Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник знахідка до чого сниться?

Сонник знахідка до чого сниться?

Знахідка тлумачення сонника

Будь-яка річ, яку пощастило знайти під час сну, може обернутися двояко – опинитися і подарунком долі, і прикрою втратою. Причому зовсім не обов’язково це буде щось матеріальне – мова може йти і про стосунки, везіння, людських рисах. А щоб як можна точніше зрозуміти, до чого сниться знахідка саме вам, постарайтеся пригадати, як вона виглядала. І тільки потім загляньте в сонник.

Поширені тлумачення

У нічних мареннях пощастило виявити знахідку? Як слід до неї придивіться і звіртеся з розшифровкою.

Думка сонника Міллера

Як свідчить цей відомий тлумач, виявити в сні щось цінне обіцяє швидку удачу. Значення сну лише посилиться, якщо вдалося виявити старовинні багатства.

Знайти гроші

Знайшла у сні грошові купюри буде везти в кар’єрі, обіцяє сонник провидиці Ванги. Але тлумачення має силу лише для банкнот. До речі, чим більше грошей ви виявили, тим вдаліше будуть йти справи.

Знайти асигнації м’яті або подерті обіцяє невеликі труднощі, але з ними вдасться впоратися, не докладаючи особливих зусиль.

А ось намагаючись пояснити, до чого сняться монети, сонники не мають єдиної думки. З одного боку, вони символізують сльози і ганьба, з іншого – обіцяють успіх і радість.

Знайти коштовності

Уві сні виявили цінну знахідку? Придивіться до неї уважніше. Якщо це коштовності, вам крупно повезло, обіцяє Жіночий сонник.

Приснилося, що знахідкою виявилося золоте кільце? Незабаром зв’яжете себе узами шлюбу, причому з великої любові. Знайшли ланцюжок з того ж матеріалу? У житті з’явиться надійний друг. А тонкий браслет зі срібла обіцяє одержання спадщини. Якщо ж підібрали сережки, вас, на думку Місячного сонника, чекає веселе гуляння в галасливій компанії.

Непрості знахідки

Дуже гарні сни, в яких вдається знайти по-справжньому старовинні речі. Це може бути археологічна цінність або розкопаний скарб.

У нічних снах виявили скриня, битком набитий золотом? Відправитеся в країну, яку ще не бачили. Причому поїздка виявиться абсолютно несподіваною.

Приснилося, що, знайшовши велику кількість золотих монет, які ви роздали їх стражденним? І в реальності ви прагнете допомагати людям, пояснює тлумач.

Під час сну натрапили на скарб, але знахідка нітрохи не здивувала? Наяву знайдете те, до чого прагнули довгий час. А сон, у якому ви виявили закопана багатство абсолютно несподівано, говорить про чималого успіху в тій області, де ви абсолютно точно не очікували визнання.

Цінність відносин

У спробі розшифрувати, до чого сниться втратити або знайти цінну річ, можна наткнутися на двояке значення.

Як свідчить Сучасний сонник, втрата стільникового телефону є символом розриву сімейних уз. А сон, у якому ви виявили загублений телефон і повернули пропажу, свідчить, що у ваше життя скоро прийде особливий людина. Він може стати другом, а може – і супутником на все життя.

А до чого може приснитися знайти уві сні наручний годинник? У Циганського сонника на це є своя думка. Якщо вони були зламаними, вас чекає смуга невдач, яка ось-ось дасть про себе знати. Знайдені годинник виявилися цінними і дорогими? Опинитеся під заступництвом впливової людини, який вплине на ваше життя істотний вплив.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: