Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сумка до чого сниться?

Сонник сумка до чого сниться?

Стверджують, що побачена уві сні сумка це символ життєвого досвіду, знань і навичок людини, і навіть відображення основних рис його характеру. Але однозначно трактувати бачення, до чого сниться цей аксесуар, не можна. У кожному конкретному випадку потрібно звернутися до сонником. Але важливо ще і гарненько запам’ятати всі деталі сну. Якого кольору була сумка, в якій руці і хто її ніс, що знаходилося в ній, і що в підсумку сталося.

Крадіжка сумки уві сні

Вкрадена сумка наяву — катастрофічна ситуація. А уві сні такий інцидент має абсолютне інше значення. Тлумачення сонника — закінчення чорної смуги в житті, приємні несподіванки і гарні звістки.

Наприклад: до чого сниться крадіжка сумки з документами? Це сигнал, що скоро чудесним чином знайдуться важливі, цінні папери, які вважалися безповоротно загубленими. Якщо уві сні у викраденому ридикюлі були гроші, то сновидець в найближчому майбутньому може очікувати на фінансову прибуток. Велика ймовірність отримання премії, висновку вигідної угоди, вигідної додаткового заробітку, або підвищення окладу.

Якщо сниться, що сумку, віддану на зберігання, вкрали, то наяву варто придивитися до людей у безпосередньому оточенні. Схоже, що хтось із них не вміє зберігати таємниці. У соннику можна знайти точний порада: для користі справи не базікати зайвого, тримати все в секреті.

Приснився сумка, з якої викрали цінні речі, означає, що можна постраждати із-за надмірної довірливості та доброти. Причому ситуацією можуть скористатися люди, по відношенню до яких не виникає підозр.

Приснився крадіжка гаманця з сумки — застереження. Не варто давати нікому в борг. Потрібно побоюватися і укладення контрактів з неперевіреними партнерами, а також по можливості уникати великих і незапланованих покупок. Зниклий гаманець у сні — сонник обіцяє фінансові витрати і втрати. Коли уві сні втрачений (викрадений) портмоне повертається господарю, то це відмінний знак, що віщує, безбідне існування і завершення низки втрат або невдач.

Приснилася втрата сумки

Загублена сумка з соннику означає деякі зміни в життя. Торкнуться вони, насамперед, фінансів, але на ділі особливих матеріальних витрат побоюватися не варто. Реальним втіленням, приснившегося, може бути невдале вкладення коштів, неприємні контакти з кредиторами, укладення контракту з сумнівними перспективами.

За сонником втрата сумки може попереджати про те, що сновидінню загрожує тимчасова непрацездатність. Однак, можна уникнути такої перспективи провівши деякий час на самоті, на природі, насолоджуючись чистим повітрям і тишею.

Трапляється, втрата ридикюля уві сні сприймається не як біда, а навпаки, приносити неждана почуття радості. У такому разі наяву справи підуть більш ніж успішно. Проблем з грошима не буде.

Тлумачення сновидіння, у якому втрачена сумка з грошима сонник дає важливий рада бути акуратніше з діловими і особистими паперами. Не треба залишати їх на видному місці і без нагляду.

А якщо втрата торкнулася документів, то в реальному житті потрібно дуже уважно придивитися до недавніх угодами, контрактами. Якщо ситуація дозволяє добре обміркувати їх умови, дуже можливо, що таким чином вдасться виявити помилку або навмисний обман з боку партнерів.

Може приснитися, що спочатку сумка втрачена, а потім знайдена. Така історія означає, що всі розпочаті справи чекає відмінне, успішне завершення. Вдасться впоратися з найскладнішими завданнями, причому, уникнувши фінансових витрат.

До чого сниться, що уві сні забули сумку, то треба готуватися до деяких проблем, на які доведеться витратити чимало сил і енергії. Вони ж зажадають і непередбачених серйозних фінансових вкладень. За сонником всього цього можна уникнути, якщо на деякий час відмовитися від серйозних покупок і інших планів, з великими інвестиціями.

Сновидіння, в якому з рюкзака несподівано висипається вміст, сонник трактує, як нераціональну витрату грошей. Значить, найближчим часом є сенс скоротити витрати, так як доходи не обіцяють бути особливо великими.

Цікаво побачити в сні валізу, в якому вмістився, сховався чоловік. Така фантастична історія може народитися в результаті постійних мук сновидця, знає дуже важливий секрет, про який до пори до часу не можна нікому повідати.

Купівля

Побачити в сні нову сумку означає примноження знань, розширення кола знайомств. У перспективі ці «новинки» посприяють значним успіхам у кар’єрі.

До чого сниться купувати нову сумку, по сонникам тлумачиться, як підтвердження важливої якості — вміння орієнтуватися в складних ситуаціях, бути винахідливим і цілеспрямованим. Таке бачення обіцяє швидку реалізацію всіх поставлених завдань або успішну оцінку роботи вищестоящим керівництвом, а також вигідне працевлаштування (після проходження випробувального терміну) або переведення на високооплачувану посаду.

Якщо купується аксесуар незвичайної форми, то сновидця очікують просто грандіозні зміни на краще.

Побачити у сні, що купуєш сумку просто чудово. Сонник припускає, що скоро з’явиться додаткове джерело доходу. І не виключено, що з часом він стане приносити неабиякий прибуток.

Якщо сниться, що вибираєш сумку, то пора готуватися до отримання маси спокусливих і вигідних пропозицій про працевлаштування або про співпрацю. Дуже довгий процес вибору аксесуара, між тим, може означати, досить скромні доходи. А про прийдешнє наяву працевлаштуванні варто серйозно задуматися. Можливо, вигідніше буде організувати свою власну справу, але на перших порах тримати вухо гостро.

Знахідка

До чого може снитися знайдена сумка? Сонники трактують цю подію у двох варіантах. По-перше, знайомий людина може розповісти свою таємницю, або ця таємниця випадковим чином відкриється без його відома.

По-друге, доля може пов’язати з людиною, яка виявиться вірним другом на довгі роки.

Якщо уві сні довелося шукати сумку і досить довго, але в підсумку втрата була знайдена, то сонник радить сновидінню задуматися: чи немає у нього якихось нереалізованих здібностей? У перспективі такі таланти обіцяють успіх, давно задуманим планів і завдань. А ще такий сонник обіцяє зустріч з людиною, яка не залишить байдужим, а навпаки, буде джерелом яскравих емоцій. Це людина цілком ймовірно може виявитися «другою половиною».

Жіноча сумочка

Якщо представник сильної статі бачить уві сні дамську сумку, то недовгої перспективі зустріч з жінкою, яка заволодіє його рукою і серцем. А якщо спляча пані чи дівчина спостерігала в обіймах Морфея такий сюжет, то повинна сприймати його як попередження: її сокровенна таємниця через прикру помилку може бути розкрита. Звідси висновок — пора припинити (хоча б на час) задушевні розмови з подругами.

Гроші

Приснився сумка з грошима по соннику обіцяє солідний дохід. Швидше за все це буде разове поповнення бюджету, але чим більше було купюр в «сонної» сумці і чим вище було їх гідність, тим вагомішим буде прибуток наяву.

Збори

До чого бачити уві сні, як збираєш сумку, означає швидке подорож. Якщо такого наяву не передбачається, то є небезпека серйозного ускладнення відносин з коханою людиною. Це може бути така сварка, під час якої кожна зі сторін, висловить на адресу іншої чимало грубих та образливих слів. Сонник застерігає, такий скандал може стати причиною повного розриву відносин!

Якщо сниться, як педантично і старанно укладаєте речі, то потрібно знайти можливість побути наодинці, щоб привести думки і почуття в порядок, переосмислити деякі цілі, оцінити вчинки.

За сонником пакувати валізи, значить готуватися до переїзду.

Значення кольору

Тлумачення сну про сумці багато в чому залежить від того, якого вона кольору. Наприклад, червона обіцяє палкі, пристрасні стосунки, які можуть виникнути з кимось із давнього оточення.

Чорна, з одного боку, може символізувати отримання сумних звісток, з іншого — нові знайомства та зв’язки.

Біла це — цікава романтична історія, яку часто називають «службовим романом».

Безліч сумок

За сонником бачити велику кількість сумок, обіцяє швидкий переїзд, який можуть затьмарити втрата деяких речей і зайва емоційна напруженість.

Якщо сплячий спостерігає безліч набитих сумок, то може сприймати це як символ багажу знань і досвіду, накопичений за певний відрізок життя. Цими «багатствами» потрібно буде скористатися.

До чого сниться, що багажу дуже багато і він заважає, то це свідчення того, що вас щось турбує. Потрібно знайти в собі сили, щоб позбутися від будь-яких зобов’язань, які морально обтяжують і турбують. За умови, що численні валізи і ридикюль сплячий сприймає з небаченою легкістю, то у нього є високі шанси на успішне вирішення найважчих завдань.

Розмір

Чим більше, побачена у сні сумка, тим дорожче цінують життєвий досвід сновидця оточуючі, тим солідніше його позиції і вище авторитет. Сонник обіцяє приємні несподіванки і радісні новини.

Отримати в подарунок

До чого уві сні дарують сумку, то це означає ймовірність перспективного знайомства або вигідної пропозиції. У будь-якому випадку це гарантований прибуток.

А ось якщо сплячий бачить, як презентує сумку комусь, то варто очікувати додаткових витрат, які вагомо вплинуть на його кошелке.

Ноша

За сонником допомагати якійсь особі нести сумку означає, що наяву буде необхідність звернутися за допомогою. Може бути підтримки доведеться шукати навіть у конкурентів.

У тому випадку якщо сновидець несе важку сумку, то його порадує цікаве з матеріальної точки зору пропозицію, або звістка про вдало інвестованих грошей. Сонник трактує це як довгоочікуване і справедлива винагорода за чесну працю або турботу про близьких.

А ось тягти немов набитий цеглою валізу, не обіцяє нічого хорошого. Сприймати такий сон потрібно, як рада — прийшов час, коли необхідно змінити спосіб життя. В іншому випадку величезна кількість взваленных на плечі зобов’язань, що призведе до непоправних наслідків, пов’язаних із станом психіки і здоров’я.

Порожня або повна

Варто пригадати, що було в приснився сумочці. Якщо вона була туго набита, то це припущення сонника на отримання швидкого щедрої винагороди. А ось напівпорожня — сумний символ зайвого клопоту і хвилювань. Крім того, це і натяк на те, що всі старання та ініціативи залишаться непоміченими начальством.

Шкіра

Побачили уві сні сумку зі шкіри — готуйтеся отримати якесь задоволення. Це натяк заміжнім жінкам, про те, що в їх житті можлива поява палкого коханця. Але варто кидатися в його обійми? Адже така пристрасть по сонникам може мати сумні наслідки.

По виду

Від того, яка сумка приснилася можна тлумачити потенційні наслідки. До чого сниться красива сумка — до виконання бажань і планів. Таке бачення може передувати успіхів в кар’єрі, а також обіцяти благополучні умови для створення власного бізнесу.

Стара сумка по соннику попереджає про те, що можливі деякі втрати і труднощі. Це привід для побоювань ймовірних ускладнень на службі або сигнал про те, що справи підуть не дуже вдало.

Бачити уві сні чоловічу сумку непогано. Такий знак гарантує успіхи в переговорах. Але слід оперативно приймати рішення, щоб не упустити вдалий момент. Потрібно пам’ятати про те, що на вакансію або вільну нішу в бізнесі претендують конкуренти!

Відомий американський психолог і тлумач снів Міллер вважав, що болісно шукає щось у своєму кратче дама, сниться, коли поодинці неможливо впоратися з проблемами. Це привід шукати підтримки і допомоги у товаришів. Збори валізи гарантують швидкі зміни в долі. Боятися їх не варто. Розумніше прийняти як належне, так як в результаті все закінчиться благополучно.

Віщунка Ванга, трактувала сни з побаченими валізами, як відзначення нових професійних перспектив. Чудово бачити уві сні портфель. До чого сниться купувати такий аксесуар означає швидкості вдалий старт власного бізнесу, який буде дуже вигідним і прибутковим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: