Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник апельсиновий сік до чого сниться?

Сонник апельсиновий сік до чого сниться?

Апельсиновий сік тлумачення сонника

Побачили в грезе дивно живильний напій апельсиновий сік? Відмінно, за версіями більшості сонників це вказує на те, що ви можете трохи розслабитися, так як у важкий момент друзі поспішають на допомогу. Але є й інші, не менш цікаві та корисні передбачення до цього сюжету. Так до чого сниться апельсиновий сік? Відповіді будуть різними, як і запам’яталися деталі нічного бачення.

Не падайте духом!

Якщо уві сні довелося пити апельсиновий фреш, то задумайтеся: ймовірно, ви не повною мірою використовуєте свої можливості, не реалізуєте здібності і таланти.

А якщо просто побачили в ночі сік з апельсинів, то дуже може бути, що ви налаштовані дуже песимістично. Живіть легше і веселіше, зберігайте присутність духу і віру в краще навіть у найскрутніших ситуаціях.

Помаранчеві неприємності

Охолодження почуттів з боку партнера — ось до чого закоханій людині сниться апельсиновий сік. Сонник Ванги попереджає, що можливо настає розставання з коханим. Але станеться воно все ж за взаємною згодою. Куди гірше, якщо такий сюжет привидівся напередодні весілля. Це ознака того, що шлюб буде нещасливим або незабаром буде розірвано.

На жаль, але Ванга пророкує і того, хто уві сні примітив склянку апельсинового напою, печалі і тривоги. Причиною їх стане нездужання рідної, близької людини.

Версія Міллера

Марні клопоти — ось що по соннику очікує наяву того, хто уві сні купував в магазині апельсиновий сік. Але якщо ви придбали цей продукт в нічному видінні за порадою або прохання іншої персони, то ваше матеріальне становище насправді помітно покращиться.

Містер Міллер дає невтішні прогнози з приводу того, до чого сниться апельсиновий сік, отримають від снотолкователей бізнесмени і хлібороби. Перше очікують в реальності великі збитки і проблеми, що загрожують повним банкрутством. А для аграріїв це передвістя неврожаю.

Найближчі перспективи

До чого дівчині сниться, як вона потягує апельсиновий сік? Згідно соннику у юної діви помітно зменшиться кавалерів. Але не потрібно переживати, швидше за все, наміри цих залицяльників були несерйозними. Почекайте, знайдуться нові, більш гідні шанувальники.

Помітили, що в нічний фантазії помаранчевий напій пив коханий або чоловік? Ні про що не турбуйтеся, радує сонник, всі негаразди зникнуть самі по собі.

А якщо ви разом з партнером пили в сні сік з апельсина, то, прокинувшись, відчуєте прилив сил і енергії.

Смак і якість

Безумовно, що навіть уві сні треба звернути увагу на якість продукту. Приміром, якщо апельсиновий фреш здався каламутним, то бережіться реальних неприємностей, застерігає сонник. А ось чистий, яскравий, прозорий напій обіцяє сновидінню веселощі й радості.

Якщо в грезе сік був солодким, то сплячий насправді заведе з ким-то приємне знайомство. Можлива і романтичний зв’язок. Кислий сік передрікає нудьгу, розчарування, сум.

До невдач і поразок в реальності готує вас пригрезившийся гіркий сік. А побачений свіжовичавлений передбачає вдале завершення проекту.

До проблем зі здоров’ям — ось до чого бачити в нічний грезе пакетований магазинний напій.

Міжособистісні стосунки

Сплячий страждає від самотності — ось чому уві сні йому привиділося, що він бажає пригостити когось апельсиновим соком.

Якщо ж у сновидінні вас пригощають апельсиновий нектаром, знайте, наяву хтось зробить спробу спокусити вас. До чого сниться такий сюжет самотньої дами? До того, що вона незабаром познайомиться з чоловіком своєї мрії і вийде заміж.

Уві сні бачите, що сік з помаранчевих плодів цитруса п’є інший персонаж? Цей сюжет по соннику пророкує небачену удачу комусь із близьких до реальності. Щиро порадійте за цього чоловіка, адже він неодмінно підтримає вас у важку годину.

Купувати і вичавлювати

Тлумачення сонного сюжету про те, що вичавлювали сік з свіжих цитрусових, обіцяє тому, хто спить спокій і достаток. Якщо ж розлили напій у нічний грезе, то в реалі неждано опинитеся в центрі уваги. Причому, крім своєї волі.

Цінні поради

У сновидінні ви бачите сік з апельсина, але не можете його спробувати? Згідно соннику це знак того, що ви ліниві і неметкі, а тому втратите дорогоцінні можливості, і головне — час.

Про те, що імунітет ослаблений і потрібно терміново пропити курс вітамінних препаратів, свідчить неодноразово повторюване сновидіння про апельсиновому соку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: