Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шпалери до чого сняться?

Сонник шпалери до чого сняться?

Шпалери тлумачення сонника

Яке справжнє призначення «одяг для стін»? За красивою оболонкою приховати непривабливу виворіт. Саме тому зі сну шпалери найчастіше є символом брехні і обману. Можливо, сімейне життя сплячого, незважаючи на усмішки дружини і дітей, ось-ось піде крахом. А до чого можуть наснитися стіни рідного дому? Пояснюючи цей сон, тлумач обіцяє швидкі поїздки і відрядження.

Не варто забувати, що шпалери в інтер’єрі використовуються не перше сторіччя, і тлумачення такого сну цілком могли змінюватися разом з віяннями моди на прикрасу стін. Тому немає нічого дивного в тому, що сон, у якому довелось побачити паперові шпалери, не несе в собі ніякого сенсу.

Думка Міллера

Пояснюючи, до чого сняться шпалери, Густав Міллер радить згадати, якими саме вони були. Новими і дорогими? Змінити життя на краще вдасться без особливих складнощів. А ось старі і брудні шпалери говорять про те, що для здійснення мрії доведеться потрудитися.

До чого можуть снитися шпалери, з якими в реальності ви добре знайомі? Тлумачення буде корисно тим, кому належить тривала поїздка. Не слід чекати від неї багато, каже сонник, ніякої матеріальної вигоди вона не принесе, однак залишить у пам’яті безліч приємних миттєвостей.

Бажання нового

Сниться, що з пристрастю вибираєте особливо красиві шпалери? На думку сонника Фрейда, ви також ретельно підходите до вибору коханців.

А ось якщо уві сні довелося купити нові шпалери, особисте життя зміниться в кращу сторону. Той, хто побачив подібний сон, може розраховувати на створення щасливої сім’ї.

Такі різні кольори

Сприймайте буквально

Уві сні бачите брудні, обдерті стіни, шпалери, які давно слід замінити? Подібний сон можна трактувати самим прямим чином – і в реальному житті вас не влаштовує вигляд власного житла.

Якщо приснилося, що «одяг для стін» відшаровується від поверхні, незабаром відчуєте розлуку з друзями або близькими людьми.

Спостерігаєте і зовсім сумну картину – брудне приміщення, в якому кілька десятків років ніхто не робив ремонту? На думку сонника Лонго, і ваше життя знаходиться в такому ж запустінні і занепаді. Спробуйте глянути на неї з боку і почніть щось міняти.

Сняться шпалери изодранные? Наяву раз і назавжди доведеться вирішити, що для вас по-справжньому важливо.

А що означає сон, у якому ви бачите мокрі шпалери? Сонник пояснює подібне так – від вас приховують щось дуже важливе, але вам вдасться витрусити з лицемірів правду.

Фізична праця

Якщо під час сну ви рішуче зривали шпалери зі стіни, значить, хочете щось змінити у своєму житті. На думку сонника, той, хто настільки впевнено діє у сні, і наяву знайде в собі сили діяти. Головне – не опускайте руки, радить тлумач. Зовсім не обов’язково, що вам видасться ще один шанс змінити долю.

Є у такого сну і ще одне тлумачення. Зривати паперове покриття зі стін є свого роду попередженням. Ви маєте звичку надмірно впливати на чуже життя – не тільки друзів, але і близьких. Подумайте, може бути, прийшла пора позбутися цієї звички? Адже інакше великий шанс втратити дорогих серцю людей.

Відкрийтесь змін

Дуже докладно те, до чого сниться ремонт, пояснює Східний сонник. У нічних мареннях знімали зі стіни ще вельми придатні шпалери заради відчуття новизни? Наяву також чекайте змін – вони ось-ось постукає у ваші двері.

А що з приводу шпалер говорить сонник Ніни Гришиній? На її думку, погане значення несе сон, у якому довелося клеїти шпалери в присутності інших людей. Висока ймовірність, що ваші стосунки з цими людьми зміняться в гіршу сторону.

Народний сонник до шпалер уві сні відноситься куди позитивніше – тих, хто змінював шпалери на стінах, чекає виконання всього задуманого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: