Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стрибати з парашутом до чого сниться?

Сонник стрибати з парашутом до чого сниться?

Стрибати з парашутом тлумачення сонника

Стрибки з парашутом — це досить небезпечне проведення часу і наяву, і уві сні. Як правило, подібний сюжет свідчить про те, що насправді вам доведеться дуже сильно ризикувати. При цьому результат заходу буде неясний. Хочете дізнатися, до чого сниться цей епізод? Згадайте власні відчуття уві сні і причину, за якої ви зважились на стрибок. Проаналізувавши всі ці деталі, ви зможете звернутися до соннику за відповіддю на своє запитання.

Короткі трактування

Довелося уві сні бачити, ніби ви стрибати з парашута? Ви повинні сприймати цей сон не тільки як захоплююче «кіно». Адже в приснившемся сюжеті вас чекає підказка, розгадавши яку ви зрозумієте, що ж чекає на вас у майбутньому.

Сьогодні сонники пропонують різні тлумачення, до чого сниться цей екстрим. І якщо ви не пам’ятаєте всіх деталей сну, то згадайте хоча б його суть. Отже, якщо у сні вам довелося стрибати з парашутом і:

Думка Міллера

Сонник Міллера також готовий пояснити сон, в якому вам довелося стрибати з парашутом. На його думку, якщо вам приснилося, благополучно приземлитися на землю, то наяву ви будете щасливі в шлюбі. Якщо ж у сні вам видалося заплутатися в стропах, застрягти в гілках дерева або приземлиться на скелю, то насправді ви не зможете уникнути проблем і труднощів у діловій сфері.

Наснилося, ніби ви на святі і спостерігаєте «парад» парашутистів у небі? Даний сюжет підтверджує, що ви зможете зберегти і примножити власне багатство. Постарайтеся тільки вчасно приймати відповідні заходи. Довелося з кукурузника стрибати з парашутом і бачити, ніби він не розкрився? Сонник вважає, що велика ймовірність нещасного випадку і життя. Будьте напоготові.

До ризику

До чого сниться, ніби ви захоплюєтеся спортом і стрибати з парашутом тільки заради задоволення? На думку сонника Лоффа, наяву вас також відрізняє любов до ризикованої проведенню часу.

Наснилося, ніби стрибки з літака приводять вас у розпач? Сонник вважає, що найближчим часом вам краще відмовитися від участі в авантюрах. Однак якщо ви все ж стрибнули в перший раз і отримали задоволення, то і в реальності ризик себе виправдає.

До небезпеки

Хочете зрозуміти, до чого сниться сон, у якому ви залишаєте літальний засіб, що терпить крах з парашутом? Зверніться за допомогою до Східного сонником. Він упевнений, що ви зможете домогтися успіху в будь-якому незнайомому вам справі, тільки якщо відкинете всі свої сумніви і зосередитеся.

Побачили, ніби страх завадив вам стрибнути з парашутом з падаючого вниз транспорту і в результаті ви розбилися? Сучасний снотолкователь рекомендує бути обережнішими у житті. Ви можете отримати серйозну травму або стати учасником аварії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: