Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник штучні квіти до чого сняться?

Сонник штучні квіти до чого сняться?

Штучні квіти тлумачення сонника

У багатьох сонники штучні квіти відносять до символів, що передрікають розчарування, недовіру. Передбачається, що вони лише імітують чудові, живі творіння природи, створюючи хибне уявлення про що-небудь. Але кожен сон — суто індивідуальний. І часом, пригрезившиеся штучні квіти обіцяють успіх і радість.

З чого зроблені

Засмучення і втрати, ось до чого сняться штучні квіти за версією Міллера. Мислитель вважає, що такий предмет застерігає, насамперед, від труднощів, непорозумінь, які виникнуть в спілкуванні близьких людей. Однак, бачити уві сні троянди, гладіолуси, гвоздики і інші копії популярних рослин, виготовлені з паперу, непогано. Цей знак, що пророкує зростання матеріального добробуту людини.

До чого дівчині сняться штучні квіти? Після такого бачення панночці не буде зайвим уважніше придивитися до кавалеру. Цілком можливо, що у нього є причини приховувати щось від обраниці. Якщо побачений молодій жінці букет виглядав майже як справжній, то залицяльник зможе розвіяти її сумніви, і переконати даму в щирості своїх почуттів. Але, у майбутньому їй ще доведеться зіткнутися з його віроломством, і користю.

Більш зрілою представниці прекрасної статі штучні квіти в сновидінні, пророкують любовні переживання, страждання. Єдина втіха, це те, що паперові вироби в нічних мареннях обіцяють безбідне життя, і відсутність боргів.

Сновидица пам’ятає, як вибирала декоративні прикраси у вигляді квітів, виготовлені з шкіри? Значить начальство відзначило її заслуги і вважає цінним співробітником. У зв’язку з цим вона може сподіватися на отримання премії або підвищення на посаді.

Негативні зміни в бізнесі, ось до чого сняться штучні квіти чоловікові. Таким чином, сплячого попереджають про те, що його працівники явно саботують, ставлячись до виконання доручень з холодком, або зовсім користуючись певною свободою, проводять фінансові махінації за спиною керівництва.Сонник радить взяти кермо влади в свої руки і скрупульозно контролювати всі процеси на виробництві.

Піднесені в дар

Дівчина, яка отримала в сновидінні штучні квіти в подарунок у сні, втомилася від суєти і нав’язливих шанувальників. Міллер у своєму соннику пише про те, що вона хоче побути деякий час на самоті. Цього не треба дивуватися і чинити опір.

Втім, майже будь-яка людина, якого обдарували рукотворної гілочкою або бутоном уві сні, наяву, раптово відмовиться від галасливих компаній і вважатиме за краще провести вільний час на самоті. Можливо це природний захист організму, психіки від перевантажень і напруги буднів.Набагато гірше, якщо в баченні вам піднесли букет з синтетичних матеріалів. Це ознака наступаючої хвороби.

До чого сниться, як презентуєте букет із штучних суцвіть нині покійному? В даному випадку причин для хвилювання немає. Навпаки, це сюжет пророкує сновидінню прекрасне самопочуття.

Процес виготовлення

У сні ви помітили людину, яка виготовляє квіти? Постарайтеся пригадати його обличчя, коли прокинетеся. Якщо це ваш знайомий, то врахуйте, що його слова і компліменти на вашу адресу нещирі, брехливі. А якщо майстер уві сні вам був невідомий. То проявіть особливу обережність при знайомстві з новими партнерами, не поспішайте підписувати ділових угод з ними. Перевіряйте кожен пункт договору, тому, що під личиною нових соратників, ховаються спритні конкуренти, які прагнуть знищити вас.

Зрада, ось до чого вам приснився один, що робить пластикові квіти. Якщо за цим заняттям ви застали в нічному видінні колегу, то він мріє зайняти вашу посаду.

Сон, у якому спалюєте паперові або синтетичні суцвіття, передбачає суттєві зміни в житті. Причому ви давно вже підсвідомо прагнули до цих нововведень, здогадуючись, що кохана людина вже не настільки відданий вам. Не намагайтеся зберегти колишні стосунки, тому, що переживши біль розлуки, ви зустрінете свою долю.

Про життя і здоров’я

Штучні квіти асоціюються зі смертю, могилою, трауром. Але уві сні цей зовсім непечальный знак. Навпаки, зі сну вінки з синтетики на могилі, пророкують швидке одужання близького. А залізні вінки пророкують тому, хто спить перемир’я з давніми противниками. Правда спілкування з ними привнесе в життя додатковий клопіт.

Міллер описуючи сновидіння про доглянутому надгробку, прикрашеному розкішними штучними квітами, обіцяє сновидінню, що важко хворий родич, неодмінно одужає.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: