Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник згвалтування до чого сниться?

Сонник згвалтування до чого сниться?

Зґвалтування тлумачення сонника

Посягання на честь важко пережити не тільки наяву, але й уві сні. Почуття безпорадності, страх, розгубленість здатні зруйнувати спокій на кілька днів. До чого сниться зґвалтування, і як правильно його розтлумачити? Щоб правильно розшифрувати бачення, необхідно врахувати всі нюанси мрії. Важливим елементом для точного тлумачення сонника служить ваша роль у сні. Ви могли бути жертвою, спостерігати з боку або безпосередньо стати самим агресором. Всі випадки твердять про вашу душевної неврівноваженості, переживання і зовнішніх несприятливих чинників. Якщо таке сновидіння повторюється неодноразово, то такі випадки часто є відображенням подій в реальному житті і посттравматичним стресом.

Версія Міллера

Якщо дівчина стала об’єктом зґвалтування, то в реальності її чекає біда. Можливо, що кохана людина кине і залишить страждати на самоті, внаслідок виниклих проблем.

Для заміжньої жінки, сон зі спробою зґвалтування тлумачиться, як моральний і душевний дискомфорт з чоловіком. Якщо не налагодити взаємини, то сон передвіщає великий розлад у родині.

Якщо зґвалтували у сні приятельку, Міллер пророкує: горе, що трапилося з друзями, безмірно засмутить вас.

Інші трактування

Розшифровуючи, до чого сниться зґвалтування, необхідно врахувати, яку роль в грезе грав чоловік. Він міг бути потерпілим, нападникам або випадковим свідком. Але сонник впевнений, що при будь-якому варіанті бачення — це ознака підвищеного нервового напруження, неспокою, дисгармонії, негативних переживань.

Якщо уві сні жорстокість виникає часто, значить, особистості завдали глибоку психологічну травму. Самостійно з проблемою не впоратися, краще звернутися до професійного психолога.

Якщо греза, де людина стає жертвою насильства, поодинока, сонник трактує цей сюжет як ознака споживацького ставлення оточуючих до даного індивіду.

Молодій жінці медіуми вказують на напруженість відносин з партнером. Сонник рекомендує тверезо оцінити ситуацію: чоловік сприймає її як безкоштовне засіб для задоволення інтимних потреб.

Для дами, що складається в шлюбі, спробу зґвалтування уві сні оракул розшифровує як фізичний і моральний дискомфорт поруч з чоловіком. Якщо не залагодити складності, виникне серйозний конфлікт. Крім того, сонник допускає: чоловік веде себе як деспот, тримає дружину в страху, можливо, б’є її.

До чого сниться насильство, якщо нападників було кілька? Будьте уважнішими і не довіряйте навіть друзям. Проти вас плетуть підступну змову.

Ґвалтівник без особи, або воно приховано. Близькі люди намагаються маніпулювати вашій життям, нав’язуючи свої цінності, прагнення, бачення ситуації.

Уві сні чоловік виявився жертвою насильства. Такий сценарій означає: його не сприймають як цілісну особистість, а тільки використовують у своїх інтересах. Це може торкнутися як особистих відносин, так і роботи (зручний напарник, вигідний співробітник).

До чого сниться власне зґвалтування молодої дівчини? У реальності існує незавершений конфлікт з рідними. Ймовірно, її звинувачують, змушуючи визнати себе крайней.

Сонник, якщо ви виступали в ролі ґвалтівника, вказує на спроби стримати гнів до знайомого. Зберіться з силами і поговоріть з цією людиною, з’ясувавши відносини. Замовчування і спроби бездумно контролювати емоції призведуть до погіршення здоров’я.

Жертва інший

Були спостерігачем скоєного насильства? Сонник розшифровує сценарій як безпорадність в реальності. Ви не зможете подбати навіть про себе, не те що підтримати іншого.

До чого сниться зґвалтування подруги? Ви нервуєте, не знаючи, як допомогти знайомій в даному випадку.

Це бачення спровоковано сварками приятельки з матір’ю, братом, свекрухою чи іншими родичами, проблемами у фінансовій сфері, конфліктами на роботі.

Бачити уві сні зґвалтування невідомої людини — в реальності ви турбуєтеся про здоров’я і благополуччя родича. Ймовірно, він невиправдано ризикує або потрапив у неоднозначну ситуацію.

Якщо ви бачили з боку, що відбувається, і не бачили осіб, приспавши вашу пильність, близька людина захоче взятися керувати вашим життям, нав’язуючи свої права. Тільки від вас залежить, настільки ви готові з цим миритися.

Якщо роль ґвалтівника була вашою, то тлумачення сонника звучить наступним чином — як вирішена неприємна ситуація або гнів по відношенню до людей. Позбувшись від негативних почуттів, ви убезпечите себе від неприємностей.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: