Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник слимаки до чого сняться?

Сонник слимаки до чого сняться?

Слимаки тлумачення сонника

Слизкі черевоногі молюски навіть в реальності у безлічі людей здатні викликати почуття відрази. Слимаки уві сні свідчать про несприятливій атмосфері серед оточення сновидця. Те, до чого сняться слимаки, висловлює сониками тихе розвиток планованих підприємств сновидця, виникнення часу на повноцінну перепочинок.

Сонник Міллера про самопочуття

Як вказує сонник, слимаки вказують на необхідність приділити увагу своєму організму і душевного розвитку. Коли вам довелося розчавити слимаків у нічних мареннях, це пророкує спілкування з неприємними особистостями. Зварити їх до шансу показати свій особливий підхід до важливої справи.

Особливості амурний та сексуального життя

Сонник Фрейда порівнює пригрезившегося слимака з органами жіночої статевої системи. Розглянути молюска, який залишив після себе велику кількість в’язкого слизу, обіцяє неприємності зі здоров’ям статевих органів або сексуальним бажанням. Те, до чого бачиться плазуючий слизняк, висловлюється Фрейдом бездіяльністю сновидця в інтимі.

Розглянути на тілі слимаків, обіцяє випробувати неймовірні, яскраві відчуття від статевого контакту з інтимним партнером. Розчавити уві сні таких тварин, значить, сновидець є садистом у сексуальних стосунках з коханою людиною.

Юній особі, пригрезившиеся слимаки біля порога свого житла, пророкують Сучасним сонником надмірна увага людини, якого сновидица вважає неохайним і гидким. Зробіть все можливе, щоб усунути від себе таку особу, без грубих слів і негативних дій.

Покладайтеся тільки на власні сили

Англійський сонник изъясняет, до чого сняться слимаки, брак підтримки товаришів у важливому підприємстві. Можливо, ваші задуми і прагнення багатьом особистостям не зовсім ясні, у зв’язку з цим відмовляються від співучасті у вашій справі.

У жіночих снах, слимаки на тілі висловлюють підозрілого хлопця, на якого немає можливості покластися в непростому справі. За версією Сучасного снотолкователя, розчавити молюска уві сні, обіцяє про можливе контакті з неприємною обличчям, яка спробує викликати почуття жалості у сновидця.

За Езотеричного соннику слимаки уві сні, ототожнюються з лицемірними особами, які бажають нашкодити сплячій людині. Вам слід бути максимально обережним, щоб запобігти злодіяння ворогів.

Радійте, успіх на роботі

Сонник міс Хассе изъясняет, до чого сняться слимаки, ознакою сприятливого результату розпочатих заздалегідь підприємств. Розгледіти величезного молюска в сні, передвіщає знайомство з впливовою персоною, яка надасть допомогу сновидінню у вирішенні першочергових питань.

Контролюйте свої вчинки

Пригрезившиеся слимаки, згідно Французькому толкователю, вважаються ознакою неприємностей і з’ясувань стосунків у сім’ї. Коли слимак розташований від вас на короткій відстані, підвищений ризик появи непередбачених труднощів у справах.

Сонне видіння, де вам довелося випльовувати з порожнини рота слимаків, вказує на необхідність уникати гострих висловів на адресу сторонніх осіб, адже подібна поведінка здатна вплинути на результат запланованих заходів.

Розгледіти на власному тілі слимаків, виходячи з версії снотолкователя Менегетті, означає, авторитет сновидця буде порушений в очах оточуючих людей. Подібне бачення зобов’язує проявити потрібність зайнятися душевним і фізичним саморозвитком. В іншому випадку ваша особиста оцінка зазнає непоправних зміни.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: