Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник апендицит до чого сниться?

Сонник апендицит до чого сниться?

Апендицит тлумачення сонника

Уві сні ми не лише здійснюємо незвичайні, фантастичні вчинки, але й володіємо неабияким запасом знань, яких, на жаль, в реальності у нас просто немає. Ось, приміром, як може здогадатися людина, далека від медицини, що йому наснилася операція з видалення апендикса? Однак, таке цілком можливе, і, як запевняє сонник, це бачення можна розцінювати як позитивне. До чого сниться? До того, що сплячий зуміє позбутися зайвого, наносного, що заважає в реальності.

Втім, якщо взяти до уваги кому, хто, як і де видаляв у сні апендикс, можна ще більш точно і вірно розшифрувати нічне бачення.

Що скаже доктор Міллер?

Автор популярного сонника Густав Міллер, маючи медичну освіту, так пояснює, до чого сниться видалення апендициту. Перед сновидцем відкриваються чудові можливості, всі перепони на шляху до поставленої мети скоро зникнуть. Тому можна сміливо братися за будь-який проект, він завершиться успіхом і з непоганим прибутком.

Правда, якщо уві сні бачили лише фінал операції, коли доктор зашивав шов на вашому животі, стережіться, в реальності ви ризикуєте серйозно посваритися з коханою людиною і навіть назавжди розлучитися з ним з-за накопичених взаємних претензій.

Біль на удачу

В залежності від того, чи вам було боляче під час пригрезившейся операції з видалення апендикса, може залежати тлумачення опівнічного бачення. Якщо уві сні ви кричали від страшного болю, то в дійсності ваші справи різко підуть в гору. Крім того, сонник обіцяє, що вам надається рідкісний шанс зміцнити своє становище і матеріальний добробут, головне — не втратити цієї можливості.

Однак, якщо в сплячому стані вам видалили червоподібний відросток так віртуозно, що ви нічого не відчули, велика ймовірність, що ви помиляєтеся, робите хибні кроки. Сонник рекомендує зробити паузу і гарненько обміркувати сформовану ситуацію і свої плани.

Ви в образі хірурга

Примарилось, що ви хірург і проводите операцію по видаленню апендициту? Сонник Цвєткова пояснює: наяву вам належить виконати дуже відповідальне доручення. І якщо ви гідно впораєтеся з поставленим завданням, то помітно підвищити свій соціальний статус. Швидше за все, в підсумку вам запропонують зайняти високий керівний пост.

У сновидінні примудрилися самостійно видалити собі апендицит? На думку Ванги це чудова прикмета, яка вказує на те, що припиніть тяготящее вас спілкування з нав’язливими людьми, усуньте перешкоди на шляху до реалізації своїх планів.

Як зростаються шви

Вранці важливо пригадати, якими уві сні були наслідки операційного втручання. Якщо шви заростали в нічний грезе прямо на очах, то сонник радує: в реальності ви опинитеся недосяжними для конкурентів і швидко претворите всі свої задуми в життя. Але якщо шви погано затягувалися, гноїлися і кровоточили, то подбайте наяву підтримкою однодумців. Без їх допомоги вам не обійтися.

У соннику Лонго є дуже цікаве пророцтво щодо того, до чого сниться апендицит. Якщо уві сні операція з видалення апендициту була проведена без єдиного розрізу, то насправді домогтися бажаного допоможе щасливий випадок.

Чому виявилися в операційній?

У сні ви були присутні в операційній, але при цьому не були ні лікарем, ні пацієнтом? Тоді інтерпретація нічний фантасмагорії може бути іншою.

Приміром, роль хірургічної сестри в нічний грезе — це знак того, що вам в реальності вкрай необхідний досвідчений наставник. Привиділося, що ви інтерн-практикант? Значить, ви досить амбітна особистість, і буде непогано, якщо ви своїми справами і вчинками зумієте довести, що дійсно здатні на багато що.

Сон, у якому ви родич оперованого пацієнта — передвістя того, що комусь із близьких буде потрібно ваша допомога.

І зовсім дивна картина, коли ви телеоператор, який знімає в приснився операційної — по пробудженню чекайте несподіваних звісток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: