Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник запізнитися до чого сниться?

Сонник запізнитися до чого сниться?

Запізнитися тлумачення сонника

Уві сні сталося спізнитися? Таке бачення, згідно сонникам, це в першу чергу застереження. Можливо, що дії та вчинки сплячого спонтанні і необачні. Але при цьому він надто заглиблюється в роздуми, упускаючи прекрасні шанси, що надаються йому долею, боїться діяти активно і сміливо. До чого сниться спізнитися? Проаналізуємо всі найцікавіші передбачення.

Спустіться на землю

Сновидець не звик раціонально планувати свій час, наївно і нерозважливо вважаючи, що ще все встигне, ось чому уві сні він не встигає на рейс якого-небудь з видів громадського транспорту. Сонник у даному випадку рекомендує: менше витати в хмарах. Необхідно діяти, домагаючись нехай і скромних, але конкретних результатів, а не уподібнюватися гоголівському Манилову, строившему повітряні замки.

До чого сниться запізнення на важливі переговори, ділову зустріч? Сонники інтерпретують це бачення з психологічної точки зору, підозрюючи, що сплячий не задоволений нинішнім становищем у суспільстві, матеріальним достатком, вважає себе нікчемним, непотрібною людиною. Не просто шкідливе, але і надзвичайно небезпечна помилка! Не можна мусувати подібні думки, закриваючись у власній мушлі від навколишнього світу.

Приснилося, що не встигли на побачення? Тоді ви, можливо, форсируете події, не даючи схаменутися партнеру. Така активність, бентежить коханого, і він не зважується на більш близькі стосунки або на офіційний сімейний союз.

Бачення «перевертні» на думку Міллера

У нічний фантасмагорії чекаєте чогось, але подія ніяк не відбудеться, а призначений час давно минув? Для прикладу, у сні предвосхищаете повернення боргу до певної дати, але грошей так і немає. Чи сподіваєтеся, що ось-ось вас викличуть на прийом до лікаря по талону, але сидите в коридорі ще цілу годину.

Тлумачаться подібні сюжети з точністю навпаки, це так звані покручі. Тобто якщо довелося довго чекати уві сні, то в реальності все навпаки відбудеться куди швидше запланованого.

Наприклад, вагітній жінці сниться, що її посилка «застрягла» десь в дорозі і не доставлена вчасно, це означає, що пологи у того, хто бачить сон відбудуться трохи раніше терміну.

Коли варто насторожитися

Якщо сталося в нічному видінні запізнитися на шкільний урок, вузівську лекцію або на службу, то сонник натякає: ви занадто багато працюєте і пора відпочити, інакше ризикуєте здоров’ям, як фізичним, так і психологічним. Знайдіть можливість змінити обстановку, розважитися.

До чого сниться запізнитися на важливий захід? А ось тут сонник вже настійно застерігає: будьте гранично уважні, під загрозою може опинитися ваше життя. Люди, які вціліли під час аварії веж Близнюків в Нью-Йорку, стверджують, що напередодні, як раз бачили подібне сновидіння. Прокинувшись, вони під враженням сну, трохи забарилися і прибутку в офісну будівлю, де сталася трагедія трохи пізніше звичайного. Як кажуть, сон в руку, обернувся кошмаром наяву.

Тлумачення з різних джерел

На думку знаменитого психоаналітика Фрейда, пригрезившееся запізнення може відображати надмірне занепокоєння сновидця, відносного того, що думають оточуючі про його персону. Це шкідлива установка, яка заважає спілкуванню з людьми, і ускладнює життя людини, що прагне у всьому бути непогрішним і ідеальним.

Є ще одне пророкування від Фрейда, сновидець вважає, що він нікому не цікавий, не потрібний, всіма забутий.

Сучасний сонник, трактуючи сни про запізнення, співвідносить це з особливостями характеру людини, що не вміє правильно планувати справи, і насправді постійно кудись спізнюється. Сонник радить: хочете досягти успіху в професії, влаштувати особисте життя, тоді вчіться цінувати дорогоцінні хвилини.

За сонником Деніз Лінн, спізнитися, означає в реальності втратити унікальні шанси, можливості. А все із-за нерозторопності сплячого, через його небажання щось змінювати. Якщо в нічний фантасмагорії персонаж має намір запізнюється, то він явно особистість консервативна, вороже зустрічає будь-які нововведення. Це теж досить шкідливо, адже, як кажуть краще зробити, а потім шкодувати, ніж не зробити, а потім мучитися каяттям.

У Психологічному снотолкователе будь-яке запізнення — символ втоми, нервової напруги, стресу. Звідси висновок, терміново беріть відпустку, відпочивайте, перемикайтеся на улюблене хобі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: