Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ананас до чого сниться?

Сонник ананас до чого сниться?

Ананас тлумачення сонника

Ананас

Якщо відкриємо сонник ананас, то отримаємо саму загальну інформацію про те, що цей екзотичний плід сниться напередодні добрих змін. А ще він є символом радості, приємного відпочинку, оптимізму, любові до життя. Але не все так просто, іноді цей дар щедрих тропіків може обіцяє не настільки добрі перспективи. До чого сниться ананас?

Тріумф чи розчарування?

Щоб розшифрувати бачення, в якому ви помітили ананас, сонник рекомендує згадати, як і на чому зростав цей плід у нічних мареннях. Припустимо, що ви помітили стиглі, гарні плоди, що висять на високих деревах. У такому випадку вам пророкують найближчим часом успіх або навіть всенародну славу, визнання. Тріумф сновидця буде тим очевидніше, і швидше, чим ближче розташовувалися незвичайні дерева з ананасами.

Багато хто вже сміються над описом цього сновидіння, тому, що знають, що ананаси не ростуть на деревах. Їх збирають на плантаціях, де висаджують невеликі чагарники. Саме тому якщо привиділася дивна картина з ананасами, зростаючими на «пальмах», будьте готові і до того, що сон виявиться хибним. І пообіцявши спочатку вам шану і почесті, потім обернеться розчаруваннями і проблемами. Так, що не розслабляйтеся, коли вас почнуть хвалити і підносити до небес, підказує сонник. Ці ж люди, можуть відразу змінити свою думку, і почнуть лаяти вас. Вірте в удачу!

Будь-який сон можна правильно витлумачити, з урахуванням самих незначних деталей. Наприклад, сонник Міллера, пророкує, що помічений на столі ананас, символізує собою вдале завершення розпочатих справ. Збирати під час сну плоди цієї рослини непогано. Це пророкує швидку славу, шану. До чого сниться ананас, який ви ріжете? Бачення не з найсприятливіших. Воно може передвіщати швидку сварки, конфлікти. Вийшло так, що в сновидінні відчули, як вкололися про шкірку плоду або порізали палець, — у такому випадку відчуєте роздратування, розчарування. Але не турбуйтеся, так як вже незабаром на зміну цим нерадісним почуттів, прийде веселощі, безтурботний свято, яким все завершиться.

Доленосна зустріч

Чи знаєте ви, до чого сниться ананас холостим і неодруженим? Іноді цей плід підказує, що пора задуматися про створення сім’ї. І якщо приснилося безліч апетитних ананасів відмінної якості і стиглості, то чекайте запрошення на весілля. Будьте уважні, тому, що на майбутньому банкеті з’явиться шанс зустріти свою половинку. Ваш союз з цією людиною може бути щасливим. В сім’ї пануватимуть достаток і мир.

Сонник Ванги, обіцяє вдале, безпечну подорож, людині, який побачив у сні кілька ананасів. Якщо він має намір переселитися в іншу країну, то дуже скоро він обживеться на новому місці і повністю адаптується до місцевих звичаїв.

Ідеї та мрії

До чого сниться, їсти ананас? Так як це солодкий, делікатесний плід, то сновидець, прокинувшись, може продовжити насолоджуватись. Тільки вже не смаком пригрезившегося фрукта, а цілком відчутними земними радощами. Наприклад, з’явиться можливість зайнятися любов’ю з прекрасним, пристрасним партнером. Або придбати щось глобальне, наприклад, автомобіль, будинок, яхту, путівку в кругосвітню подорож. Сновидіння про поїданні ароматного, солодкого ананаса обіцяє бізнесменам і працівникам торгівлі непоганий прибуток. А ось юнак, кушавший цей фрукт, може сподіватися на те, що дівчина погодитися на інтимні стосунки з ним. І, між іншим, вразить його темпераментом.

Один з сонників передбачає, що чоловік, який їв ананас уві сні, може безсоромно використовувати чужі ідеї і винаходи для власної вигоди і підвищення статусу.Дещо про смак

Щоб зрозуміти до чого сниться ананас, необхідно пригадати його смак. Багато хто, щоправда, скаржаться на те, що смак і запах уві сні швидко забуваються після пробудження. Але якщо ви все ж виразно відчували наскільки солодким. Кислим, або гіркуватим був пригрезившийся плід, то вважайте це сновидіння пророчим.

Врахуйте, що надмірно солодкий, а швидше навіть нудотний фрукт, підказує, що наяву ви повинні остерігатися обману і лицемірних людей, нещирих. А ось ананас з кислинкою, передрікає знайомство з персоною дивною, непередбачуваною.

Довелося скривиться від кислоти і гіркоти, випробувавши в сновидінні ананас, тоді приготуйтеся до гіркого розчарування, що підстерігає вас в реальному житті. Сплячий ласувати ананасовим джемом або варенням, тоді як прокинеться, він може розраховувати на радісні звістки і приємні сюрпризи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: