Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник закакана дитина до чого сниться?

Сонник закакана дитина до чого сниться?

Закакана дитина тлумачення сонника

Дитячі фекалії розчулюють тільки молоду матір. У всіх же інших закакана дитина викликає цілком закономірне огиду. А до чого може приснитися подібний сюжет? Відповідь на це питання не найпростіший. Здавна дитина уособлював чистоту й невинність, у той час як випорожнення сняться або до грошової прибутку, або до неприємностей. Тому, потрібно пригадати якомога більше деталей приснившегося, і на підставі цього зробити закономірні висновки.

Сонник Міллера

Як свідчить цей тлумач, сни з обкаканным дитиною для тих, у кого в реальності є малюк, не несуть в собі ніякого сенсу. Вони просто відображають те, що відбувалося минулим днем. А от того, хто ще не встиг стати батьком, подібний сон попереджає про труднощі ділового характеру.

Стабільність у справах

Бачите сон, як тримаєте на руках малюка, який залишив на вас настільки неприємний сюрприз? Подібне несе лише позитив, обіцяє сонник Ванги. Незабаром вас чекає нехай невеликий, але стабільний прибуток.

Грали з дитиною, і така неприємність трапилася на ваших руках? Якщо це був хлопчик, вас чекають фінансові турботи. Подібний сон з дівчинкою обіцяє легкий джерело доходу.

Сниться, що отмываете костюм від «дитячої несподіванки«? Вкладені гроші змусять понервувати, але ситуація вирішиться благополучним чином.

Чистота – запорука успіху

Побачили сон, у якому довелося викупати обкаканного малюка? Вам благополучно вдасться вирішити всі неприємності, каже Місячний тлумач.

Уві сні витирали брудну дитячу попку? У ситуації з хлопчиком доведеться докласти зусилля для досягнення задуманого, якщо ж це була дівчинка, будь-які проблеми вирішаться без вашого втручання.

Миєте обкаканного малюка, але відмити його ніяк не вдається? Проблеми відразу не зважаться, попереджає Жіночий сонник. Але якщо не здаватися і твердо стояти на своєму, вони залишаться в минулому.

Такий різний вік

Постарайтеся згадати вік обкаканного дитини. Від нього теж буде залежати тлумачення сну.

Це був новонароджений малюк? Вас чекають незначні досягнення і невеликий прибуток.

Дитина вже вмів повзати, або навіть ходити? Справи йдуть не так добре, як вам хотілося б. Ви стоїте на місці, замість того, щоб впевнено рухатися до мети. За порадою Східного сонника, змінити підхід до справи, інакше воно закінчиться провалом.

Якщо дитині з вашого сну було від трьох до п’яти років, наяву ви не відаєте кордонів, і не відчуваєте, коли потрібно зупинитися. Подібна особливість може призвести – якщо вже не призводить – до різних неприємностей.

Вік приснився дівчинки був далекий від грудного? Вас чекають несподівані, але від цього не менш приємні, сюрпризи.

У вашому сні така неприємність трапилася з підлітком? Ви – дуже дратівлива людина, до того ж, ваші життєві сили практично на нулі. Дайте собі відпочинок, радить сонник, інакше справа може закінчитися нервовим зривом.

Дії дитини

Закакана дитина у вашому сні радісно посміхався? Найближчим часом вас чекає тільки хороше. Рідні та близькі оточать турботою, а відносини з ними будуть ставати тепліше день від дня.

Малюк плакав? Вас чекає низка проблем – як у діловій сфері, так і в сімейному, попереджає сонник Хассе.

Закакана немовля плакав під час купання? Вас очікує не самий простий життєвий період, але ви гідно впораєтеся з усіма труднощами, і в підсумку виявитеся переможцем.

Дитина весело сміявся? Особисте життя порадує приємними змінами – незаміжніх чекає весілля, а у тих, хто вже одружився, почнеться нова романтична пора.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: