Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник апельсини до чого сняться?

Сонник апельсини до чого сняться?

Апельсини тлумачення сонника

Апельсини

Бачити уві сні апельсини — це цілком сприятливий знак, що обіцяє розвиток романтичних відносин, збільшення доходу, поява додаткового джерела заробітку. Але, ми ж знаємо, що з будь-якого правила є винятки. Тому не можна відразу сказати: до чого сняться апельсини.

Рекомендується взяти до знімання навіть самі незначні деталі. Наприклад, виглядають надзвичайно апетитно, або мають занадто сильний аромат апельсини, попереджають у сні про ймовірні проблеми. На неприємності можуть вказувати і зі сну гнилі плоди. Щоб отримати точну відповідь, заглянемо в сонник «апельсини».

Багато цитрусових або всього один плід

Перше тлумачення нам пропонує Ісламський сонник, за яким мандарини, апельсини це символи міцного здоров’я сновидця. Думка Міллера також радує, тому, що він вважає, що поруч з вами будуть приємні, позитивні люди. Еротично сонник обіцяє прекрасні романтичні, а потім інтимні відносини, що призведуть до міцного сімейного союзу.

Відомий своїм талантом психоаналітика доктор Фрейд описує сни про цитрусових, як сексуальні бажання сплячого, поки ще залишаються фантазіями. Можливо, що вони пов’язані з персоною, з якою ви поки не зважилися завести більш близьке знайомство. Але в мріях, ви вже давно вступили з ці людиною в інтимний зв’язок, і зайшли надзвичайно далеко. Проте треба добре зважити свої бажання і можливі наслідки цієї любові.

Важливо і те, скільки апельсинів примарилось. Один віщує отримання цікавої, корисної інформації. А багато — втілення мрії про далекі подорожі або відпочинку.

Нумерологічний сонник пророкує того, хто побачив лише одну часточку, каяття і жаль. Причина? Нерішучість сновидця. Один апельсин на блюді може привидітися до клопотів, які звалилися справах, доручень. Якщо впораєтеся з ними, ваші зусилля будуть належним чином винагороджені.

Щастя в шлюбі, ось до чого сниться багато апельсинів на дереві. А сон про ящики, наповнені плодами, обіцяє вам поступове зміцнення матеріальної незалежності. Дохід буде повільно, але вірно збільшуватися.

Зіпсовані плоди

До чого сняться зіпсовані, перезрілі апельсини? Сонник у такому випадку дає не надто оптимістичний прогноз. Протягом десяти днів після сновидіння, необхідно проявляти більше уваги до своїх близьких. Існує небезпека того, що у когось з них виникнуть проблеми зі здоров’ям. Але не все так погано! Цей же сюжет може обіцяти вам втілення самих фантастичних мрій.

Один гнилий цитрус пророкує дрібні, численні перешкоди, там, де менше всього їх можна очікувати. А от безліч зіпсованих плодів передрікає неприємні звістки. Розставання з коханою людиною пророкує сон, в якому цитрусові жахливої якості, неїстівними падають з гілок.

Збір врожаю і торгівля

Уві сні ви можете опинитися в ролі збирача врожаю. До чого сняться апельсини, які знімаєте з гілок, просто простягнувши руку. Це відображення ваших можливостей. Щастя поруч, буквально в одному кроці, не пропустіть сприятливого моменту!

Дама в сновидінні, вибирає кращий плід з верхівки дерева, вважається насправді вельми примхливої нареченою, предъявляющая до шанувальників високі вимоги. З одного боку вона ризикує залишитися самотньою з іншого — знайдеться той єдиний, з яким вона знайде щастя.

Тлумачення сюжету про збір цитрусових, зазвичай пов’язане з любовними інтрижками. А ось продавати плоди уві сні, значить, незабаром знайти корисне знайомство. Багата наречена, з шикарним приданим, ось як трактується бачення, в якому холостяк купує субтропічні фрукти.

Міллер, пояснює, до чого сниться купувати апельсини за дорученням дружини і потім дивитися, як вона їсть їх. Виявляється, ця картина гарантує усунення перешкод, що ускладнюють відношення або справи. Причому вони зникнути самі по собі, без зусиль з боку людини. А ще він може отримати прибуток, набагато перевищує його очікування.

Їсти цитрусові з апетитом

Фрейд, як зазвичай, досить оригінальний і по-своєму трактує: до чого сниться їсти апельсини. За його версією, це бачення випадає того, кого чекають наяву незабутні чуттєві, плотські насолоди.

Згідно соннику Міллера, трапеза з цитрусами або одягають, зовсім знак не позитивний. Сновидець може захворіти, або потерпіти фіаско в бізнесі. Правда, якщо він з насолодою ласував апельсинами, фортуна не залишить його, і все складеться цілком благополучно.

Любовний сонник інтерпретує поїдання апельсинів, як майбутню розлуку закоханих. А Еротичний збірка передбачень, загрожує статевим безсиллям в самий відповідальний момент.

Нумерологія також займається сновидіннями, і є апельсин уві сні, з точки зору захоплених цифрами, означає рада без зволікань приступати до найсміливіших проектів. Ваша нерішучість після такого сновидіння невиправдана, ви впораєтеся з поставленим завданням на відмінно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: