Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник арка до чого сниться?

Сонник арка до чого сниться?

Арка тлумачення сонника

Приснився арка — заслуговує уваги символ. Такий сон може передвіщати цікаве знайомство, зустріч з майбутнім спонсором або заступником, а також втілення певної ідеї, тріумф. Розшифровуючи сновидіння з урахуванням всіляких подробиць, отримаєте інформацію, які в реальності чекають труднощі, перешкоди, коли будь-найпростіше справа раптом стане ризикованим. А чому так станеться, ви дізнаєтеся, прочитавши тлумачення про те, до чого може приснитися арка.

Мрія кар’єриста

Біля арки, як правило, дві опори. Можливо тому сонники вона — уособлення двох важливих аспектів. І бачення про неї пророкує підвищення по кар’єрних сходах, але тільки в тому випадку, якщо сновидець заручиться підтримкою.

До багатства — ось до чого сниться квіткова арка. Але не варто просто сподіватися на успіх, для досягнення матеріальної незалежності треба докладати зусиль. Адже під лежачий камінь вода не тече, нагадує сонник.

Уві сні проходити під аркою з квітів — в реальності скоро з’являться надійні друзі. А ще по сонникам це символ удачі в амурних справах.

Відмінні перспективи

Якщо примарилася весільна арка, то сонник обіцяє зміни, що стосуються сімейного стану сновидця, і відбудуться вони в недалекому майбутньому.

Знайомство з дуже милим, приємним персонажем — ось до чого сниться світиться вогнями арка. Причому ця людина сприятливим чином вплине на долю людини.

Будь-яка задумка дуже скоро з блиском втілиться в життя — ось до чого примарилось проходити під білою аркою.

Веселка, що з’явилася уві сні, яка теж має форму і вигляд склепіння — символ події, здатного перевернути життя сновидця. Але не турбуйтеся, всі прийдешні зміни обіцяють тільки добро.

На якому тлі?

Будь-яка арка уві сні з’являється на певному фоні. Тому так важливо згадати, що виднілося за нею?

Так якщо помітили сонце, то обставини в реальності складуться досить сприятливо. Квіти на тлі арки уві сні обіцяють радість, а красивий будинок — забезпечене існування. Палац за зводом — до багатства. Якщо ж за аркою ви не побачили нічого, крім темряви і мороку, то сонник попереджає: ви звикли до ризику, але іноді він не обґрунтований.

Пригрезившийся туман — це символ невизначеності, неуважності.

Пророкування Міллера

Густав Міллер, пояснюючи, до чого може приснитися арка, явно тішить. Американець упевнений, що це передвістя успіху і популярності сновидця. Недалекий той час, коли він, долаючи численні перешкоди, стане знаменитий і багатий.

Майбутні випробування

Сонники, пояснюючи, до чого сняться різні арки, можуть дати тому, хто спить дуже цінні підказки. І якщо він уважний, то зможе підстелити соломки на тому місці, де, ймовірно, спіткнеться.

Ось, скажімо, житлову будову з арочним перекриттям у нічний фантазії — це сигнал, що в простому, на перший погляд, справі, з’являться непередбачені складнощі і виникне тяганина.

Проходити у сновидінні під аркою з дерева теж до препонам. Але вони переборні, і тільки загартують сновидця.

До чого сниться тріумфальна арка? Дуже цікаве, яскраве сновидіння, одночасно попереджає про ризики в авантюрну затію і повному провалі, і про приголомшливому тріумф, але тільки у випадку, якщо задумане діло вигорить.

Зруйнований звід уві сні пророкує повний крах планів, нездійсненність надій.

Зайві сумніви

Бачите в нічний грезе браму з арочним склепінням? Схоже, ви надто недовірливі і невпевнені у собі. І це ускладнює спілкування і взаємодія з людьми в реальності.

Тлумачення бачення про протяжної гра обіцяє непередбачені коригування планів і додатковий клопіт.

Привід для гордості

Коли уві сні довелося пройти під арочним склепінням пам’ятки архітектури чи іншого гарного будинку, знайте, наяву людина, який зневажливо перш ставився до вас, раптом почне підлещуватися, шукати вашого розташування.

Якщо ж у сні ви важливо пройшли під аркою, і інші люди стануть ставитися до вас з видимою повагою.

Пригрезившаяся арочна анфілада, в якій кожен наступний отвір все ширше і вище попереднього, пророкує сильного, впливового покровителя. Завдяки цієї важливої персони, пророкує сонник, сплячої зможе досягти великих висот.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: