Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник звістка до чого сниться?

Сонник звістка до чого сниться?

Звістка тлумачення сонника

Сновидіння, в якому ви отримали якусь звістку, одна з найцікавіших і неоднозначних. Сонники його часто інтерпретують за принципом «дзеркальності». Тобто все залежить від того, якою була новина: доброю чи поганою. Але при цьому навіть сумні вісті, що прийшли уві сні, можуть наяву означати зовсім непогане розвиток подій.

Прості передбачення

Багато хто скаржиться, що, прокинувшись не в змозі пригадати хронології та сюжету приснившегося бачення. Але, виявляється, для того, щоб дізнатися, до чого сниться звістка, цього і не потрібно. Досить відновити в пам’яті хоча б кілька деталей і спокійно проаналізувати їх за допомогою сонника.

Припустимо, ви уві сні зраділи якоїсь новини, тоді й наяву вам належить веселитися, радіти чомусь. Погана звістка обіцяє тугу і смуток, а незвичайне підказує, що ваша мрія скоро втілитися в дійсність.

Якщо уві сні ви самі собі розповідали про щось, то, ймовірно, давно вже замислюєтеся над тим, як змінити нинішні відносини з партнером або колегами на краще. А якщо в сновидінні звістка спіткало вас несподівано і чудесним чином, пробудившись, чекайте інформації, яка відкриває перед вами цікаву таємницю.

Тлумачення Міллера

Цей знаменитий тлумач нічних видінь, впевнений, що звістка сниться того, хто насправді постійно знаходиться в курсі всіх важливих нововведень, пліток, пересудів. Значення сну будуть ще точніше, якщо зі сну новини стали вам очевидні, незважаючи на те, що їх намагалися зберегти в секреті.

Ще одна версія Міллера, цей сон характерний для персони, яка мріє про популярність, суспільному визнанні. У такому разі в сні ви отримали всю інформацію з телебачення, газет чи інтернету.

Про кохання і дружбу

До чого сниться новина про те, що ви в положенні? Це прекрасне бачення, підтверджує, що ви ще гарні собою і немає приводу сумувати і не вірити компліментів кавалерів. Якщо про вагітність вам повідомила приятелька, то наяву ви дізнаєтеся приємні відомості від неї. Пригрезившийся слух про те, що вагітна неприємна вам людина, обіцяє спілкування з нею, яке неждано завершитися мирним розмовою і дружнім чаюванням.

Вас запросять на урочистий прийом, якщо уві сні ви почули звістку про весілля. А якщо такі відомості надійшли до вас сплячої від подружки, то організовувати весільний банкет доведеться вам, передрікає Місячний сонник.

Випробування і неприємності

За Східним соннику душевні муки чекають того, кого уві сні наздогнала звістка про початок війни, катастрофи, аварії. У мріях ви повідомили комусь про початок військових дій? Тоді вам буде ніяково і соромно за якийсь свій вчинок або висловлювання.

Важливо дізнатися, до чого сниться страшну звістка про смерть дорогої людини. Найвразливіших відразу заспокоїмо, трагічні події у вашій родині малоймовірні, але з родичем або коханим, виникне непорозуміння. Сварки, конфлікти будуть ще більш частими, якщо в сновидінні сам «покійний», з’явившись до вас примарою, повідомив про свою смерть. Вам належить витримати складний період життя, наповнений різного роду труднощами, перешкодами, ось що пророкує сон, про те, що розповідаєте комусь про свої недуги.

Що пророкують фантастичні сюжети?

На думку авторитетного провісника пастора Лоффа, видіння, яких ви дізналися щось неймовірне, пророкують вам чудове втілення ваших мрій в сьогоденні.

Як ви думаєте, до чого сниться кошмар про те, що мама говорить вам про смерть батька, насправді здоровим? Не переймайтеся, таке бачення всього лише підказує вам, як швидше досягти поставлених цілей. Швидше за все, вам потрібно трохи підкоригувати наявні плани, і все піде як по маслу.

Дивний сон, про те, що у вашого покійного в реальності родича народилася дитина, це знак того, що ви досягнете свого абсолютно дивним, незбагненним чином.Якщо цей вже померлий член сім’ї уві сні повідомляє вам известия, то при необхідності сміливо розраховуйте на підтримку друзів. Коли ви повідомляєте нині покійному про поповнення в сімействі, то знайте, що совість не дозволить вам залишити товариша у важкій ситуації, і ви незабаром поспішіть йому на допомогу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: