Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зеленка до чого сниться?

Сонник зеленка до чого сниться?

Зеленка тлумачення сонника

Коли уві сні ви побачили, ніби вам обробили ранку зеленкою, підготуйтеся до майбутніх позитивних змін у житті. Довелося купити в аптеці » розчин брильянтового зеленого» — несприятливий символ, що передвіщає неприємності зі здоров’ям. Усвідомити, до чого сниться зеленка, і для чого внутрішнє свідомість посилає сновидінню такий символ, розповість тлумач.

Обробка рани – до нових знайомств

Побачити у сні, ніби ви обробили іншій людині рану на обличчі розчином зеленки — до змін на особистому фронті, передрікає Жіночий сонник.

Замазати уві сні садна на своєму лобі — чекайте, незабаром ви виявитеся в центрі уваги, на лобі сторонньої людини — вас буде цікавити хтось.

Наснилося, ніби молода людина просить вас помазати його рани на грудній клітці — сновидіння значить, ви зустрінетеся з людиною, про яку будете згадувати ще довгий час.

Що значить протерти антисептичним розчином свої подряпини, придбані після нічного падіння? Нове знайомство доставить вам масу турбот, застерігає сонник Міллера.

Одного разу в аптеці або Бережіть здоров’я…

Наснилося, ніби купили в аптеці зеленку — обережно, є загроза отримати травму або глибокий поріз, рекомендує Місячний сонник.

Побачити себе в образі фармацевта, і зробити самому розчин зеленки на продаж — стежте за тим, що говорите. Інколи сказане може значно нашкодити вам.

Торгувати зеленкою у фармацевтичній аптеці — можливо, вам доставлять дискомфорт минулі шрами або переломи при їх наявності.

Мариться, ніби ви вночі придбали замість діамантового розчину звичайний йод — у вас почнуться проблеми із зором. Сходіть до офтальмолога, радить сонник XXI століття.

Сновидіння, в сюжеті якого відбувається ажіотаж в аптечному пункті на зеленку, значить, вам варто вміти розслаблятися, інакше можете опинитися на лікарняному ліжку.

Застосовувати не за призначенням – ознака доленосних змін

Бачиться, як ви збираєтеся на маскарадний захід, і намалювали на обличчі зеленим розчином різноманітні лінії? Будьте по-далі від дратівливих вас чинників, інакше вони зіпсують вам життя.

Намалювати уві сні у себе на лобі око за допомогою зеленки — ви втомилися від того, що над вами систематично хто командує. Ви бажаєте жити без докучливих порадників, вказує Східний сонник.

Хлопець благаючи вас уві сні набити йому на тілі тату розчином зеленки — вас чекають непередбачені труднощі саме там, де їм не місце. Однак, за рахунок своєрідного логічного мислення, вам вдасться з ними впоратися.

Приснилося, як ви раскрашиваете щось діамантовим розчином, або намалювали візерунок — вас чекають швидкі зміни. Спочатку ви будете роздратовані від цього, а потім все налагодиться в кращу сторону.

Незвичайна зеленка – до веселощів і сюрпризів

Мариться, ніби ви змастили рану на обличчі синьою рідиною — до щасливих подій і радісних подій, віщує сонник Лоффа.

Приснилося, як ваша подряпина помазана зеленкою, світиться в ночі — вас чекає приємний сюрприз, або вас розіграють приятелі.

Як вказує сонник, зеленка, що змивається з шкіри водою, як звичайна акварельна фарба, віщує сновидінню веселе дозвілля в колі своїх товаришів поруч з водоймою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: