Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник злий собака кусає до чого сниться?

Сонник злий собака кусає до чого сниться?

Кусає собака тлумачення сонника

Друг людини наяву і уві сні може продемонструвати свій норов і боляче вкусити. На жаль, сонник тлумачить майже всі видіння собачих укусах негативно, обіцяючи лише розчарування, збитки, втрати, сварки.

Сон про злом, нападника тваринний сприятливий лише для людей, що народилися в осінні місяці, на початку зими. Їх чекає приємний романтичний сюрприз. До чого ж усім іншим сниться, що собака нападає і боляче чіпляється іклами?

Постраждала частина тіла

Собачий укус в руку в нічний дрімоті сигналізує про те, що сплячий в реальності постарається відбити, запобігти можливому нападу, атаки супротивників. Він зуміє дати рішучу відсіч ворогам і недобросовісним конкурентам. На жаль, необхідність прийняття таких різких заходів, доведеться не по душі самому сновидінню.

Примарилось, що агресивна собака кусає за ногу? Цей бачення не тільки попереджає про небезпеку, але і передбачає те, що сновидінню стане заздалегідь відомо про підлі підступи недругів, ретельно запланували свої підступні дії. Перша мета стратегії ворога — позбавити сплячого впевненості і рішучості. А без цих якостей, нагадує сонник, не досягти успіху ні в бізнесі, ні в комерції.

Серед ваших друзів є зрадник, ось до чого приснилося, що вкусив чорний пес. Прислухайтеся до рекомендації сонника і не діліться секретами навіть з перевіреними товаришами, зберігайте до останнього моменту свої плани потай від партнерів.

Тлумачення Міллера

У соннику Міллера є корисне передбачення щодо того, до чого сниться собачий укус. Провидець пояснює, що на час сплячий відчує себе ізгоєм серед близьких і рідних людей. Його переслідуватиме відчуття ворожого ставлення оточуючих вдома і на роботі. Він відчує, що йому не довіряють, ставляться упереджено. Сонник радить придивитися уважніше до деяким персонажам, може бути, це вони провокують конфлікти і сутички, поширюючи про вас безглузді чутки і відверту брехню?

Приснилося, що кусає собака, яка прославилася своєю злістю? В такому випадку ви ризикуєте посваритися з людьми, які так чи інакше можуть вплинути на здійснення ваших задумів в реальності. Сонник дає пораду: зараз потрібно проявити делікатність і тактовно уникати суперечок і з’ясування відносин з цими особами.

До чого приснилося, що собака вкусила до крові? Уві сні кров завжди асоціюється з кровними узами. А в даному контексті сонник припускає, що хтось із рідних серйозно підведе вас, зганьбить. Іноді цей же сюжет передрікає зраду партнера.

Доведеться почекати

Сновидіння про те, що пес цапнув кішку, асоціація з поточним станом справ. Всі наміри сплячого поки складно здійснити, і за прогнозами сонника доведеться витримати паузу до настання більш сприятливого періоду.

У нічних мареннях на вас напала крихітна собачка? Не виключено, що ви станете жертвою самовпевненості, самовпевненості, недооцените суперника і потрапите в скрутне становище.

Сонник також нагадує про те, як необачно довіряти щось важливе легковажним, необов’язковим, людям. Поки спали, на вас напала і поранила величезна собака? Ви надмірно наївні й помиляєтеся щодо якогось впливового особи, яка, як вам здається, здатна захистити і підтримати у важку хвилину. На жаль, але ваші надії безпідставні.

Якщо в нічний дрімоті вкусила біла собака, то приготуйтеся до того, що хтось із близьких скористається вашою добротою або іншими можливостями, заради власного інтересу. Можливо, що цей родич, здійснить огидний вчинок і буде шукати захисту у вашій особі, вважаючи, що ваша репутація допоможе йому уникнути покарання.

Щоб зрозуміти до чого сниться кусающаяся собака, треба пригадати: хто і як в баченні відреагував на укус. Якщо це був сам сновидець, то йому доведеться стати мішенню для підступи недругів і неприємностей. А якщо ви спостерігали, що у сні постраждав хтось із знайомих, то наяву чекайте турбот, пов’язаних саме з ним.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: