Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сліпий до чого сниться?

Сонник сліпий до чого сниться?

Сліпий тлумачення сонника

До чого сниться сліпий? Сонник изъясняет образ, спираючись на те, ким був цей персонаж дитиною, дорослим чоловіком, дідом чи котом. Це застереження про хибам, неприємності, потреби бути обачнішими. Існують і інші трактування символу уві сні-вас попросять про допомогу, будете щасливі, чи знайдете нових друзів.

Будьте обачні

До чого сниться сліпий чоловік? Сонник сповіщає: в підприємствах можливі прикрі помилки. Дама – імовірний обман у відносинах, слід запобігти його. Померлий персонаж – сплячого чекають труднощі, позбавлення.

Як вказує сонник, сліпий – ви самі, це вказує на вашу надмірну наївність. Побачити в такому образі сторонньої людини – чоловіка, хлопчика – недовіра сновидця приносить йому шкоду. Почати бачити – усвідомити власну помилку.

Перестаньте собі шкодити

Приснився сліпота часто означає: спляча людина не бажає довідатися істину. Сонне видіння вказує на якусь душевну обмеженість.

Бачити невеликого сліпого котика або песика – передбачаються значні труднощі, можливо, ви нашкодите самому собі поспішними діями або висловлюваннями. Кошеня виражає поверхневий брехливий блиск.

Сліпий дитина, пригрезившийся уві сні, свідчить про безчесних помислах сновидця, злих емоціях, разбивающих внутрішній спокій.

Незрячий старий пророкує сновидінню розвал його справ і неміч щось змінити на краще. Слід доповнити життя чимось новим, викорінити в собі депресію.

Остерігайтеся обману

Згідно соннику Ванги, привидевшаяся своя сліпота пояснює: хтось із вашого близького оточення вводить вас в оману. Сновидець не помічає, що його секрети використовують на шкоду йому самому.

Супроводжувати сліпця в нічних мареннях, надавати йому різного роду послуги – ви будете обмануті. Привидевшийся водій осліплої персони обіцяє: вкаже на погане злодіяння вашого знайомого людини, про яку ви раніше не знали.

Бізнес, достаток

Побачити себе в сні осліплим – ви понесете великі уроны у власному справі в результаті лицемірства. Сонник сповіщає: будьте уважнішими.

Наснилося, ніби у вас осліп тільки одне око? Незабаром вас чекають проблеми, попередити які немає можливості. Слід сконцентрувати всі сили, щоб їм протидіяти.

Кіт з подібним явищем застерігає: Безліч ваших задумів і надій не реалізуються. Передбачаються ділові неприємності, котрі отримають відображення на фінансовий добробут родини.

Непостійна сліпота – ваше шосте відчуття стане підводити вас, слід уникати необдуманих дій.

Сонник Міллера попереджає

Розглянути самого себе незрячим людиною уві сні – передбачається несподівана зміна: забезпечена, розкішне життя заміниться на велику бідність. Сторонню особу? Хто – небудь з вашого близького оточення, кому ви довіряєте, буде потребувати вашої допомоги.

Сприятливі значення

До чого сниться сліпий дощ? В реальності ймовірний вдалий виграш у лотерейному розіграші.

Відчувати в сні, ніби ви не бачите нічого навколо – зустрінетеся з новими особистостями, котрі будуть вам вірними друзями надалі.

Ісламський сонник представляє наступне пояснення сновидіння про сліпоту: це знак забобонів релігії. Для жебрака людини такий сюжет може означати насправді отримання доходу.

Любов, стосунки

Пригрезившийся сліпий молода людина пророкує зраду товариша. Маленький хлопчик – щодо сновидця буде здійснено несправедливу дію.

До чого сниться сліпий кіт? Сонник говорить: ваші вороги (лукаві, лицемірні люди, яких втілює цей образ) на час утеряют пильність, тому не завдадуть шкоди.

Дівиці сонне видіння про сліпого коханого прийнято вважати відображенням її хвилювань про їхні взаємини, страху розставання з ним.

Люблячим один одного людям осліплий кошеня у сні передвіщає чвари, конфлікти. Слід постаратися знайти вихід з ситуації, щоб тимчасові неприємності не перейшли в щоденні проблеми.

До чого бачиться незрячий дитина? Це чадо пророкує: незабаром ви зустрінете одну особу, якій знадобиться ваша підтримка. Намагайтеся показати лише позитивні риси свого характеру.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: