Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться моль: фінансові втрати або прибуток?

До чого сниться моль: фінансові втрати або прибуток?

Наявність комах уві сні не віщує чогось хорошого. Вони можуть вказувати на якісь чвари або недуги, нервову обстановку. Так само як і моль, яка може жити не тільки в ваших квартирах і поїдати шерсть, але і в ваших снах і поїдати ваш мозок, в переносному значенні, звичайно.

Однак не варто зраджувати подібного знаку негативного значення. По-перше, слід зрозуміти: різні символи у снах є здебільшого лише застереженням, яке вам слід взяти до відома, а, по-друге, багато що залежить від деталей. Можливо, саме в вашому сні моль є сприятливий знак. Так до чого сниться моль?

Короткий зміст:

Опис сну за різними сонникам

Моль Вказує на щось таємне, приховане у вашій підсвідомості. Таким чином, моль може вказувати і на ваше самопізнання.

Якщо ви бачите, наприклад, що вилітає на вас моль, то можете вважати даний символ як провісник подальшого саморозвитку і вивчення власної підсвідомості.

Крім цього є безліч інших трактувань, які залежать від додаткових ознак і, звичайно, від самих трактувальників.

Езотеричний сонник

Відповідно до даного сонником моль трактується як Символ чогось минулого, можливо, якихось проектів. Якщо ви ловите або намагаєтеся зловити уві сні моль, то наяву повернетеся або прагнете повернутися до якоїсь колишньої, але малоцікавою і непотрібною для вас діяльності. Оцініть ситуацію наяву, можливо ви відчуваєте нудьгу, вам потрібно поміняти щось в собі, зайнятися чимось дійсно цінним і цікавим.

Сонник Міллера

Цей сонник вважає ловлю молі Символом паперової тяганини, а одяг з’їдену міллю передвісником сварки з близькими. Якщо ви купуєте засоби від молі, то ймовірно отримаєте короткочасну радість, а потім розчарування.

Сонник Фрейда

Бій з міллю є позитивним знаком, ви будете чогось радіти, а ось Якщо моль сидить у шафі, то такий знак віщує різні неприємності. Однак якщо моль стала літати по кімнаті, то це хороший знак, очікуйте приємних звісток.

Сонник Нострадамуса

Багато молі знищеної уві сні, згідно Нострадамусом, Вказує на самотність, а якщо ловити багато молі, то на втрату друзів, але якщо багато молі вилетить з вашого будинку або вікна, то такий знак говорить про завершення негативного періоду.

Сонник Лонго

Якщо моль уві сні знищена вами, наяву ви зможете Насолодитися хорошими фінансовими новинами, наприклад, виграшем або чимось подібним. Однак, якщо побачили просто моль або сидить на одязі, то не слід збутися хорошою надії, такі знаки є передвісником чогось не зовсім позитивного.

Сонник Лоффа

Цей сонник трактує моль уві сні позитивно з усіх боків. Якщо просто побачили таку живність, то наяву зустрінете старовинного приятеля чи доброго друга. Якщо прихлопнули моль, то позбавитеся наяву від чогось обтяжуючу. Якщо бігаєте за міллю, то отримаєте підвищення на роботі.

Сонник Ванги

Здебільшого ясновидиця Вважала моль уві сні негативним знаком, який вказує на якісь негаразди чи збитки. Хоча, якщо ви уві сні зуміли зачинити велику моль, то такий знак вважався позитивним, який обіцяє різне процвітання у всіх областях.

Тлумачення для жінки

Жінки часто розгадують власні сни і є більш чуйними істотами. Тому ряд прийме говорить саме про значення різних символів в жіночих снах. Отже, які події і зміни обіцяє снящаяся жінці моль?

Багато молі

Такі знаки як комахи, здебільшого не є позитивними. Багато молі уві сні вказує на наявність у вас якихось заздрісників і недругів. При цьому вам потрібно засвоїти цей факт і намагатися заздрісників не провокувати, так як сон обіцяє не найкращі підсумки від такої поведінки.

Коли багато молі літає поблизу с вами, то хтось наяву поширює про вас брехливі чутки. Чим більше молі, тим більше чуток або брехні. При цьому подібне негативно позначається на вашому образі в очах інших людей, слід проявляти пильність.

Якщо багато молі літає уві сні по вашому будинку, Наяву слід намагатися гармонізувати ситуацію, адже такий знак вказує на різні чвари, сварки і неприємності. Тому намагайтеся бути чуйними і підтримувати добрі відносини з близькими, бути передбачливими.

Вбивати комаха

Здебільшого цей символ Вказує на можливість позбутися від якихось заздрісників або недругів.

Крім цього уві сні ви можете послідовно знищувати моль, наприклад, використовувати якісь стандартні методики, які прийняті наяву. Подібний символ трактується, як Намір позбутися від усілякого зла.

Багато що залежить від результатів ваших дій уві сні, тобто якщо моль вдалося здолати, то і від зла ви позбудетеся, якщо не вдалося або не повністю, то буде потрібно постаратися трохи більше.

Так само знищення молі уві сні може вказувати на пошук наяву причини якихось чвар і незгод. Завдяки цьому ви знову зможете знайти гармонію, розібратися в собі і відносинах з іншими.

До речі, згідно з деякими сонникам, якщо ви знищили багато молі уві сні, то вас чекає достаток і істотний.

Прикмети та повір’я

Моль буває не тільки у снах, але і в квартирах і будинках і часом просто не відомо, звідки така комаха з’являється. Іноді можливо трактувати моль як якусь прикмету наяву і здебільшого мова йде про нахлібників або збитки.

Подібне трактування пов’язана з символічним перенесенням властивостей самої комахи. Адже моль в будинку теж є нахлібником, нічого не робить і їсть шерсть. Крім цього наявність великої кількості молі в будинку, згідно з прикметами, вказує на потребу змінюватися, змінювати спосіб існування, можливо, змінювати якісь помилкові погляди і установки.

Іноді білу нічну моль вважають душею, яка прийшла до вас побачитися. Тому така комаха найкраще випустити через віконце. Моль чорного кольору в свою чергу є передвісником якихось негативних подій, а й така комаха краще просто випустити в вікно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: