум зусиль для відродження романтики.

Також втрата сережок у сні може означати швидку появу необгрунтованих страхів і хвилювань в дійсності. Можливі незначні зміни позитивного або нейтрального характеру.

Золоті сережки у сні символізують необхідність взяти себе в руки і відмовитися від планованої затії. Результат справи не принесе нічого хорошого.

До чого сниться, що ви знайшли загублені кимось сережки — чекайте несподіваного знайомства з людиною, у якого є всі шанси стати для вас гарним другом.

Придбані сережки у сні передвіщають зайві справи і хвилювання на роботі.

Зіпсовані вами уві сні сережки попереджають про необхідність бути більш уважним у відносинах з колегами на роботі.

Подаровані уві сні прикраси означають початок щасливого життєвого періоду. В любовних відносинах планується щастя і спокій.

Парні сережки сняться до взаємності з боку людини, що давно завоював ваше серце.

Якщо в прикрасах містилися дорогоцінні камені, чекайте дрібних проблем і турбот.

Якщо вам приснилися сережки, надіті на інших людей, чекайте запрошення на великий захід, гучне святкування.

До чого снятс сережки для заміжніх дам? Бачення сережок може служити знаком можливої вагітності.

Якщо прикраси у сні ви бачили на людину, вам добре знайомому, в реальності ви вважаєте його більш благополучним, ніж себе. Необхідно перестати заздрити і зайнятися власним життям.

Важко застібаються сережки предзнаменуют конфлікт з другою половинкою.

Тлумачення сновидіння іншими сониками

Сонник Міллера також містить інформацію про те, сережки до чого сняться. Він стверджує, що символ є передвістям зміни робочого місця, отримання нової посади з більш високим окладом. Якщо прикраси були зіпсовані, чекайте неприємних розмов в колективі за вашою спиною.

До чого сняться сережки з толкователю Симона Кананіта — явище обіцяє веселощі, свято, знахідка – велика кількість позитивних емоцій, носіння в якості прикраси – обізнаність секретною інформацією, а поломка – розчарування в коханій людині.

Піфагор відносить даного типу сновидіння до сприятливим для дам знаків. Найближчим часом намічається яскраве любовну пригоду.

Тлумачення сну сережки сонник Азара містить інформацію про наявність зацікавленого у вас особи протилежної статі.

Втрата однієї сережки у нічному видінні для хлопців обіцяє конфлікт з начальством. Дорогоцінні камені в оздобленні езотеричним сонником пояснюються великою кількістю клопоту.

Слідуючи соннику Медеї, сережки в сні символізують брехня і зрада з боку оточуючих.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: