Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сміття до чого сниться?

Сонник сміття до чого сниться?

Сміття тлумачення сонника

Справи в запустінні, а сама особистість — в забутті, приблизно так можна в двох словах пояснити, до чого приснився сміття. Нічого втішного? Але насправді у будь-якого сновидіння знайдеться маса тлумачень, що розрізняються в залежності від пригрезившихся деталей. Зібравши воєдино всі образи, сонники вдасться знайти абсолютно несподівані передбачення.

Тримати язик за зубами

Людині, який побачив у сні сміття можна порадити: ретельніше зберігати таємниці і секрети, не ділячись ними навіть з самими перевіреними і близькими людьми. Інакше все ця конфіденційна інформація буде використана проти нього, попереджає сонник.

Інтриги, неприємності сварки з чоловіком, ось до чого жінці сниться сміття в будинку, квартирі. А з’ясуються всі ці чвари з-за того, що в будинок вхожа лицемірна особистість, усміхнена сновидице в обличчя, а за спиною будує підступи.

Копаючись у сні в сміттєвій купі, знайте, що в реальності скоро доведеться захищати честь, відстоювати своє добре ім’я.

Багато сміття і сміття в будинку — сновидіння з поганим знаком, що обіцяє сімейні неприємності, скандали. Причому взаємні претензії домочадців виникнуть не відразу, а будуть збиратися тижнями, створюючи гнітючу атмосферу. Звідси висновок — не чекайте, поки емоції розжарюватись до межі, спробуйте трохи раніше поговорити з рідними по душам, розрядити обстановку.

Знаки багатства

У багатьох сонники велика увага приділяється тому, де перебувала приснився купа сміття. Так якщо сміття в сновидінні бачили в помийній ямі, то це ознака того, що наяву з’явиться можливість значно укріпити фінансовий стан. Якщо подібне бачення випало підприємцю, то його можна привітати, адже сонник обіцяє нові джерела доходу. А якщо сплячий бізнесмен ще й провалився в яму з відходами, то по пробудженню, він отримає вельми цікаве ділову пропозицію.

Прибирати, спалювати, вимітати

У нічний грезе ви рішуче взялися за боротьбу зі сміттям? До чого сниться подібне? Відмовляється і тут треба звернути увагу на декілька нюансів.

Розрив відносин з кимось із рідних, і навіть смерть когось з домочадців може передрікати сон, в якому жінка вимітає з дому сміття віником. Але можливо, що спляча підсвідомо бажає, щоб якийсь чоловік покинув її оселю, і навіть уві сні ця думка переслідує її.

Якщо довелося прибирати сміття на вулиці, виконуючи обов’язки двірника, то згідно сонником, ви прагнете налагодити добрі стосунки з оточуючими, дати їм зрозуміти, що просіть прощення за колишні помилки, завдані образи.

Цікаве тлумачення пропонують сонники з приводу того: до чого снилося спалювати сміття. В одних збірниках сонних тлумачень це ознака того, що сплячий впорається з майбутньою нелегким завданням. В інших це бачення відображає корисливі наміри людини, який спішно налагоджує контакти з людьми, що представляють для нього меркантильний інтерес.

Заповітні мрії здійсняться, ось до чого дівчині сниться, як вона викидає сміття. У сонника є і ще одна цікава версія: часом таким чином дівчина готується до нових відносин з молодою людиною. Але тепер вона буде мудрішим, так як встигла проаналізувати те, як будувалися її стосунки з колишнім партнером і не повторити минулих помилок.

Якщо чоловікові примарилося, що він викидає сміття, то в реальності йому відкриються прекрасні перспективи в бізнесі і в особистому житті. Він досягне успіху в налагодженні ділових зв’язків, вирішенні професійних і сімейних проблем, зможе дипломатично уникнути неприємностей.

Відро з сміттям вельми цікавий багатозначний символ. Сплячий готовий замислитися над своєю поведінкою, провести серйозну роботу над помилками, ось до чого снилося, що він перебирає сміття у відрі. Але якщо він ще й встиг уві сні рішуче спустошити ємність для сміття, то прокинувшись, точно почне нове життя, відмовиться від низки звичок, змінить сферу спілкування, можливо, навіть професію, місце проживання.

Рівно такі ж глобальні зміни в особистості сплячого обіцяє і бачення, в якому фігурувало відро з будівельними відходами.

Рішуча кадрова перестановка, дозволить відродити колишню славу підприємства, яке, здавалося, вже не втримати на плаву, ось до чого чоловікові примарилося, що він замітає сміття.

Думка Міллера

З точки зору психолога Густава Міллера сновидіння про сміття, це знак того, що тому, хто спить не вдається вчасно впорається з обов’язками на службі, вдома. Незавершені і незакінчені справи множаться і лякають нещасного людину, якій давно пора навчитися визначати пріоритети і доводити почате до кінця. Можна лише порекомендувати завести тижневик, поспостерігати за товаришами по службі, устигаючими вчасно і благополучно завершити роботу.

Сновидінню складно дається побудова взаємин з оточуючими, він часто потрапляє у безглузді, принизливі ситуації, ось до чого приснилася купа сміття. На жаль, сонник, попереджає про ймовірність того, що сплячого незаслужено звинуватять в чомусь, будуть жорстоко критикувати. Залишається лише одне пережити цю «чорну» смугу в біографії в надії на те, що істина восторжествує і Фортуна повернеться обличчям.

Передбачення з різних джерел

У Ванги, сміття — необхідність позбавлення від накопиченого негативу. Таке бачення неспроста надсилається людині, це вказівка на те, щоб терміново позбутися негативних звичок, упорядкувати режим дня, раціон харчування. Але важливо при цьому ще і замислитися над власною поведінкою, над цілями і сенсом життя. Зокрема це стосується молодих людей, поки ще не вміють цінувати кожен день, послану їм долею.

Щось заважає відчувати себе безтурботно і комфортно, щось обтяжує вас? Приблизно так описані в Циганському соннику почуття людини, який побачив у сні покидьки, мотлох, сміття. Сонник, між тим, рекомендує, позбавиться від переслідує почуття провини, від забобонів і, не озираючись на минуле, сміливо рухатися вперед, не звертаючи уваги на критиків і заздрісників.

За версією Циганського сонника прибирання в будинку — прекрасне ознака, що підказує, що сновидець зумів знайти в собі сили почати життя з чистого аркуша, розлучившись з людьми, які згубно впливали на нього.

В інтерпретації Езотеричного сонника, купа мотлоху символізує собою матеріальне благополуччя. І чим більше вище вона і тим більше грошей в реальності отримає сплячий. А якщо йому примарилося, що він руками гребе сміття, то в дійсності, вдасться без сторонньої допомоги завершити важливий проект, втілити глобальну ідею.

Все той же Езотеричний сонник підкаже і до чого снилося помсти сміття віником. Потрібно по пробудженню провести ревізію речей в будинку, і без жалю викинути те, що просто захаращує шафи і приміщення. А ще не буде зайвим, задуматися: чи немає серед приятелів таких персон, спілкування з якими явно обтяжує вас, псує настрій, позбавляє енергії? Якщо такі знайдуться, спробуйте припинити всякі контакти з такими особистостями.

В одному з сонників є своєрідне тлумачення бачення про те, що людина виносить сміття з хати. Виявляється, це не кращим чином характеризує сновидця. Він погано ладнає з людьми, схильний звинувачувати їх у власних неприємності, примхливий, і сварлив. Сонник натякає, що такі манери та стиль поведінки, призведуть до того, що режим остаточно втратить довіру і повагу оточуючих.

Сором і занепокоєння за вчинені проступки, ось до чого, згідно Сучасному соннику, снилися купи барахла. А якщо сновидець мете сміття з житла, то хоче вижити когось з будинку або мріє сам виїхати подалі від тих, з ким живе під одним дахом.

Ну а якщо приснилася генеральне прибирання з виносом сміття, то сонник Міллера вказує на непогані перспективи в дійсності. Сновидець зможе налагодити свій побут, зміцнити зв’язки з важливими партнерами і колегами. Крім того, людина навчиться чітко вибудовувати плани на найближче майбутнє і чітко реалізовувати, діючи поетапно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: