Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник знайти гроші до чого сниться?

Сонник знайти гроші до чого сниться?

Знайти гроші тлумачення сонника

Знайдені у сні гроші уособлюють не тільки достаток, але і влада. Саме тому так важливо зрозуміти, до чого сниться це, без сумніву, приємна подія. До того ж, у своїх тлумаченнях сонники розходяться в думках, обіцяючи, як швидку удачу, так і застерігаючи. Щоб найбільш точно розтлумачити сон, постарайтеся пригадати найменші деталі – де знайшли гроші, яку суму і що при цьому відчували.

Свої або чужі

Як свідчать європейські тлумачі, гроші, які довелося виявити в нічних мареннях, обіцяють приємні турботи і зміни в кращу сторону. Багато їх них обіцяють і швидке багатство.

На думку чаклунки Медеї, знайдені гроші говорять про внутрішній світ людини, про притаманні йому щедрості, старанні та надійності. Якщо втратили купюри, ваш бізнес ризикує піти до дна, а знайти їх у сні – означає втратити в реальності.

Сонник Зігмунда Фрейда має своє тлумачення – знахідка цінних документів характеризує сплячого як дуже впевнену в собі особу, в тому числі, і в сексуальному плані. Знайшли пачку грошей, яка випала з чиїхось рук, сумки або кишені? В життя прийде новий партнер, який подарує незабутні відчуття та враження.

Якщо уві сні довелося знайти гроші, зберігайте тверезість і холодний розрахунок, попереджає сонник пастора Лоффа. Будьте уважні на всіх операціях і при підписанні кожного договору – інакше чужі гроші зіграють з вами поганий жарт.

А до чого може снитися дрібниця, яку ви знайшли в кишенькової дірі? В життя прийдуть події, які змінять її в не кращу сторону.

Виявивши настільки цінну знахідку, важко зберегти спокій і незворушність. Але якщо уві сні ви раділи занадто сильно, побачене ніяк не позначиться на вашому житті, говорить тлумач Надії і Дмитра Зими. А ось якщо у нічних снах холоднокровність зберегти не вдалося, в реальності порадуєте себе досить цінною покупкою.

Різні монети

Якими були знайдені гроші? Паперовими, срібними? А, може бути, з чистого золота?

Сонник Езопа і Східний Жіночий в подробицях пояснюють те, до чого сниться знайти монети з різних металів. Вони обіцяють швидкі сльози. А якщо знахідка була старою і від дотику розсипалася в прах, вас чекають зусилля, які не принесуть результату.

Інші тлумачі більш сприятливо ставляться до монет. Так, знайти срібні гроші, обіцяє чималу фінансову прибуток. До того ж, срібло є відображенням психічного стану людини, й виявити таку монету в сні обіцяє душевний спокій. А ось мідяки, все ж пророкують сльози.

Універсальний сонник у всіх подробицях розповідає, до чого сниться знайти гроші з металу. Монети обіцяють фінансове збагачення, якщо вони були з золота – сплячий виявиться дуже шанованою персоною, а ось потемнілі від часу гроші обіцяють ворожнечу. Візерунки на них були чіткими і добре читаються? Ворожнеча переросте у справжній конфлікт.

Побачили уві сні монету світлих відтінків? Отримайте добрий знак. Монета була старою і деформованою? Про вашої особистості хтось розпустить злі чутки. Знайшли монету зовсім маленького розміру? Будете ощасливлені народженням дитини. Інше значення дрібних монет дає Міллер – вона обіцяє проблеми на роботі і погіршення відносин.

Купюри з паперу

Згідно зі Східним сонником, знайдені у сні купюри обіцяють швидку дорогу, але вона виявиться вдалою і дуже щасливою. Такий сон обіцяє достаток – і не обов’язково у грошовому плані. Великий шанс і вигідних покупок.

Однак Густав Міллер застерігає – ви живете не по кишені, якщо під час сну виявили пачки грошей великого достоїнства. Найімовірніше, у вашому житті є жінка, завдяки якій ви витрачаєте гроші зовсім не туди, куди слід.

Приснилися гроші, кинуті у відро для сміття? Вас чекає прибуток. Взагалі будь-яка знахідка в смітті обіцяє достаток, а знайти в ньому саме купюри обіцяє підвищення добробуту.

До чого сняться фальшиві гроші? Якщо купюри були великими, наяву не дозволяйте втягнути себе в сумнівні справи. А якщо підроблені гроші – дрібного номіналу, вже ви самі затеете що не надто чесне захід.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: