Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ангел з крилами до чого сниться?

Сонник ангел з крилами до чого сниться?

Ангел з крилами тлумачення сонника

Здавалося б, ангел з крилами, з’явився у сні, це добрий знак. Але не все так просто. За сонником це може бути уособленням недобрих думок і бажань сплячого. І найдивовижніше, що його помисли можуть втілитися. Тому, побачивши уві сні крилатого посланника небес, проявіть наяву підвищену обережність, не бажайте нікому зла, не заздріть, не поспішайте з звинуваченнями. Втім, є й інші тлумачення з приводу того, до чого сниться ангел з крилами.

Версія Міллера

На думку психолога Густава Міллера ангел з крилами — це ознака того, що сновидінню складний, емоційно напружений період: попереду час відкриттів (радісних і сумних), справджених надій і нереалізованих планів, каяття, визнання, розради.

Майбутнє у ваших руках

Чи звернули ви увагу, що у приснившегося ангела немає рук, тільки крила. Ось тому чаклунка Медея пояснює: таке бачення має змусити сновидця діяти активніше, сміливіше. Іншими словами він — коваль власного щастя, матеріального благополуччя.

Іменитий італійський психолог А. Менегетті вважає, що окрилений ангел асоціюється з прагненням сплячого вислизнути від відповідальності, перекласти більшу частину інших турбот на плечі інших людей.

До чого сниться ангел з крилами незаміжньою жінці? Це передвістя пристрасного роману з юним шанувальником. А ось чим закінчиться це захоплення, невідомо. Хіба що відчуття того, хто бачить сон якимось чином натякнуть їй про фіналі романтичної історії.

Цей же сон для чоловіка означає втому і пересичення бурхливої інтимним життям. Настає той самий момент, коли сновидінню не захочеться зануритися в лавину божевільного сексу, а знайти партнерку, з якої виникне духовна близькість.

«Чорні» посланці

В образі ангела небесного уві сні може постати зовсім не добрий посланець небес. Під личиною херувима може ховатися Люцифаг — біс, енергетичний вампір або Серафим з шістьма крилами, поява якого на роздоріжжі завжди віщувало зустріч з нечистими силами.

Найцікавіше, що поява саме недобрих демонічних крилатих істот інтерпретується сониками куди позитивніше, ніж явище «добрих» янголят. Так біси і диявольські сподвижники в грезе — це застереження сновидінню, що дозволяє наяву не зробити фатальних невірних кроків.

Несподівана допомога і підтримка буде надана тому, хто уві сні помітив чорнокрилого ангела. Ще це істота в нічний грезе — вірний знак, що треба вдосконалювати свої навички, поповнювати багаж знань.

Запам’ятали місце, де привидівся чорний ангел? Тоді наяву намагайтеся обходити його стороною найближчим часом, щоб не спокушати долю.

А ще пригрезившиеся ангели з темними крильцями вказують на те, що сплячий живе повним життям.

З передрікання відунки Нави чернокрылое істота, спущене з небес — це знак, що в реальності належить тримати складний іспит. Причому це випробування неминуче, так що треба готуватися до нього заздалегідь.

Небесні мандрівники

Уві сні помітили ангела, що височіє на крилах в небеса? За Езотеричного соннику це вказівка на те, що на сплячого покладена якась особлива місія. І може бути, він поки не здогадується про це.

У соннику Фараонів янголята, літаючі в піднебессі, — це попередники добрих звісток, які дізнається сновидець по пробудженню. Якщо ж вони швидко мчать у сні назустріч один одному, то новини будуть неочікуваними і важливими.

Того ж, хто уві сні вже неодноразово зустрічався» з крилатими посланцями небес, сонник рекомендує ретельно зважувати кожне слово. Виявляється, ці повторювані бачення свідчать про екстраординарну здібності сплячого надзвичайно потужно впливати як на окремого слухача, так і на аудиторію. Втім, сила слова може позначитися і на долі самого оратора.

«Ангельське» перевтілення

А що якщо уві сні ви самі перевтілилися в янгольське істота з крилами? Жінкам у цьому випадку Нумерологічний сонник обіцяє відмінне здоров’я і вміння красиво фліртувати. А чоловікам бачення передрікає славу, шану на терені окультних наук.

Треба б навчитися дбайливості і почати відкладати гроші на чорний день — ось що за запевненнями Ванги повинен зробити чоловік, який перетворився на ангела з крилами в ночі. Втім, ясновидиця дає пораду: не забувайте про те, що часом близьких треба підтримати матеріально.

Болгарської провидиці вторить і Нострадамус, який вважає, що подібне бачення вказує на те, що хтось із рідних, друзів зараз як ніколи потребує допомоги сновидця.

Несподівані візити

У Мусульманському соннику є трактування відносного того, до чого сниться ангел з крилами, відвідав будинок сплячого. На жаль, це тривожний знак, що попереджає про те, що житло сновидця, та й він сам, у небезпеці. Не виключені крадіжки, грабежі.

У сні ви самі гостювали у крилатих янголів? Тоді сонник радить пригадати, що на нашій планеті існують, як мінімум, два мегаполісу, назви яких в точному перекладі звучать як «місто ангелів». Це Тайвань і Лос-Анджелес. Так от, після подібної нічний фантазії можливо саме в цих населених пунктах відбудуться екстраординарні події, що здатні вплинути на життя всіх землян.

Майбутні неприємності

Ох, які непередбачувані ці янголята зі сну! Ось, приміром, сонник Таро попереджає, що їх поява в нічний грезе передрікає непереборні перепони на шляху до мети.

В сонник Симона Кананіта сказано, що після бесіди з самим крилатим янголятком може статися розставання з дорогим і улюбленим людиною в реальності, причиною може послужити смерть.

Запам’яталося, що уві сні ангел кружляв над рідною людиною? За Старовинним соннику в реальності висока ймовірність його втрати.

Сила віри

Пастор Лоффа у своєму снотолкователе пояснює, що нічне бачення про ангелів необхідно тлумачити в залежності від того, примарилось воно віруючій людині або атеїстові.

Для людей релігійних такий сон може служити розрадою, настановою. Ні в якому разі не можна в нічному видінні вести діалог з ангелом і тим більше сперечатися з ним! Це загрожує неприємностями!

А ось для атеїста це ознака того, що наяву його візьме під своє крило досвідчений наставник або персонаж, викритий владою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: