Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ангел до чого сниться?

Сонник ангел до чого сниться?

Ангел тлумачення сонника

Сновидіння, в яких відвідують крилаті істоти, наближені до Бога, явище рідкісне, і гідне того, щоб непомітно бути витлумаченим. До чого сняться ангели небесні? Що за вісті вони приносять сновидінню? Сонник ангел допоможе нам розібратися в цьому і дасть точні передбачення.

Образ повний сенсу

Побачивши уві сні ангела, навіть просто мовчазно присутнього поруч, людина відчуває спокій, якусь благодать. Посланець небес це майже завжди добрий знак, що обіцяє якнайшвидше, вдале вирішення поставлених завдань, усунення проблем, і навіть благополучне одужання.

Майже будь-яка мрія сновидця після такого доброчинного бачення буде виконана. Сонник попереджає, що як раз, тому в помислах і бажаннях слід проявляти обережність.

Припустимо ми хочемо дізнатися, до чого сняться небесні посланці зрілої, незаміжній дамі? Трапляється так, що саме жінку бальзаківського віку, що втомилася від самотності, раптово захльостує яскраве почуття до молодого чоловіка. І якщо раптом їй пригрезился ангел, а під час і після сновидіння вона випробувала відчуття блаженства і легкості, то юний кавалер запропонує їй руку і серце. Та пара, незважаючи на різницю у віці укладе шлюб, який був «схвалено» на небесах, і буде жити довго, щасливо, — говорить Еротичний сонник.

Трохи інша ситуація виникає в реальності, коли мужичина бажає дізнатися, до чого йому снилися ангели. Таке бачення надіслано йому в період, коли він веде не саму праведне життя, і часто змінює партнерок, які залучають його лише зовнішніми даними. Але він вже відчуває втому, обтяжений такими зв’язками.

Послання з небес підказує йому, що необхідно заспокоїтися і знайти мудру жінку, спокійну, турботливу. Ангел, зображений на малюнку, або скульптурі може обіцяти сновидінню досить бурхливі романтичні стосунки, причому не позбавлені плотських радощів.

Крилатий посланець

До чого сниться літаючий ангел? Якщо ви помітили крилатих серафимів і херувимів на небі, то чекайте на добрий новин. Вже прокинувшись, відчуєте особливий настрій, легкість, наснагу, радість. Удача буде супроводжувати вас протягом всього дня.

У разі якщо приснився ангел, що летить над дахом будинку, треба задуматися над безпекою житла, з тим, щоб грабіжники не проникли в нього, не спокусилися на ваші заощадження.

Коли представниця прекрасної статі у сні ширяє в хмарах з ангелами, тоді вона може сподіватися на швидке одужання, повне позбавлення від жіночих недуг. Це ж бачення пророкує сновидінню особливу місію перед оточуючими. На нього буде покладена особлива відповідальність. Нести її нелегко, але всі зусилля, в результаті будуть гідно оцінені.

Ванга застерігає того, хто бачив себе у сні ангелом — ви почнете буквально сварити грошима. Але варто зупинитися і подумати: не направити частину ваших коштів на допомогу бідних і нужденних?

Як зрозуміти, до чого часто сниться один і той же сюжет з летять ангелами? Ймовірно це нагадування вашого персонального Зберігача на небесах, про те, щоб ви робите помилки і множите недругів, завдяки своїй нестриманості у висловлюваннях.

Коли привиділися ангели, летять назустріч, тоді чекайте телеграми, листи, дзвінка з приємними для вас новинами.

Передбачення добрі і небезпечні

Архангел в небесній ієрархії, вважається старшим над ангелами. Тому сонник радить звернути особливу увагу на бачення, в якому присутній цей незвичайний образ. До чого він може снитися?

До особливих подій у житті людини, здатним повністю перевернути його світогляд, дати можливість розуміти і бачити раніше непізнане, непомітне. Людина зуміє абстрагуватися від побутових дрібниць, сконцентрувавшись на істинно важливих речах. Буде відчуття духовного просвітлення, очищення, спокою.

Ісламський сонник, обіцяє людині, до якого в нічних мареннях спустився ангел з великими білосніжними крилами, заступництво вищих сил, і відкриття воріт знань і мудрості. Страждає від невпевненості у власних силах та інших страхів, такий спосіб допоможе бути сміливішими, сильніше.

До чого сниться падший ангел? Це сигнал біди, яка виходить від людини, захопленого вивченням таємниць потойбічного світу, і не гребує використовувати в своїх інтересах чаклунські, магічні засоби, ворожіння та обряди чорної магії. Подумайте, хто серед ваших знайомих може бути таким «чорнокнижником», і зведіть з ним спілкування до мінімуму.

Сили добра і зла

У сновидіннях можна зустріти не тільки посланців з раю, але і гостей з пекла — демонів. І якщо Божественні помічники віщують нам у сні події добрі щасливі: народження дитини, вдале заміжжя, вигідні придбання, то гінці з пекла обіцяють лише проблеми. Причому переважно в особистому житті.

До чого жінці сниться демон? З психологічної точки зору така страшна картина є пряме відображення її реальних страхів перед представниками сильної статі, яких вона сприймає, як потенційних насильників, шкідників, ворогів.

Це підказка, що потрібно записатися на прийом до фахівця психотерапевта або сексолога. Вони допоможуть дамі впоратися з безпідставними страхами і помилковими уявленнями, які виникли з-за деяких проблем в інтимному житті, помилок виховання.

Дещо інша картина обіцяна з’явився уві сні демоном, чоловікам. Сновидцам, які спостерігали такого пекельного посланника, потрібно пам’ятати про те, що зірки вино, телебачення і красуні з обкладинок глянцевих журналів далекі, неприступні, і можливо навіть не так гарні в реальності. Тому не варто сліпо любити їх, приймаючи як ідеал. Озирніться навколо! Скільки прекрасних, чудових жінок поруч. Зверніть увагу на них, і знайдете щастя.

За серце і руку дівчини готові битися два сильних суперника, ось до чого дівчині сниться темний ангел в образі старої, або юнаки з прихованим обличчям. Як поступити в цій ситуації? Розумніше всього не втручатися в конфлікт чоловіків, а поспостерігати, хто з претендентів проявить більше терпіння, завзятості.

Часом чорний ангел бачиться того, хто в реальності мучиться сумнівами, приймаючи важливе рішення. У такому разі розраховуйте на інтуїцію, вона не підведе. Білий ангел в такій же ситуації підказує, що все буде добре, і не треба ламати голову над проблемою.

Захист і спокуса

Кошмарним здається, сновидіння про те, як над вами літає ангел смерті. Він передрікає тому, хто спить несподівані, неприємні зміни в долю, кар’єру. Імовірно, його можуть звільнити, або шлюб може бути розірваний.

Але зневірятися не можна. По-перше, це грішно, по-друге, всі ці негативні зміни у підсумку виявляться позитивними. І ви подякуйте долі за такий непередбачуваний поворот.

До чого сниться, як ви боретеся з темним ангелом? Ця картина ототожнюється з необхідністю протистояти складним насправді обставинами. Якщо уві сні ви здобули перемогу, тоді й у житті зумієте подолати будь-які випробування. Ангел

зберігач, що зустрів у мріях, символізує захист сновидця, допомагає йому уникнути помилок, хибних кроків і не даючи впасти в оману, піддатися спокусам.

Прекрасні образи

Іноді в стані сну можна побачити знайомих або інших людей, з усвідомленням того, що під їх образами приховані лики ангелів. До чого сняться такі незвичайні персони? Якщо ангели привиділися вам в образах воїнів або молодих чоловіків, то насправді вам буде надано допомога, підтримка, протекція або дано цінна порада, рекомендація, духовну настанову.

Ангел у вигляді дитини, характеризує сплячого. Як людину доброго, щирого, який вправі очікувати світлих, добрих звісток. Коли приснилося повідомлення, отримане від небесного створення, тоді на вас чекає зустріч, спілкування з незвичайною, цікавою особистістю. А ось ангельський поцілунок символізує заступництво таланту, покликання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: